Maj 18, 2024, 02:18:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3104126 puta)

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1830 poslato: Februar 26, 2013, 08:06:55 posle podne »
Citat
a ako se uzme 200-250gr elle,mirno se do ujutro?

pa i nije
ali zbog kazeinata kojeg ima u mlecnim prozivodima moze se reci da si miran neki odredjeni peroid
samo je pitanje kod vas new kids on the block jer vama bez 10 sati spavanje ne pocinje dan,a onda sve i da progutate 1 kg mesa i 500 gr kazeina-DZABA GA BILO
ne postoji na ovome svetu nista,a sta moze da te osigura kroz 10 sati sna.. ;) ;)

dok sir+ whey protein moze da bude sigurno bolja opcija nego neka mesina u pola noci
ali naravno
to ovisi i o tome koji je obrok po redu,i sta se pre toga konzumiralo itd..
nije bas tako kako se misli
uzmi mesinu i miran si.
YES but NO  ;D
znam,znam..
ja npr legnem oko 12,tad mi je i zadnji obrok,200gr junetine.
ujutro ustajanje u 8 idem na posao,tad je prvi obrok.tako da tih 8 sati junetina me sig nece drzati,ali ne vjerujem ni da bi sir..vjerovatno bi malo duze nego junetina,ali opet nije to to..
uglavnom razumijemo se :)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1831 poslato: Februar 26, 2013, 08:29:35 posle podne »
uzmi malo badema uz june usporice absorpciju ;)

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1832 poslato: Februar 26, 2013, 10:38:57 posle podne »
Imam ja jedno pitanje u vezi zdr.masti.. Da li je dovoljno u toku dana 4-5 omega caps i pre spavanja uz elu npr.jedna saka onog gud diet kikirikija kao bez soli ?
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1833 poslato: Februar 26, 2013, 10:41:15 posle podne »
zavisi koliko pored tih caps unosis masti na dan.Ali mislim da je dovoljno...
Gud diet kikiriki,je li przen i je li kao bez soli ili bez soli? :D

edit:
moje pitanje...
zna li neko oce li skoditi ako uzmem svaki drugi dan ~50gr brazilskih oraha?bas su bogati selenom,pa zbog toga.
a na nutrition data nmg da ga nadjem  >:(
« Poslednja izmena: Februar 26, 2013, 10:43:44 posle podne djuka92 »

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1834 poslato: Februar 26, 2013, 10:49:02 posle podne »
Zato i pitam. pored tih 4-5 caps i onog kikirikija ne unosim nikakve masti..
A za taj kikiriki neam pojma :D ,znam da nema so tj da je bez soli ..
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1835 poslato: Februar 26, 2013, 10:49:21 posle podne »
zavisi koliko pored tih caps unosis masti na dan.Ali mislim da je dovoljno...
Gud diet kikiriki,je li przen i je li kao bez soli ili bez soli? :D

edit:
moje pitanje...
zna li neko oce li skoditi ako uzmem svaki drugi dan ~50gr brazilskih oraha?bas su bogati selenom,pa zbog toga.
a na nutrition data nmg da ga nadjem  >:(

Neće škoditi. 100 g ima 657 kCal
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Floper

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1836 poslato: Februar 26, 2013, 11:33:11 posle podne »
Zaboravio sam da napomenem da ne zelim nikoga da zadivim ni bilo sta slicno, isto bi reagovao da je bilo koja druga vezba u pitanju, samo me zanima zasto se to dogadja, jer imam utisak da ne napredujem dovoljno na tom polju.
Da li da menjam broj ponavljanja, da promenim vezbu ili nesto drugo, to je poenta, ego i strpljenje nisu problem stvarno, samo ne zelim da radim nesto 2 meseca da vidim da nije dobro i da nastavim tako i opet nista, nadam se da smo se razumeli :)

a
dali ima pomaka u izgledu tvoga tela za ta dva meseca?

Ima pomaka naravno, sto se toga tice zadovoljan sam, samo me zanima zbog cega dolazi do takvog zastoja sa kilazama, ne zelim da ispadne da posle toliko truda i odricanja sto se ishrane tice pravim gresku u treningu, zato se brinem :)

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1837 poslato: Februar 27, 2013, 12:14:27 pre podne »
Djuka92 eve gi ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1838 poslato: Februar 27, 2013, 01:16:54 pre podne »
Zaboravio sam da napomenem da ne zelim nikoga da zadivim ni bilo sta slicno, isto bi reagovao da je bilo koja druga vezba u pitanju, samo me zanima zasto se to dogadja, jer imam utisak da ne napredujem dovoljno na tom polju.
Da li da menjam broj ponavljanja, da promenim vezbu ili nesto drugo, to je poenta, ego i strpljenje nisu problem stvarno, samo ne zelim da radim nesto 2 meseca da vidim da nije dobro i da nastavim tako i opet nista, nadam se da smo se razumeli :)

a
dali ima pomaka u izgledu tvoga tela za ta dva meseca?

