Maj 18, 2024, 12:55:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3104096 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2385 poslato: April 14, 2013, 12:27:07 posle podne »
decko
TI si pricao o KOKICAMA a ne ja
i ja nisam izneo konstatacije o kukruzu aposlutno vec je rece o kokicima
ali ok
ocigledno da nemozes i neces da dobacis

Citat
Iako naravno kokice klasicne su junk tezak, osim ako ih spremis u macademia ulju,

yeahh right
opet isto
PRICAMO O KOKICAMA IZ MIKROTALASNE i nemoj da okreces na glupe teme

Citat
Da ne pricam o ovom racunanju kalorija, cas gledas kalorije, cas ne gledas, cas jedno, cas drugo? Uzmi pirinac i maslinovo ulje, pojedes 600 kcal, i sjebao si se, znaci ne moguce je pojesti ispod 600kcal? ili jednostavno pojedes pola porcije od 600kcal ako ti je vec cilj kcal deficit..

brkanje brzine ali POTPUNO...ovo je da covek ne poveruje

Citat
Ove studije o kukurzu gde nalazis ne znam

pa citam SVE,a ne samo ono sto bi voleo i sto mi prja usima

Citat
P.s. ovas ima 8gr masti na 100grama isto

o Boze... :'( :'(

Citat
, ali ne bih rekao da ne sme da se jede ili da je los.

pises mnogo da bi izvukao svoje nezanje
KO JE JEBENO REKAO DA KUKURAZ KUVAN NPR NIJE DOBAR KAO IZVOR UH??>?????

OVDE PRICAMO O PECENIM KOKICMA IZ ONIH APARATA I SEDENJU ISPRED TV-a I GRICNJAKU KOKICA IZ MIKTROTALSNA POGOBGU COVECE!!

Citat
, pricam o rekreativcima koji palamude o zdravom nacinu ishrane sa 5 namirnica u svojoj ishrani i jednim jedinim putem, koji mnogima ne ide od ruke(uprkos dopingu)..

Jel sti ti takmicars ili rekertivac?
i ako smatras da neko jede govna-onda to i kazi i imenuj

Citat
p.s. dodjavola ako su prazne kalorije, neesencijalne svaki uh jesu, ali prazne, kako to? meni kukuruz ce dati skoro jednako energije kao i beli pirinac, pa i vise ako sam jeo pirinac 3 puta dnevno 3 godine.

aj polako procitaj sta si napisao jbg..
a ja cu jos samo ovo napisati i vise necu da ulazim u ovom jer nemam vremena da gubim na GLUPOSTI
NIJE REC O KUKRUZU VEC O KOKICAMA!!! a to su dav razlicita pojma (pricam i pripremi)

u ostlaom
ja sam izneo ono STA ZNAM i sto je dokazano u praksi i sto SAM NA SEBI DOKAZAO i tu nema studija ili ne studija

ja bih najvise na svetu voleo da mogu da izlgeda ovako kako zilgeda a da jedem kokice-veruj  mi.i sigurno bi mi to zelja bila veca nego sto mi ti zelis dobro ( u smislu hrane)
ali TO TAKO NE IDE
ko voli-NEKA IZVOLI




« Poslednja izmena: April 14, 2013, 12:31:37 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2386 poslato: April 14, 2013, 12:59:02 posle podne »
decko
TI si pricao o KOKICAMA a ne ja
i ja nisam izneo konstatacije o kukruzu aposlutno vec je rece o kokicima
ali ok
ocigledno da nemozes i neces da dobacis

Citat
Iako naravno kokice klasicne su junk tezak, osim ako ih spremis u macademia ulju,

yeahh right
opet isto
PRICAMO O KOKICAMA IZ MIKROTALASNE i nemoj da okreces na glupe teme

Citat
Da ne pricam o ovom racunanju kalorija, cas gledas kalorije, cas ne gledas, cas jedno, cas drugo? Uzmi pirinac i maslinovo ulje, pojedes 600 kcal, i sjebao si se, znaci ne moguce je pojesti ispod 600kcal? ili jednostavno pojedes pola porcije od 600kcal ako ti je vec cilj kcal deficit..

brkanje brzine ali POTPUNO...ovo je da covek ne poveruje

Citat
Ove studije o kukurzu gde nalazis ne znam

pa citam SVE,a ne samo ono sto bi voleo i sto mi prja usima

Citat
P.s. ovas ima 8gr masti na 100grama isto

o Boze... :'( :'(

Citat
, ali ne bih rekao da ne sme da se jede ili da je los.

pises mnogo da bi izvukao svoje nezanje
KO JE JEBENO REKAO DA KUKURAZ KUVAN NPR NIJE DOBAR KAO IZVOR UH??>?????

OVDE PRICAMO O PECENIM KOKICMA IZ ONIH APARATA I SEDENJU ISPRED TV-a I GRICNJAKU KOKICA IZ MIKTROTALSNA POGOBGU COVECE!!

