Maj 23, 2024, 03:45:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: CLENBUTEROL  (Pročitano 258329 puta)

Van mreže BigM22

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #360 poslato: Jun 08, 2015, 11:36:11 pre podne »
http://s23.postimg.org/h2xltpa7v/image.jpg
Stvarno sam se suzdrzavao od slanja poruke jer sam skontao da bas umete da izhejtujete ljude i njohove probleme. Ali dosta sam vremena proveo citajuci ovaj forum i konkretno temu clen pa reko' nemam sta da izgubim mozda cujem neku pametnu... Sto u ovom slucaju nije bilo... Ne osporavam nicije (ne)znanje. I ne mislim da ako godinama treniram da se razumem u trening, u ishranu takodje. Ali znam sta mi prija i koja vrsta treninga daje zeljene rezultate.  A ti se na brzaka nalupetao u tvom odgovoru. Evo slike prihvatam sve pohvale i kritike ako ih uopste ima a ja se od daljih komentara suzdrzavam, savet trazim na drugom mestu. Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #361 poslato: Jun 08, 2015, 11:44:15 pre podne »
Citat
A ti se na brzaka nalupetao u tvom odgovoru

ja?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #362 poslato: Jun 08, 2015, 07:07:59 posle podne »
Druze, ono sto su hteli da ti kazu je da uz mleko, voce, bonzite i tri obroka ukupno clen je nesto sto ne bi trebalo da ti padne na pamet. Iz prostog razloga, nece ti dati ama bas nikakav rezlutat. Prva i najaca stavka je ishrana, ti si ono sto jedes. A tvoja je katastrofalna, umesto da si proveo toliko vremena na temi clen, mogao si da odes u ishranu i nadjes temu "Voce idealan UH za gomilanje masnih naslaga| itd.. Umesto da kazes da ti 4-5 obroka ne idu, trebao bi da nadjes nacin da idu... I tek onda kad postignes sve to dovedes do perfekcije i napravis odlicne rezlutate, tek onda mozda pitas kako dalje da poguras sa clenom.


Pekos, ko kaze da Defka i Masa ne mogu u isto vreme, evo ja ih radim :D:D:D:D:D
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #363 poslato: Jun 08, 2015, 07:18:04 posle podne »
http://s23.postimg.org/h2xltpa7v/image.jpg
Stvarno sam se suzdrzavao od slanja poruke jer sam skontao da bas umete da izhejtujete ljude i njohove probleme. Ali dosta sam vremena proveo citajuci ovaj forum i konkretno temu clen pa reko' nemam sta da izgubim mozda cujem neku pametnu... Sto u ovom slucaju nije bilo... Ne osporavam nicije (ne)znanje. I ne mislim da ako godinama treniram da se razumem u trening, u ishranu takodje. Ali znam sta mi prija i koja vrsta treninga daje zeljene rezultate.  A ti se na brzaka nalupetao u tvom odgovoru. Evo slike prihvatam sve pohvale i kritike ako ih uopste ima a ja se od daljih komentara suzdrzavam, savet trazim na drugom mestu. Pozdrav

Cuo si najpametniju stvar koji si mogao da cujes. A to je iskren savjet da ne uzimas Clen sve dok ti je takav nacin prehrane i dok nemas pravilno koncepiranu dijetu. Jer neces nista postici sa tim...

A tebi se ocigledno taj odgovor nije svidio. Pa ides na drugo mjesto traziti odgovor koji ce da potvrdio to sto si sebi zacrtao.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže bulldoger

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #364 poslato: Jun 09, 2015, 02:08:19 posle podne »
sto se tice  CLENBUTEROL-a,jednom mi tip debeo kao svinja i pri tom iskompleksiran kao dve ,kaze da ce da pocne sa klenom piramidarno,cak ne zna ni da izgovori piramidalno doziranje,ja mu na to kzem ,da sam cuo da je clen mnogo efektivan sto se tice sagorevanja ali isto tako jos opasniji za zddravlje prvenstveno za chuku,i tako je i bilo,posle nekog vremena pitam ja debeljka kako ide stvar sa klenom,on mi kaze ma bezi bre bacio sam ga imao sam probleme zamalo nisam imao infrakt srcae sad ko hoce nek izvoli ka  insert coin pa se vozi ,plati pa se vozi nista bez coin-a ;D

Van mreže ZeroOne

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #365 poslato: Avgust 14, 2015, 05:31:17 posle podne »
Valja li ici clen preko 6 nedelja sa ketotifenom? Koristim vec 5tu nedelju po 80mcg dan, neki plan je da koristim 8 nedelja ukupno?

Van mreže LegacyLivesOn

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #366 poslato: Oktobar 18, 2015, 09:59:01 posle podne »
Interesuje me da li osobi sa niskim pritiskom recimo 60 sa 100 ili 70 sa 110 clen podize pritisak na neku normalu ili ga mozda smanjuje? I ako ga podize na normalu da li to znaci d ima slabije stecenje na srce?

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #367 poslato: Oktobar 18, 2015, 10:09:32 posle podne »
Nus efekti klena su ucestali glasni gasovi.  :D

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #368 poslato: Oktobar 18, 2015, 10:22:34 posle podne »
Kakve god probleme da imas sa srcem ne bih se zezao sa klenom.
Licno meni nije nesto preterano podigao pritisak kad sam ga koristio letos.
obicno mi je pritisak 120-130/80-90,meni se isto kretao i dok sam  bio na klenu.
E sad sve zavisi od osobe do osobe.Nekome zna da digne pritisak i te kako a neko podnosi lagano i vece doze.Licno jedini nus efekat sto sam primetio je spavanje,nikad da zaspem,od ostalih nista nisam osetio.

