Maj 18, 2024, 02:57:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3104134 puta)

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1800 poslato: Februar 25, 2013, 01:55:35 pre podne »
Jedno pitanje.. Kre aLKALIN ili obicni monohidrat?? neko ko je imao iskustva..jer cuo sam da nekom kre alkalin ne djeluje dobro kao sto se pise o njemu
Pa zavisi sta ocekujes od njega.. npr. monohidrat navlaci vise vodu na celiju dok kre alkyn nema tu tendenciju i utice direktno na snagu i explozivnost..
snaga mi trebaaa..ali i ako navuce vodu nije steta jer nijesam na def. znaci bolje crealk.  Samo je li dovoljno 1 caps prije 1 posle za pocetak?

Probaj pa ces videti sta i kako.. ali ugl moze slobodno 1 caps pre i 1 posle treninga.  ;)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1801 poslato: Februar 25, 2013, 09:35:59 pre podne »
momci da nije malo jedan caps prije i poslije ? ja bih digao makar na dvije,ali i to nije po meni nedovoljno,tj. sama kupovina tog suplementa je nezahvalna jer dobijas manje od jednog grama kre-alkyja po kapsuli !

neces od kreatina biti nista jaci u smislu da ces razvaljivati u teretani,krcat ploče na šipke kao crazy od 1 grama kre-alkyja prije treninga,jbg,ne ide to tako. Glavni pokretac je po meni motivacija za rad u teretani i dobar san.. Ja otkako lijezem u 23 i budim se u 9 h odmoran sam za gym vise nego ikad. Jedino od dodataka ishrani trenutno uzimam par caps kofeina ujutro,jer nisam ljubitelj kave.

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1802 poslato: Februar 25, 2013, 09:58:07 pre podne »
momci da nije malo jedan caps prije i poslije ? ja bih digao makar na dvije,ali i to nije po meni nedovoljno,tj. sama kupovina tog suplementa je nezahvalna jer dobijas manje od jednog grama kre-alkyja po kapsuli !

neces od kreatina biti nista jaci u smislu da ces razvaljivati u teretani,krcat ploče na šipke kao crazy od 1 grama kre-alkyja prije treninga,jbg,ne ide to tako. Glavni pokretac je po meni motivacija za rad u teretani i dobar san.. Ja otkako lijezem u 23 i budim se u 9 h odmoran sam za gym vise nego ikad. Jedino od dodataka ishrani trenutno uzimam par caps kofeina ujutro,jer nisam ljubitelj kave.
Ja licno nisam nikad to koristio. meni vise odg.monohodrat,no reactor itd.. Ali ako on bas hoce nek proba pa ce videti sta i kako .. :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Kuljanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1803 poslato: Februar 25, 2013, 02:10:32 posle podne »
E a da postavim jedno pitanje. Verovatno je neko vec mozda i pitao to, ali ko ce da lista toliko strana..
Inetersuje me sta mislite o ovoj vezbi za trbusnjake..
Ona klasicna veza na kosoj klupi, ali sa sipkom iza ramena? Znaci, ne onako teg preko grudi, nego sipka iza vrata i podizanje i spustanje?
Meni vezba kao vezba dobro pogadja tbbusnjake, jer takvih 15-20 mi vise urade trbusni zid nego na stotine bez opterecenja.
Negde sam citao da tu vezbu ne treba raditi jer moze da dodje do povrede, a negde sam citao da je OK.
Pa sam sada malo zbunjen. Pa ono.. ako neko moze da objasni da li je dobro ili nije, i ako nije, zasto nije?
Ili da mi jednostavno date neki link pa da procitam.
Npr. meni je mnogo teze sa sipkom od 10 kg da uradim 20 takvih trbusnjaka nego sa tegom od 15 kg preko grudi.. Mada kada pogledam, jako malo ljudi radi sa sipkom, ali tih 10 kg. koliko ima sipka je mnogo teze podici nego 15-20 kg tega preko grudi prekstenih ruku..

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1804 poslato: Februar 25, 2013, 02:13:33 posle podne »
a mozda je bolje pitanje - sta je cilj?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1805 poslato: Februar 25, 2013, 02:16:00 posle podne »
a mozda je bolje pitanje - sta je cilj?

x 2

Van mreže Kuljanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1806 poslato: Februar 25, 2013, 02:20:27 posle podne »
Pa jednostavno, cilj je da radim trbusnjake. Mislim, radim ih redovno, itd.. Samo mi neko spomenuo tu vezbu, pa sam probao pa mi dobro radi vezba. Mislim, bas dobro pogadja...
Pa me zanima samo da li je vezba dobra i da li to treba da se radi ili ne?
Jel moze da izazove neku povredu?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1807 poslato: Februar 25, 2013, 02:23:23 posle podne »
povredu sigurno moze da ti izazove
a ako ti se vec samo "rade" trbunjsaci a i iza toga ne lezi skrvena namera da dobijes plocice tako sto ces raditi trbusnjake sa opterecenjem.a?...ajde ajde..kazi :D

Van mreže Kuljanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1808 poslato: Februar 25, 2013, 02:28:17 posle podne »
Ne brate, stvarno nije to..
Pa jel smo ranije diskutovali, znam kako se dobijaju plocice..
Skines visak masti, pravila ishrana pa tek onda dolaze plocice.. Dzaba ti i milioni vezbi za trbusnjake ako imas salo preko njih i ako ne jedes pravilno.
Znas da sam ti rekao da imam malo sala na stomaku, i da dokle god to ne skinem, od plocica nema nista..
Nego cisto, radi neke promene. Do sada nisam radio tu vezbu, a pre neki dan sam je probao, pa mi je bas razbila stomak, pa zato pitam, da li je bezbedna i da li iko to radi uopste? Negde sam citao da je odlicna, a negde da ne treba to da se radi, pa sam dosao tebe da pitam, posto ti znas najbolje..


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1809 poslato: Februar 25, 2013, 02:50:18 posle podne »
pa radi je sa tezinom koja ti dozvoljava pun radijues pkreta i nikako ispod 15ak poin

Van mreže Kuljanin

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1810 poslato: Februar 25, 2013, 03:06:17 posle podne »
Znaci, smatras da je OK da se radi ta vezba i da je bezbedna??
Stvarno dobro osetim da rade trbusnjaci, a neko mi rekao da nije bezbedna za kicmu, pa sam dosao tebe da pitam.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1811 poslato: Februar 25, 2013, 03:09:49 posle podne »
Radi brate sta god hoces samo batali opterecenje kada radis stomak
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1812 poslato: Februar 25, 2013, 03:10:50 posle podne »
Znaci, smatras da je OK da se radi ta vezba i da je bezbedna??
Stvarno dobro osetim da rade trbusnjaci, a neko mi rekao da nije bezbedna za kicmu, pa sam dosao tebe da pitam.


ja ne smatram da je vezba za opstercenjem a da nije namenjana vezbanju trubusnih msica (sprava npr za stomak) sigurno potencijalno opasna za povredcu

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1813 poslato: Februar 26, 2013, 12:27:10 posle podne »
Adekvatna zamjena za Ellu? Kod nas u CG je nema, pa moramo da se snalazimo. :-\
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1814 poslato: Februar 26, 2013, 12:30:28 posle podne »
Adekvatna zamjena za Ellu? Kod nas u CG je nema, pa moramo da se snalazimo. :-\
kod nas megle ima a ne znam jel uvozite.
dobar market pa gledaj sastav od kutije do kutije mada ti se verovatno isplati da kupis casein, jedino sto moras odmah lovu da pljusnes za mesec