Maj 04, 2024, 07:29:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Pionesa Jovanovic  (Pročitano 117192 puta)

Van mreže milos ilic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 185
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #225 poslato: Jul 04, 2011, 01:12:23 posle podne »
svaka cast pionesa, od takvih ljudi nastaju sampioni, ne samo u sportu vec i u zivotu
samo napred punom parom kroz zivot

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #226 poslato: Jul 04, 2011, 01:18:02 posle podne »
E ovako....da vam kazem...Ja zivim u kuci koju je dodelila opstina mojoj majci koju nisam video 20 godi i nasao je pre 4 god..Otac koji je jako bog sa njim ne zivim niti mi je kad dao 1 din za protein niti mu trazim.pored toga.Imam brata blizanaca koji je hendikep od rodjenja.Majka mi se oporavlja od operacije raka,ona ne radi,brat ne moze,ja trazim posao.Zivimo od socijalnog 18000din i deciji 6000din.Pozajio sam brzo para i iskreno da vam kazem dao sam 3200e za ova takmicenja i gd esam napravio obrt???U bosni tj bihacu dobivsi za 1 mesto 100e e sad ja ne radim niti sam radio ovo iz interesa para ali tih 100e bar pokrijem put-farbu za takmicenje.Sto se tice toga da sam siromasan ja to ne krijem.Pozajmio sam mnogo da bih se spremio i sami moji rezultati govore koliko sam krvi propisao trenirajuci i davajuci sve iza sebe.Znaci tu kranticu krema ne pojedem za 1 dan.npr ovd kosta kantica krema dobro 250din i ja to pojedem za 5-7 dana sa velikom kolicinom hleba.Znaci jedem pasulj,buraniju sve kuvano,povrca dosta voca itd...Jedem sve i jedem sada cesto i to obilno.Ja mogu da kazem da sam jako prezadovoljan sto sam napravio od sebe za 4 god i izasao na 7 takmicenja od kojih sam bio 5x prvi(ukljucujuci i prvenstvo vojvodine)2x drugi 1 jedno 5 mesto.I da kazem bog me je pogledao pa ima dobrih ljudi ali u srbiji tesko...pa mi je prosao cv i poslao sam papire i sada samo cekam odobrenej vize i ja odoh za dubai.Jer ovde kao sto rekoh se ne ulaze u sport vec vecinom u drogu.I iskreno draze mi je dati pare za whey hranu aas nego za izlaske-garderobu-kola-itd...To je opet samo moje misljenje.Ja ne izlazim-ne pusim(cigare sam ostavio) ne izlazim..+ pored svega toga ja moram da brinem o mojim najmilijima a ko zivi u kuci i ima dvoriste znaju koliko posla tu ima.Vec sam stavljao na status na fb koliko mi je bilo tesko u jednom trenutku dok su mi trajale pripreme imao sam 2 selidbe prebacivao 6t uglja,riljao bastu mami ,pa kad dodje zima cisti kamin svako jutro sneg drva itd itd...nije sad ja da se zalim na to sve je to sastav moga zivota i necega sto se mora i sto meni nije tesko..jer jedina osoba koja me je gurala je moja majka koja je pozajmljivala pare da bih ja bio spreman za ono sto zelim i volim i radim svim srcem.I naravno...Na svakom od tih takmicenja kad cujes taj aplauz pune sale...Kad stanes na binu i ljudi kad ti vide da zinu u tebe i kazu wow brate...eee to kad osetis onda znas za sta si se zrtvovao..Jer taj pehar-medalju diplomu ne mozes da kupis ..moras da je zasluzis.I nisam ja ponosan sto sam ja sve to osvojio ..sve te pehare i diplome mogu sebi da nabijem u dupe!bitno je da sam uspeo u onome sto sam zeleo i da se tu otvorio jedan novi put za dalje....
svaka cast,ja ne zelim da umanjim tvoj uspeh ja ti cestitam na tome sta si uradio...samo eto lepo si rekao da mozes da nabijes u dupe te diplome...pa cemu onda pucanje 3200 eura?
ja iz najbolje namere sam to rekao,neka drugi protumace kako hoce...
p.s na svakoj slici imas pljugu u ruci :P
brate, kad se nesto voli, onda ti nije zao i posljednu marku dati na to. ako treba i posuditi, zaduziti se...
stavi sliku kako prozdires oni picu :D
hahahahaaha :D
kako se hranis sada u off-u? jel malo junka ili obimno kvalitetno :)
Pa iskreno samo junk(ja sam jako siromasan tako da nemam novca priustiti ono sto bih zeleo od hrane)dacu samo neke detalje.Puno testenina.Npr za 5 dana sam uspeo pojesti 2kg krema.Za obrok pojedem ceo hleb ali bukvalno.Imam 4-5 obroka big obroka i naravno + 2 shejka.Eto i radnja mi je propala :/ pa imam bar supse za sebe.Nisam se merio skoro ali nabacujem puno,vidim da brzo rastem i jako sam zadovoljan.
siromasan?
pa sto se onda upustas u sve ovo?
nije napad, ali ako  finansijski nisi dobar,cemu onda sve pare na ovo,bolje ulazi u neke druge stvari koje ce ti doneti pare...to je samo moje misljenje...
uglavnom svaka cast na uspehu sve najbolje u daljem radu