Eto nadam se da sam pomogao bar malo :D
Be patient,results will come !!!

Van mreže LegacyLivesOn

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #369 poslato: Oktobar 19, 2015, 06:13:47 pre podne »
Kakve god probleme da imas sa srcem ne bih se zezao sa klenom.
Licno meni nije nesto preterano podigao pritisak kad sam ga koristio letos.
obicno mi je pritisak 120-130/80-90,meni se isto kretao i dok sam  bio na klenu.
E sad sve zavisi od osobe do osobe.Nekome zna da digne pritisak i te kako a neko podnosi lagano i vece doze.Licno jedini nus efekat sto sam primetio je spavanje,nikad da zaspem,od ostalih nista nisam osetio.

Eto nadam se da sam pomogao bar malo :D
Jesi druze hvala

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #370 poslato: Oktobar 19, 2015, 11:12:38 pre podne »
Nus efekti klena su ucestali glasni gasovi.  :D
jesi siguran da je to to od klena?  :o

Van mreže LegacyLivesOn

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #371 poslato: Oktobar 19, 2015, 11:43:08 pre podne »
Nus efekti klena su ucestali glasni gasovi.  :D
jesi siguran da je to to od klena?  :o
I ja nesto kontam da klen nema veze sa gasovima al et

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.557
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #372 poslato: Oktobar 19, 2015, 12:58:13 posle podne »
Interesuje me da li osobi sa niskim pritiskom recimo 60 sa 100 ili 70 sa 110 clen podize pritisak na neku normalu ili ga mozda smanjuje? I ako ga podize na normalu da li to znaci d ima slabije stecenje na srce?

Ono sto je recimo za tebe nizak pritisak nije i za drugu osobu ,tako i obrnuto. Ako ti je recimo 100 sa 60 i iz nekog razloga ti se povisi na 120 sa 80 (sto je recimo po vecini literatura normalno i dalje) to tebi moze da pravi probleme jer ti se organizam navikao na nizi pritisak , svaki skok pritiska pogotovo srcanog moze da smeta , e sada da bi ostavio neka ostecenja to treba da bude na duze vreme...

Van mreže LegacyLivesOn

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #373 poslato: Oktobar 20, 2015, 07:30:41 pre podne »
Interesuje me da li osobi sa niskim pritiskom recimo 60 sa 100 ili 70 sa 110 clen podize pritisak na neku normalu ili ga mozda smanjuje? I ako ga podize na normalu da li to znaci d ima slabije stecenje na srce?

Ono sto je recimo za tebe nizak pritisak nije i za drugu osobu ,tako i obrnuto. Ako ti je recimo 100 sa 60 i iz nekog razloga ti se povisi na 120 sa 80 (sto je recimo po vecini literatura normalno i dalje) to tebi moze da pravi probleme jer ti se organizam navikao na nizi pritisak , svaki skok pritiska pogotovo srcanog moze da smeta , e sada da bi ostavio neka ostecenja to treba da bude na duze vreme...

Hvala druze, pogodio si tacno u srz i dao mi odgovor na puno pitanje. Vjerovatno i jeste tako kako si rekao jer je meni taj pritisak "urodjeno nizak", ali sam primjetio da mi se cesto spava, a kada ga podignem necim osjecam se bolje.. sta znam, pocecu sa laganim doziranjem pa cu vidjeti kako mi reaguje tijelo, ako me previse budu jebavale neke nus pojave bacam sranje :D :D

Van mreže Miodrag00000

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #374 poslato: Novembar 27, 2015, 03:45:18 posle podne »
http://s23.postimg.org/h2xltpa7v/image.jpg
Stvarno sam se suzdrzavao od slanja poruke jer sam skontao da bas umete da izhejtujete ljude i njohove probleme. Ali dosta sam vremena proveo citajuci ovaj forum i konkretno temu clen pa reko' nemam sta da izgubim mozda cujem neku pametnu... Sto u ovom slucaju nije bilo... Ne osporavam nicije (ne)znanje. I ne mislim da ako godinama treniram da se razumem u trening, u ishranu takodje. Ali znam sta mi prija i koja vrsta treninga daje zeljene rezultate.  A ti se na brzaka nalupetao u tvom odgovoru. Evo slike prihvatam sve pohvale i kritike ako ih uopste ima a ja se od daljih komentara suzdrzavam, savet trazim na drugom mestu. Pozdrav

Ovakve osobe nikad nista nece nauciti. Pitas prijatelju sta da promijenis u ishrani, pa ti mi pomognemo pa da vidis kako ces da se "izrezes" sto bi nas narod rekao. Taj Clenbuterol nije nikakav magicni napitak da bi tebe boljelo uvo za ishranu. Ti ces da odes na drugi forum, da ti neko kaze kako ces da ga uzimas pa kad zavrsis ciklus ces da kazes da clen ne valja nista a u pitanju ce biti tvoja ishrana koja ne valja nista. Moj savjet ti je da prvo probas neku dijetu, da se jede mesa, jaja, ribe i salate pa da vidis kako se tope masti. Hiljadu puta receno, clen se uzima na samom kraju kad dijeta prvo odradi svoje.