Citat
, pricam o rekreativcima koji palamude o zdravom nacinu ishrane sa 5 namirnica u svojoj ishrani i jednim jedinim putem, koji mnogima ne ide od ruke(uprkos dopingu)..

Jel sti ti takmicars ili rekertivac?
i ako smatras da neko jede govna-onda to i kazi i imenuj

Citat
p.s. dodjavola ako su prazne kalorije, neesencijalne svaki uh jesu, ali prazne, kako to? meni kukuruz ce dati skoro jednako energije kao i beli pirinac, pa i vise ako sam jeo pirinac 3 puta dnevno 3 godine.

aj polako procitaj sta si napisao jbg..
a ja cu jos samo ovo napisati i vise necu da ulazim u ovom jer nemam vremena da gubim na GLUPOSTI
NIJE REC O KUKRUZU VEC O KOKICAMA!!! a to su dav razlicita pojma (pricam i pripremi)

u ostlaom
ja sam izneo ono STA ZNAM i sto je dokazano u praksi i sto SAM NA SEBI DOKAZAO i tu nema studija ili ne studija

ja bih najvise na svetu voleo da mogu da izlgeda ovako kako zilgeda a da jedem kokice-veruj  mi.i sigurno bi mi to zelja bila veca nego sto mi ti zelis dobro ( u smislu hrane)
ali TO TAKO NE IDE
ko voli-NEKA IZVOLI





Cime izvlacim neznanje? to sto sam napisao da ovas ima 8grama masti je sto si napisao da kukuruz ima 8gr masti, kao da je to bitno
Opet ti se prebacujes na kokice NE JA.. Jebote KAKVE CRNI KOKICE, PRICAM O KUKURUZU U PRIRODI
Ne...
Vecina kokica se koka u ulju,a isto tako sam kukuruz nije kvalitetan izvor ugljenih hidrata.
JEL ti vidis da sam ja negde spominjao kokice? COVEK  KAZE KUKURUZ NE VALJA KAO UH
to je procitao na forumu, nisam imenovao tebe, vec mnogi sa foruma ako te zanima ko tacno sto sam video, poslacu ti PM, jer necu  da direktno ulazim u raspravu sa 35% anonimnih forumasa nutricionista
Citaj bolje postove nemoj meni prepisivati nesto sto nisam rekao
Ti meni PREPISUJES neznanje i neke neistine koje ja nisam rekao ili ne obracas paznju na postove..
Kokice u kokosovom ulju sam spomenuo samo eto kao neku alternativu kad vec HOCES o kokicama da pricas
« Poslednja izmena: April 14, 2013, 01:02:07 posle podne BokY_LA »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2387 poslato: April 14, 2013, 01:10:06 posle podne »
Citat
Cime izvlacim neznanje? to sto sam napisao da ovas ima 8grama masti je sto si napisao da kukuruz ima 8gr masti, kao da je to bitno

mozda je pregrubo receno,ali je poenta bila da je SKRETANJE sa teme o KOKICAMA sto pravis paralele i iznosis nustirion facts o ovsenim koje nemaju veze sa ovom pricom a ne da ti nisi izneo TACNO pdoakte o OVSENIM

Citat
Citaj bolje postove nemoj meni prepisivati nesto sto nisam rekao

svaka moja rec je napisana o KOKICAMA a ne o KURURUZU
to sto ih neki usko vezu to je druga prica
isto je koa i pre 7-8 god,kada je jedan moderator sa foruma da ga sada ne spominjem rekao da je sarma bb hrana!!
i kada su ga pitali pa kako
on je objasnio
MLEVENO MESO-izvor protein
PIRINAC-izvor UH
KUPUS*-vlakna.

iz tog razloga se nisma NI U JEDNOM TRENUNTKU OSVRNIO NA KUKRUZ kao IZVOR UH u ishranu jer to nije tema vec je prica o kokicama
ali ponavljam
ne zelim vise da gubim vreme na ovo
ja sam rekao sta sam imao,a ko hoce da cuje -OK.ko ne zeli..nemam nista protiv apsolutno

Citat
Kokice u kokosovom ulju sam spomenuo samo eto kao neku alternativu kad vec HOCES o kokicama da pricas

neverovatno
covek prica o necemu sto je na papriu a da nikada nije rpobao
i zar je vredno jeboteeeeeee
strasno...strasnooooooooooooooooo

ma ne vredi
pozz
« Poslednja izmena: April 14, 2013, 01:12:48 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže dicne

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
  • Promene su proces za koje potrebno je vreme!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2388 poslato: April 14, 2013, 01:11:37 posle podne »
čemu toliko prepirka oko glupih kokica
(jedan priča o kokicama drugi o kokuruzu normalno da ne možete da se shvatite)


pojdeš ih jednom mesečno čisto da zadovoljiš  " potrebe " i ćao ,ako je baš potrebno
ako nije nemoj ni da  ih jedeš

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2389 poslato: April 14, 2013, 01:31:37 posle podne »
Evo zabavne cinjenice ovde u portugalu prodaju slatke kokice :D slane vise nisu dovoljne

video sam svasta
da stavljaju chilly,pa ajvar,pa senf..
a sada jos i slatko
odlicno

a slikacu sledecu put izbor sareni, a deca se guse u tom govnu.

