Maj 18, 2024, 12:30:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3104093 puta)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2115 poslato: Mart 21, 2013, 07:49:09 posle podne »
Je li ok 3 vjezbe za biceps i 4 vjezbe za triceps?
Ja stvarno ne znam kako vi to trenirate evo recimo ja konkretno za triceps uradim
kross cabel potisak na dole polako pun radijus zadrska u skroz negativnom polozaju i zadrska sa ispravljenim rukama 4 ser po 15 pon
potisak sa cela ez sipkom 4 ser 12-10pon
posle toga ako mogu jedva jednorucno iznad glave sa nekom 10kom ili max 12om da gadjam spoljnu glavu i to cesto budu dve serije
ono mozda sam ja slab ali 4 vezbe za triceps ni u ludilu nebih mogao tj sve bi radilo sem tricepsa...

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2116 poslato: Mart 21, 2013, 07:53:09 posle podne »
Je li ok 3 vjezbe za biceps i 4 vjezbe za triceps?
Ja stvarno ne znam kako vi to trenirate evo recimo ja konkretno za triceps uradim
kross cabel potisak na dole polako pun radijus zadrska u skroz negativnom polozaju i zadrska sa ispravljenim rukama 4 ser po 15 pon
potisak sa cela ez sipkom 4 ser 12-10pon
posle toga ako mogu jedva jednorucno iznad glave sa nekom 10kom ili max 12om da gadjam spoljnu glavu i to cesto budu dve serije
ono mozda sam ja slab ali 4 vezbe za triceps ni u ludilu nebih mogao tj sve bi radilo sem tricepsa...


Sumnjam da on može tim intezitetom kojim ti radiš ili neko ko je duže u ovoj priči - da dovede mišić do faze rasta. Uzevši u obzir neko njegovo trenutno stanje.

 Ja npr radim 3 vježbe triceps 2-3 biceps. Sve po 4 serije, samo što se uvijek dobro zagrijem. Nakon toga nijesam sposoban da vozim bicikl tj da držim volan.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2117 poslato: Mart 21, 2013, 08:13:28 posle podne »
najveca greska ( koju i sam sam pravio ) i koja je usadjen ko nas je da ljudi broje serije zagrevanja u radne serije.
npr bench 50kg 70kg 80kg 100kg tu ima jednu radnu
i onda predje na kosi i opet se krece zagrevanje...
dobro zagrevanje i onda tri radne sprze misic

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2118 poslato: Mart 21, 2013, 08:19:35 posle podne »
najveca greska ( koju i sam sam pravio ) i koja je usadjen ko nas je da ljudi broje serije zagrevanja u radne serije.
npr bench 50kg 70kg 80kg 100kg tu ima jednu radnu
i onda predje na kosi i opet se krece zagrevanje...
dobro zagrevanje i onda tri radne sprze misic

Slažem se.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2119 poslato: Mart 21, 2013, 09:16:55 posle podne »
Uzeo sam glutamin i bcaa i imam vise pitanja vezana za njih.
Koje su da kazemo max efektivne doze tj optimalne u smislu da preko neke gramaze nema poente.
Kad treniram mislio sam da pijem 20g/20g pre treninga i 20g/20g posle treninga.
Da li piti glutamin nakon budjenja i da li ga treba piti pred spavanje.
Da li piti bcaa kad je day off?
Da li sme da se mesa bcaa i glutamin sa step sokom radi lakseg konzumiranja.

zar sve to nije trebao da ti kaze onaj gde si kupio?

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2120 poslato: Mart 22, 2013, 12:35:44 pre podne »
Hm ne mogu da pronadjem vec jedno skoro sat vremena jednu informaciju pa da pitam na blic, u rotaciji UH, kada je bolje da mi je dan sa 0 UH (za sad imam jedan sa nulom) kada nemam ili kada imam trening? Tipa ako bi bilo 50-200-0-200-100-50-150 cisto me zanima da se ne zeznem ako je posebno bitno zbog neceg da se trenira/ne trenira na dan sa najvecim/najmanjim unosom (siguran sam da negde pise, al nije mi uspelo veceras da pronadjem :/ )
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2121 poslato: Mart 22, 2013, 01:19:55 pre podne »
Hm ne mogu da pronadjem vec jedno skoro sat vremena jednu informaciju pa da pitam na blic, u rotaciji UH, kada je bolje da mi je dan sa 0 UH (za sad imam jedan sa nulom) kada nemam ili kada imam trening? Tipa ako bi bilo 50-200-0-200-100-50-150 cisto me zanima da se ne zeznem ako je posebno bitno zbog neceg da se trenira/ne trenira na dan sa najvecim/najmanjim unosom (siguran sam da negde pise, al nije mi uspelo veceras da pronadjem :/ )

Kada nemaš. Dobra opcija je raditi kardio (ako imaš potrebe ili zavisno od tvog cilja) na dan ili dane sa 0 UH.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2122 poslato: Mart 22, 2013, 10:35:42 pre podne »
Hm ne mogu da pronadjem vec jedno skoro sat vremena jednu informaciju pa da pitam na blic, u rotaciji UH, kada je bolje da mi je dan sa 0 UH (za sad imam jedan sa nulom) kada nemam ili kada imam trening? Tipa ako bi bilo 50-200-0-200-100-50-150 cisto me zanima da se ne zeznem ako je posebno bitno zbog neceg da se trenira/ne trenira na dan sa najvecim/najmanjim unosom (siguran sam da negde pise, al nije mi uspelo veceras da pronadjem :/ )
Svejedno je kako ćeš organizovati dane treninga(kardio i teretana).Nemoj se opterećivati..Pravio sam eksperimente cele prošle godine i radio sam treninge i na nuli i na najvećem unosu UH...rezultati su mi bili isti.Jedino što je fora kod nekih ljudi što neko nema snage na nuli pa tada izbegava trening, mada to je sve individualna stvar....