E jbg Emile...
Ko da mi svi neznamo da nema para od BB, čovek voli i to mu je preraslo u ljubav i opsesiju.

Ovde 99% ozbiljnih vežbača nema finansija, nema sreću da ima dobro radno mesto, dobija suplemente za DŽ...
pa bas zato ne treba zadnji dinar...ko mene kada pitaju sto se ne takmicis..ja kazem NEMAM TOLIKO PARA..kratko i jasno,naravno da bi voleo jednom da stanem na binu...ali da mi to izvadi soma eura iz dzepa da bi dobio aplauz i kutiju amina ne hvala,pre cu da obrnem tih soma pa da napravim 2 soma...to je moje razmisljanje mozda je ispravno mozda nije ali je moje....ja skidam kapu takmicarima,ali ako si SIROMASAN kao sto pionesa kaze,mislim cemu...

Ponekad je taj aplauz mnogo vredniji od para :) dok ne osetis to neces znati...
ne zelim da osetim ;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #227 poslato: Jul 04, 2011, 01:44:04 posle podne »
pa jbg sta msilite da ostali takmicari imaju brdo para pa se zato takmice?vecina rmbaci 12 sati dnevno plus treninzi da bi imala za te pripreme.Nema nijedan drugi razlog osim licne satisfakcije.Iako i ja licno mislim da je ovde takmiciti se uopste sranje zivo! Ali fala bogu van zemlje ima dosta prilika za one koji znaju pa cemo i Dragancheta da gledamo negde za koju god a da nije prvenstvo banovaca gde se dobija pleh neki samo....
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #228 poslato: Jul 04, 2011, 02:19:21 posle podne »
Naturalni zar mislis da bi me u Dubai primili sa prosecnim izgledom da radim kao pomocnik u nekoj teretani?Nije mi zao para jer par dodju i odu..uvek se moraju zaraditi ne samo za pripreme nego i za osnovne namirnice zivota itd,naravno da vidim da si sve rekao iz najbolje namere.Ja sam jako disciplinovan i kazem da sve pocinje iz glave zato sam i ostavio cigare pusio sam ih tih 4 meseca dok sam bio na dijeti a iskreno ne trebaju mi i to je po meni samo trosak,Uvek sam govorio boze daj zdravlja samo...Sve ostalo se moze uspet ako covek istinski zeli i bori se za to..
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #229 poslato: Jul 04, 2011, 02:24:21 posle podne »
Hvala svima na podrsci...hocu a kazem da moj potpis ispod avatara sve govori...I da od toga svi treba da pocnu.
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #230 poslato: Jul 04, 2011, 09:53:05 posle podne »
svaka cast na iskrenosti, i tebi veliko postovanje za trud koji ulazes u sport bez obzira koliko su teske okolnosti! Okreni lice prema suncu i sjenke ce biti iza tebe ! Samo guraj !
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #231 poslato: Jul 04, 2011, 10:06:43 posle podne »
E ovako....da vam kazem...Ja zivim u kuci koju je dodelila opstina mojoj majci koju nisam video 20 godi i nasao je pre 4 god..Otac koji je jako bog sa njim ne zivim niti mi je kad dao 1 din za protein niti mu trazim.pored toga.Imam brata blizanaca koji je hendikep od rodjenja.Majka mi se oporavlja od operacije raka,ona ne radi,brat ne moze,ja trazim posao.Zivimo od socijalnog 18000din i deciji 6000din.Pozajio sam brzo para i iskreno da vam kazem dao sam 3200e za ova takmicenja i gd esam napravio obrt???U bosni tj bihacu dobivsi za 1 mesto 100e e sad ja ne radim niti sam radio ovo iz interesa para ali tih 100e bar pokrijem put-farbu za takmicenje.Sto se tice toga da sam siromasan ja to ne krijem.Pozajmio sam mnogo da bih se spremio i sami moji rezultati govore koliko sam krvi propisao trenirajuci i davajuci sve iza sebe.Znaci tu kranticu krema