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2390 poslato: April 14, 2013, 02:47:08 posle podne »
Ja ih lično jedem jako dugo. Izacio sam slatko, grickalice, sve vrste tjestenina, ali kokice - nema šanse. Vjerovatno bih izbacio i njih da primjetim da mi narušavaju formu, barem toliko da se može primijetiti. Ne koristim 100 g, uzmem fino nekih 50 g i to nadođe sasvim pristojno čisto da ubije dosadu i monotoniju od jedne te iste ishrane tokom cijele godine.

Ne treba pretjerivati ali i ne treba robovati, posebno ako si rekreativac. Samo nekom moje mišljenje, ništa više.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2391 poslato: April 14, 2013, 03:22:04 posle podne »
Jedno blic pitanje :D

100 gr belog mesa 25-30 gr proteina?
Jedno belance 3gr pro?
Koliko ima klasican tuna pro?


100 g belog 22g P
belance 3-4 g
tuna 125 g (broji se da ima 30 g P ) ali tesko jer je vecina tune smece i tu najmanje ima mesa tako da sta znam mozda da racunas 15tak g P ,uostalom ne znam zasto jedes tunu kad ti je isto 100 g piletine ili jedna tuna para pa samim tim bolje pojedi 100 g piletine.
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2392 poslato: April 14, 2013, 03:33:06 posle podne »
Jedno blic pitanje :D

100 gr belog mesa 25-30 gr proteina?
Jedno belance 3gr pro?
Koliko ima klasican tuna pro?


100 g belog 22g P
belance 3-4 g
tuna 125 g (broji se da ima 30 g P ) ali tesko jer je vecina tune smece i tu najmanje ima mesa tako da sta znam mozda da racunas 15tak g P ,uostalom ne znam zasto jedes tunu kad ti je isto 100 g piletine ili jedna tuna para pa samim tim bolje pojedi 100 g piletine.

Polako brate.. nije svaka tuna smeće.. imaš tunu koja je čista i koja je prelijepa za pojesti.. skuplja jeste ali kvalitetna takođe
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2393 poslato: April 14, 2013, 03:37:25 posle podne »
slazem se ali te sto valjaju su oko 3-4 KM ... pa ja sam uzimao tunu laperla (plava konzerva) po 1 KM a u prodavnicama su tada bile po 2-3 KM ,e one zaista jesu smece ... tako da isto mi je kupio 10 tuna (10 KM ) ili kupio 1 kg mesa (10 KM) ...
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2394 poslato: April 14, 2013, 03:43:35 posle podne »
slazem se ali te sto valjaju su oko 3-4 KM ... pa ja sam uzimao tunu laperla (plava konzerva) po 1 KM a u prodavnicama su tada bile po 2-3 KM ,e one zaista jesu smece ... tako da isto mi je kupio 10 tuna (10 KM ) ili kupio 1 kg mesa (10 KM) ...


Slažem se. Ali, opet, možda čovjek ima novca pa mu je svejedno. :) Ja ne mogu da zamislim dan a da ne pojedem 200-250 g tune. Piletina mi se na ku*** popela.. ja ovu tunu koju kupujem plaćam skoro duplo više od one koja je sranje.. ali zato uživam dok je jedem..
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2395 poslato: April 14, 2013, 04:00:59 posle podne »
Meni se laperla svidja. :D Ima ih u konzervama raznih nijansi plave i zelene boje po prodavnicama, e sad one sto sam ja probao i jedem, sasvim su ok. Dati 250 din za rio mare ili pojesti 2 laperle, pa ja bih u svakom slucaju isao na kvantitet kad je tuna u pitanju. Isperes je vodom i jedes, a to sto neko voli da ima lepo ulje ili sos u konzervi, to je vec nesto drugo. ;) Ipak tacno je da se tuna ne isplati bas, za pola kilograma tune mozes kupiti 1kg belog pileceg mesa, ali valja malo kombinovati.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2396 poslato: April 14, 2013, 04:50:48 posle podne »
al piletina je skupa do zla boga,tj meso je skupo tj generalno sve je preskupo...
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2397 poslato: April 14, 2013, 05:22:15 posle podne »
Moze meso da se nadje dosta povoljno,samo treba covek da se iscima malo,treba ici na vise mesta, po pijacama,velikim marketima...
Ali generalno da je vecina stvari skupa-skupa je...jbg. :(

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2398 poslato: April 14, 2013, 05:24:45 posle podne »
3.20 eura kila bjelog.

Van mreže Steam

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #2399 poslato: April 14, 2013, 05:30:14 posle podne »
3.20 eura kila bjelog.
Samo ??
Kod mene najjeftinije sam nasao 5.20 evra  kilo   :-\