Ima pomaka naravno, sto se toga tice zadovoljan sam, samo me zanima zbog cega dolazi do takvog zastoja sa kilazama, ne zelim da ispadne da posle toliko truda i odricanja sto se ishrane tice pravim gresku u treningu, zato se brinem :)



  Pa ako ima pomaka tj napretka onda nema sta da brines oko treninga sve dok vidis napredak a tek kad pocnes da " stagniras "sa napredovanjem onda treba da se zapitas kako i zasto.. a sto se tice kilaze nemoj ni da tripujes,kao sto sam rekao dok imas napredak kao sto si nagovestio znaci da radis onako kako bi trebalo.. msm logicno.. ;) .. A sto se tice samog benca iskreno da ti kazem ja vec jedno 5-6 meseci radim sa istim kilazama tj.ne mog da predjemo odredjenu granicu ..
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1839 poslato: Februar 27, 2013, 09:32:06 pre podne »
Citat
  .. A sto se tice samog benca iskreno da ti kazem ja vec jedno 5-6 meseci radim sa istim kilazama tj.ne mog da predjemo odredjenu granicu ..

Ako ne radiš neke određene treninge đe kilaža ne igra bitnu ulogu u svemu tome, onda ok, mogu da shvatim da ne napreduješ sa kilažom. I, sam radim treninge đe mi je cilj jedino da izazovem hipertrofiju mišića, tj kilaže su mi smiješne i onda je OK ne napredovati sa težinom, jer to nije ni cilj. Ali, ako se trudiš da napreduješ sa pomenutim a već pola godine ne uspijevaš da se pomjeriš sa mrtve tačke, onda nešto ne radiš kako treba. Posebno ti koji si početnik.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Floper

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1840 poslato: Februar 27, 2013, 10:52:59 pre podne »
Za koji whey bi se vi odlucili od dymatize, scitec i nutrabolics?
Sto se sastava tice, gledao sam sastav i znam po tome koji je bolji, ali zanima me ovako na osnovu vaseg iskustva, hvala :)

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1841 poslato: Februar 27, 2013, 10:59:45 pre podne »
Za koji whey bi se vi odlucili od dymatize, scitec i nutrabolics?
Sto se sastava tice, gledao sam sastav i znam po tome koji je bolji, ali zanima me ovako na osnovu vaseg iskustva, hvala :)
Pa samo sastav i treba da gledas,ne razumem kakva iskustva ocekujes da ti neko iznese :D
A po meni su sva tri proteina djubrad za te pare :D

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1842 poslato: Februar 27, 2013, 11:02:54 pre podne »
Za koji whey bi se vi odlucili od dymatize, scitec i nutrabolics?
Sto se sastava tice, gledao sam sastav i znam po tome koji je bolji, ali zanima me ovako na osnovu vaseg iskustva, hvala :)

Oni su ti u principu svi isti, razlika je samo u tome koliko koji košta - Pišem za ove gore navedene.

Moja preporuka da uzmeš ovo http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30314

Radi kao i svi gore navedeni proizvodi, samo što je razlika u novcu ogromna. Dobiješ skoro duplo u odnosu na kilažu u cijenu gore navedenih.
« Poslednja izmena: Februar 27, 2013, 11:05:04 pre podne Boban -ban »
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1843 poslato: Februar 27, 2013, 11:04:54 pre podne »
Za koji whey bi se vi odlucili od dymatize, scitec i nutrabolics?
Sto se sastava tice, gledao sam sastav i znam po tome koji je bolji, ali zanima me ovako na osnovu vaseg iskustva, hvala :)

ako ces od ova tri onda dymatize jer je on jedino koncnertreat sa 80% cistoce
hyper whey i sicet su sa oko 70ak%

ili kao sto boban kaze :P

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1844 poslato: Februar 27, 2013, 11:07:21 pre podne »
I, moja bi preporuka bila dymatize ako već gledaš između navedenih proizvoda. Za Elite sam posebno emotivno vezan jer mi je to bio prvi protein koji sam probao. :D

Ostao je i dalje u vrhu, samo što ga je cijena da kažem ''pokvarila''. Nekad sam ga uzimao za nepunih 50 e.. A, sad..  :-\
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..