Maj 18, 2024, 01:45:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3104113 puta)

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2235 poslato: April 03, 2013, 11:51:34 posle podne »
aha ok..ma zajebao sam se sa wheyom opasno,uzeo sam najgori sto postoji al moram popiti da se ne baci :P

http://www.nutritionxstore.ie//media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/b/i/bigwhey_new_11.jpg

inace radi se o ovom :P ne preporucujem ga nikom :P

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2236 poslato: April 03, 2013, 11:53:41 posle podne »
Malo ubrzan rad srca, bol u glavi i loš san... ništa više od navedenog kao nus pojavu
Zar je to malo?

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2237 poslato: April 03, 2013, 11:58:41 posle podne »
Malo ubrzan rad srca, bol u glavi i loš san... ništa više od navedenog kao nus pojavu
Zar je to malo?

Ovo je bilo generalno, ne pojedinačno. Daleko od toga da je jedan imao sve ove pojave. Uglavnom bez posledica na kraju svega. Jbg, ni andol nije zdrav i sve sa sobom vuče određene neželjne efekte. Na ljudima je da probaju.. ili da ne probaju..

..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2238 poslato: April 03, 2013, 11:59:48 posle podne »
aha ok..ma zajebao sam se sa wheyom opasno,uzeo sam najgori sto postoji al moram popiti da se ne baci :P

http://www.nutritionxstore.ie//media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/b/i/bigwhey_new_11.jpg


inace radi se o ovom :P ne preporucujem ga nikom :P

Đe ga iskopa brate mili.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2239 poslato: April 04, 2013, 12:11:37 pre podne »
ma drug mi preporucio,kupio u teretani,prvo sto se talozi znaci od mjerice 40gr 10 se natalozi i nema sile da ga vodom skinem moram kaskom :P em sto je presladak ne mozes ga ni sa cim kombinovat :P jedan veliki shit..Nemam srece sa wheyom prvo sam se zeznuo sa olimpovim, ukus 0 i jako sporo se razmuti u vodi :P al dobro na greskama se uci.. imam jos mozda 1.5kg i kad popijem uzecu od mucle tech-a ,sad mi frka nez koji bcaa da uzmem,mozda od mucle teha jel moze neko da preporuci neki ? da je pouzdan ..

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2240 poslato: April 04, 2013, 12:18:00 pre podne »
ma drug mi preporucio,kupio u teretani,prvo sto se talozi znaci od mjerice 40gr 10 se natalozi i nema sile da ga vodom skinem moram kaskom :P em sto je presladak ne mozes ga ni sa cim kombinovat :P jedan veliki shit..Nemam srece sa wheyom prvo sam se zeznuo sa olimpovim, ukus 0 i jako sporo se razmuti u vodi :P al dobro na greskama se uci.. imam jos mozda 1.5kg i kad popijem uzecu od mucle tech-a ,sad mi frka nez koji bcaa da uzmem,mozda od mucle teha jel moze neko da preporuci neki ? da je pouzdan ..


Što se tiče proteina, ovo

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30314

Što se tiče BCAA, ovo

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30026
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2241 poslato: April 04, 2013, 12:22:01 pre podne »
Meni Twin Lab Fuel ima predobar ukus cookies and cream, takodje i sastav istog. Sto se MT proizvoda tice, svi nekako imaju mega giga imena kao da prodaju AAS jbt. :D Sastav nista narocito za tu cenu, ali sta ce kupca da privuce ako ne dobro isarana kutija i giga ime.

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2242 poslato: April 04, 2013, 12:25:01 pre podne »
ovo od Generala shop,bio sam jednom u ns ulazio al nisam nisa trgovao :P frka mi je samo sto sam iz Republike Srpske iz Banja Luke pa kako mogu da porucim ?

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2243 poslato: April 04, 2013, 12:27:09 pre podne »
Meni Twin Lab Fuel ima predobar ukus cookies and cream, takodje i sastav istog. Sto se MT proizvoda tice, svi nekako imaju mega giga imena kao da prodaju AAS jbt. :D Sastav nista narocito za tu cenu, ali sta ce kupca da privuce ako ne dobro isarana kutija i giga ime.
isti slucaj i sa olimpom :P

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2244 poslato: April 04, 2013, 12:28:44 pre podne »
ovo od Generala shop,bio sam jednom u ns ulazio al nisam nisa trgovao :P frka mi je samo sto sam iz Republike Srpske iz Banja Luke pa kako mogu da porucim ?

Evo rješenja:  http://www.amino.ba/index.php
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2245 poslato: April 04, 2013, 12:33:27 pre podne »
Meni Twin Lab Fuel ima predobar ukus cookies and cream, takodje i sastav istog. Sto se MT proizvoda tice, svi nekako imaju mega giga imena kao da prodaju AAS jbt. :D Sastav nista narocito za tu cenu, ali sta ce kupca da privuce ako ne dobro isarana kutija i giga ime.
isti slucaj i sa olimpom :P

Olimpov whey nisam probao, ali Twin Lab ima zaista dobar ukus, bar meni. 8)

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2246 poslato: April 04, 2013, 12:33:46 pre podne »
e to :P cim malo otopli uzimam bcaa ,posto sad msm da nije potrebno kardio radim mozda 3x po 20min sedmicno,al cim otopli bice zesci treninzi i bice neophodan :P

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2247 poslato: April 04, 2013, 12:35:40 pre podne »
Meni Twin Lab Fuel ima predobar ukus cookies and cream, takodje i sastav istog. Sto se MT proizvoda tice, svi nekako imaju mega giga imena kao da prodaju AAS jbt. :D Sastav nista narocito za tu cenu, ali sta ce kupca da privuce ako ne dobro isarana kutija i giga ime.
isti slucaj i sa olimpom :P

Olimpov whey nisam probao, ali Twin Lab ima zaista dobar ukus, bar meni. 8)
ja sam probao vaniliju olimpovu,ukus velika 0 i mnogo mu treba da se razmuti u vodi,ostaje grudvice ...al im je marketing do jaja :P

Van mreže dicne

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
  • Promene su proces za koje potrebno je vreme!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2248 poslato: April 04, 2013, 12:39:22 pre podne »
i ja sam vanilu probao, ukus je ono kao milkšejk , dosta blag ukus ...

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2249 poslato: April 04, 2013, 12:41:29 pre podne »
i ja sam vanilu probao, ukus je ono kao milkšejk , dosta blag ukus ...
upravo,msm moze da se kombinuje sa svacim u ishrani al mu puno treba da se razmuti,i ostaju grudvice :P dok sam kod gold standarda od jagode primjetio cim ga naspes u vodu odma se razmutio i mozes ga piti,uopste ne moras da muckas :P