ne pojedem za 1 dan.npr ovd kosta kantica krema dobro 250din i ja to pojedem za 5-7 dana sa velikom kolicinom hleba.Znaci jedem pasulj,buraniju sve kuvano,povrca dosta voca itd...Jedem sve i jedem sada cesto i to obilno.Ja mogu da kazem da sam jako prezadovoljan sto sam napravio od sebe za 4 god i izasao na 7 takmicenja od kojih sam bio 5x prvi(ukljucujuci i prvenstvo vojvodine)2x drugi 1 jedno 5 mesto.I da kazem bog me je pogledao pa ima dobrih ljudi ali u srbiji tesko...pa mi je prosao cv i poslao sam papire i sada samo cekam odobrenej vize i ja odoh za dubai.Jer ovde kao sto rekoh se ne ulaze u sport vec vecinom u drogu.I iskreno draze mi je dati pare za whey hranu aas nego za izlaske-garderobu-kola-itd...To je opet samo moje misljenje.Ja ne izlazim-ne pusim(cigare sam ostavio) ne izlazim..+ pored svega toga ja moram da brinem o mojim najmilijima a ko zivi u kuci i ima dvoriste znaju koliko posla tu ima.Vec sam stavljao na status na fb koliko mi je bilo tesko u jednom trenutku dok su mi trajale pripreme imao sam 2 selidbe prebacivao 6t uglja,riljao bastu mami ,pa kad dodje zima cisti kamin svako jutro sneg drva itd itd...nije sad ja da se zalim na to sve je to sastav moga zivota i necega sto se mora i sto meni nije tesko..jer jedina osoba koja me je gurala je moja majka koja je pozajmljivala pare da bih ja bio spreman za ono sto zelim i volim i radim svim srcem.I naravno...Na svakom od tih takmicenja kad cujes taj aplauz pune sale...Kad stanes na binu i ljudi kad ti vide da zinu u tebe i kazu wow brate...eee to kad osetis onda znas za sta si se zrtvovao..Jer taj pehar-medalju diplomu ne mozes da kupis ..moras da je zasluzis.I nisam ja ponosan sto sam ja sve to osvojio ..sve te pehare i diplome mogu sebi da nabijem u dupe!bitno je da sam uspeo u onome sto sam zeleo i da se tu otvorio jedan novi put za dalje....

Najezio sam se citajuci moj druze! E to je sportista!!! I sigurno ce krenuti na bolje i zelim ti sav uspeh u Dubaiju i u zivotu!!!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #232 poslato: Jul 05, 2011, 12:41:28 pre podne »
Ides u Dubai
sa porodicom?
zivis tamo i predstavljas njihovu zemlju?
ili ja lupam?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #233 poslato: Jul 05, 2011, 01:23:39 pre podne »
ide tamo da radi u teretani,a bice i po koji klijent naftash kad mu vide okice :*
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #234 poslato: Jul 05, 2011, 03:08:46 pre podne »
ide tamo da radi u teretani,a bice i po koji klijent naftash kad mu vide okice :*
hahahhaa ej poslacu ti barel licno :)))
Ides u Dubai
sa porodicom?
zivis tamo i predstavljas njihovu zemlju?
ili ja lupam?
Ne,idem tamo sam na ugovor 2 godine.Pa najverovatnije cu ostati tamo.kazu da je 20% arapa a 80% stranaca.Sa tim zavrsenim sertifikatima posle mogu gde hocu..mozda u nemacku ko zna kako se dole budem snasao.Opet dubai je jako bogat i lep grad .
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #235 poslato: Jul 05, 2011, 04:26:39 pre podne »
ide tamo da radi u teretani,a bice i po koji klijent naftash kad mu vide okice :*
hahahhaa ej poslacu ti barel licno :)))
Ides u Dubai
sa porodicom?
zivis tamo i predstavljas njihovu zemlju?
ili ja lupam?
Ne,idem tamo sam na ugovor 2 godine.Pa najverovatnije cu ostati tamo.kazu da je 20% arapa a 80% stranaca.Sa tim zavrsenim sertifikatima posle mogu gde hocu..mozda u nemacku ko zna kako se dole budem snasao.Opet dubai je jako bogat i lep grad .