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2123 poslato: Mart 22, 2013, 11:03:41 pre podne »
Hm ne mogu da pronadjem vec jedno skoro sat vremena jednu informaciju pa da pitam na blic, u rotaciji UH, kada je bolje da mi je dan sa 0 UH (za sad imam jedan sa nulom) kada nemam ili kada imam trening? Tipa ako bi bilo 50-200-0-200-100-50-150 cisto me zanima da se ne zeznem ako je posebno bitno zbog neceg da se trenira/ne trenira na dan sa najvecim/najmanjim unosom (siguran sam da negde pise, al nije mi uspelo veceras da pronadjem :/ )
Svejedno je kako ćeš organizovati dane treninga(kardio i teretana).Nemoj se opterećivati..Pravio sam eksperimente cele prošle godine i radio sam treninge i na nuli i na najvećem unosu UH...rezultati su mi bili isti.Jedino što je fora kod nekih ljudi što neko nema snage na nuli pa tada izbegava trening, mada to je sve individualna stvar....

A zavisi i kakav trening radis, za intezivni trening 0UH i nece imati previse uticaja, jer usled malog obima i manjeg broja ponavljanja ATP iz glikogena(preostale zalihe) ce odraditi pristojan posao. Na Keto dijeti max tezine mi nikada nisu padali.
Ali ako je obim treninga veci hehehe izdrzljivost nece biti preterano sjajna(podrazumevam da je mentalni fokus i pristup svakom treningu isti)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2124 poslato: Mart 22, 2013, 11:21:06 pre podne »
Ne mogu da nadjem topic od rotacija sto je Pedja pisao "trbusnjaci za leto su tu 1,2,3"

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2125 poslato: Mart 22, 2013, 11:27:02 pre podne »
Ne mogu da nadjem topic od rotacija sto je Pedja pisao "trbusnjaci za leto su tu 1,2,3"

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12074.0.html
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže lukac3

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
    • Prime Сasual Dating - Authentic Maidens
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2126 poslato: Mart 22, 2013, 11:46:47 pre podne »
Pozdrav imam par pitanja.
Za jedno 30 dana(taman da mi se zavrsi skola) hteo bih da se bacim na neko rezanje i sad imam neka pitanja.
1.Da li u toku rezanja mogu da koristim kreatina(bez faza punjenja)?
2.Da li mogu da koristim trening sto je Pedja bio stavio na yt(u superserijama)
3.Koliko puta nedeljno da se radi kardio ?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2127 poslato: Mart 22, 2013, 12:47:47 posle podne »
1-kreatin ako svedes hidrate na minimum mozes da preskocis
2-tesko da je taj trening za tebe mada nam nisi rekao nista o sebi
3-kardio radis prema potrebi, pocnes sa 2,3 nedeljno pa povecavas progresivno u zavisnosti od rezultata
Men sana in corpore sano !

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2128 poslato: Mart 22, 2013, 01:57:46 posle podne »
Hm ne mogu da pronadjem vec jedno skoro sat vremena jednu informaciju pa da pitam na blic, u rotaciji UH, kada je bolje da mi je dan sa 0 UH (za sad imam jedan sa nulom) kada nemam ili kada imam trening? Tipa ako bi bilo 50-200-0-200-100-50-150 cisto me zanima da se ne zeznem ako je posebno bitno zbog neceg da se trenira/ne trenira na dan sa najvecim/najmanjim unosom (siguran sam da negde pise, al nije mi uspelo veceras da pronadjem :/ )
Svejedno je kako ćeš organizovati dane treninga(kardio i teretana).Nemoj se opterećivati..Pravio sam eksperimente cele prošle godine i radio sam treninge i na nuli i na najvećem unosu UH...rezultati su mi bili isti.Jedino što je fora kod nekih ljudi što neko nema snage na nuli pa tada izbegava trening, mada to je sve individualna stvar....


Citat
Jedino što je fora kod nekih ljudi što neko nema snage na nuli pa tada izbegava trening

Kod nekih? Ovo je bar koliko ja znam kod skoro svih. Što je i normalno. Zato se i izbjegava trenigng sa tegovima na dan sa nulom. Ako i ne, onda se radi neka da kažem manje zahtjevnija mišićna particija.



..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže lukac3

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
    • Prime Сasual Dating - Authentic Maidens
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2129 poslato: Mart 22, 2013, 09:09:37 posle podne »
@vlada sin
Treniram oko 17 meseci trenutno visina mi je 164 a kilaza 68.(imam samo po stomaku sala)..
Ne planiram neku preveliku promenu i ishrani jer vec par meseci ista mi je kilaza pa sam planirao samo da ubacim par puta kardio.
A oko treninga vec sam ga jednom radio i dosta je naporan pa sam mislio taman da ga uklopim u rezanje.