Jeste 80% stranaca (azijata) i jeste Dubai ljep grad, ali vecinom za ovih 20% arapa i turista sa parama, u ostalom tako je svugdje!

Bilo kako bilo zelim ti srece u poslu i karijeri,  a ja sam u Dubaiu 9 jula, tj. za para dana pa smo mogli i na pivu, hehehe...
« Poslednja izmena: Jul 05, 2011, 04:28:25 pre podne vlado0550 »

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #236 poslato: Jul 05, 2011, 12:19:19 posle podne »
ide tamo da radi u teretani,a bice i po koji klijent naftash kad mu vide okice :*
hahahhaa ej poslacu ti barel licno :)))
Ides u Dubai
sa porodicom?
zivis tamo i predstavljas njihovu zemlju?
ili ja lupam?
Ne,idem tamo sam na ugovor 2 godine.Pa najverovatnije cu ostati tamo.kazu da je 20% arapa a 80% stranaca.Sa tim zavrsenim sertifikatima posle mogu gde hocu..mozda u nemacku ko zna kako se dole budem snasao.Opet dubai je jako bogat i lep grad .

Jeste 80% stranaca (azijata) i jeste Dubai ljep grad, ali vecinom za ovih 20% arapa i turista sa parama, u ostalom tako je svugdje!

Bilo kako bilo zelim ti srece u poslu i karijeri,  a ja sam u Dubaiu 9 jula, tj. za para dana pa smo mogli i na pivu, hehehe...

Ja sam antialkoholicar :D popicemo nesto drugo :D
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #237 poslato: Jul 05, 2011, 12:22:02 posle podne »
Danas posle toaleta se izmerio 83kg

Dont look my ugly face :D
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #238 poslato: Jul 05, 2011, 12:28:53 posle podne »
E ovako....da vam kazem...Ja zivim u kuci koju je dodelila opstina mojoj majci koju nisam video 20 godi i nasao je pre 4 god..Otac koji je jako bog sa njim ne zivim niti mi je kad dao 1 din za protein niti mu trazim.pored toga.Imam brata blizanaca koji je hendikep od rodjenja.Majka mi se oporavlja od operacije raka,ona ne radi,brat ne moze,ja trazim posao.Zivimo od socijalnog 18000din i deciji 6000din.Pozajio sam brzo para i iskreno da vam kazem dao sam 3200e za ova takmicenja i gd esam napravio obrt???U bosni tj bihacu dobivsi za 1 mesto 100e e sad ja ne radim niti sam radio ovo iz interesa para ali tih 100e bar pokrijem put-farbu za takmicenje.Sto se tice toga da sam siromasan ja to ne krijem.Pozajmio sam mnogo da bih se spremio i sami moji rezultati govore koliko sam krvi propisao trenirajuci i davajuci sve iza sebe.Znaci tu kranticu krema ne pojedem za 1 dan.npr ovd kosta kantica krema dobro 250din i ja to pojedem za 5-7 dana sa velikom kolicinom hleba.Znaci jedem pasulj,buraniju sve kuvano,povrca dosta voca itd...Jedem sve i jedem sada cesto i to obilno.Ja mogu da kazem da sam jako prezadovoljan sto sam napravio od sebe za 4 god i izasao na 7 takmicenja od kojih sam bio 5x prvi(ukljucujuci i prvenstvo vojvodine)2x drugi 1 jedno 5 mesto.I da kazem bog me je pogledao pa ima dobrih ljudi ali u srbiji tesko...pa mi je prosao cv i poslao sam papire i sada samo cekam odobrenej vize i ja odoh za dubai.Jer ovde kao sto rekoh se ne ulaze u sport vec vecinom u drogu.I iskreno draze mi je dati pare za whey hranu aas nego za izlaske-garderobu-kola-itd...To je opet samo moje misljenje.Ja ne izlazim-ne pusim(cigare sam ostavio) ne izlazim..+ pored svega toga ja moram da brinem o mojim najmilijima a ko zivi u kuci i ima dvoriste znaju koliko posla tu ima.Vec sam stavljao na status na fb koliko mi je bilo tesko u jednom trenutku dok su mi trajale pripreme imao sam 2 selidbe prebacivao 6t uglja,riljao bastu mami ,pa kad dodje zima cisti kamin svako jutro sneg drva itd itd...nije sad ja da se zalim na to sve je to sastav moga zivota i necega sto se mora i sto meni nije tesko..jer jedina osoba koja me je gurala je moja majka koja je pozajmljivala pare da bih ja bio spreman za ono sto zelim i volim i radim svim srcem.I naravno...Na svakom od tih takmicenja kad cujes taj aplauz pune sale...Kad stanes na binu i ljudi kad ti vide da zinu u tebe i kazu wow brate...eee to kad osetis onda znas za sta si se zrtvovao..Jer taj pehar-medalju diplomu ne mozes da kupis ..moras da je zasluzis.I nisam ja ponosan sto sam ja sve to osvojio ..sve te pehare i diplome mogu sebi da nabijem u dupe!bitno je da sam uspeo u onome sto sam zeleo i da se tu otvorio jedan novi put za dalje....
svaka cast,ja ne zelim da umanjim tvoj uspeh ja ti cestitam na tome sta si uradio...samo eto lepo si rekao da mozes da nabijes u dupe te diplome...pa cemu onda pucanje 3200 eura?
ja iz najbolje namere sam to rekao,neka drugi protumace kako hoce...
p.s na svakoj slici imas pljugu u ruci :P
brate, kad se nesto voli, onda ti nije zao i posljednu marku dati na to. ako treba i posuditi, zaduziti se...
stavi sliku kako prozdires oni picu :D
hahahahaaha :D
kako se hranis sada u off-u? jel malo junka ili obimno kvalitetno :)
Pa iskreno samo junk(ja sam jako siromasan tako da nemam novca priustiti ono sto bih zeleo od hrane)dacu samo neke detalje.Puno testenina.Npr za 5 dana sam uspeo pojesti 2kg krema.Za obrok pojedem ceo hleb ali bukvalno.Imam 4-5 obroka big obroka i naravno + 2 shejka.Eto i radnja mi je propala :/ pa imam bar supse za sebe.Nisam se merio skoro ali nabacujem puno,vidim da brzo rastem i jako sam zadovoljan.
siromasan?
pa sto se onda upustas u sve ovo?
nije napad, ali ako  finansijski nisi dobar,cemu onda sve pare na ovo,bolje ulazi u neke druge stvari koje ce ti doneti pare...to je samo moje misljenje...
uglavnom svaka cast na uspehu sve najbolje u daljem radu

E jbg Emile...
Ko da mi svi neznamo da nema para od BB, čovek voli i to mu je preraslo u ljubav i opsesiju.

Ovde 99% ozbiljnih vežbača nema finansija, nema sreću da ima dobro radno mesto, dobija suplemente za DŽ...
pa bas zato ne treba zadnji dinar...ko mene kada pitaju sto se ne takmicis..ja kazem NEMAM TOLIKO PARA..kratko i jasno,naravno da bi voleo jednom da stanem na binu...ali da mi to izvadi soma eura iz dzepa da bi dobio aplauz i kutiju amina ne hvala,pre cu da obrnem tih soma pa da napravim 2 soma...to je moje razmisljanje mozda je ispravno mozda nije ali je moje....ja skidam kapu takmicarima,ali ako si SIROMASAN kao sto pionesa kaze,mislim cemu...

Ponekad je taj aplauz mnogo vredniji od para :) dok ne osetis to neces znati...
ne zelim da osetim ;)

Ako mislis da si ispao baja ovom recenicom ...nisi. Nemoj da drugima iznosis svoja misljenja ako te ne pitaju, ako je tebi sve u parama, ne znaci da je i drugima. Ako je tebi zadovoljstvo da odes u grad i izigravas baju po nsu, tvoja stvar... to sto ti ne zelis da osetis a i nikad neces jer nemas sto je potrebno da osetis ...
Peace :)

Spartak

  • Gost
Odg: Pionesa Jovanovic
« Odgovor #239 poslato: Jul 05, 2011, 02:34:13 posle podne »
Drugar
Pogresno si protumacio sve.
Smiri dozivljaj svako ima pravo da iznese svoj stav.
Svako nek radi od zivota sto misli da je najbolje za njega.