Maj 17, 2024, 11:08:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3104060 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4410 poslato: Decembar 02, 2013, 11:31:21 pre podne »
Ma verovatno decko vezuje kajganu za nacin na koji se ona priprema u domacinstvima,tj.sa tonom ulja.
A ovako,kajgana spremljena na teflonu bez masti potpuno je prihvatljiv bb obrok...

tacno

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4411 poslato: Decembar 02, 2013, 01:31:32 posle podne »
nisam ni znao da kajgana moze da se sprema na teflonu bez ulja... sad cu bas da isprobam

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4412 poslato: Decembar 02, 2013, 01:42:45 posle podne »
nisam ni znao da kajgana moze da se sprema na teflonu bez ulja... sad cu bas da isprobam

I plus se nista ne lepi za tiganj.
Veliki broj ljudi na forumu tako sprema jaja...

Van mreže Petrolucio

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4413 poslato: Decembar 02, 2013, 02:46:42 posle podne »
Pozdrav svima, samo jedno(mozda i vise) pitanje. Hteo bih da napravim 2 mixa jedan od semenki a drugi od orascastih plodova. Posto su zdravi dosta i obiluju korisnim materijama za organizam. Uzimao bi ih kao dodatak ishrani a ne kao zamena za ugljene hidrate(jedem pirinac, krompir i ovsene pahulje). Ono sto me zanima da li je tacno: Semenke: bundeva,sunokret,lan,susam. A orascasto : Badem,orah,indijski orah, lesnik. Treba da kupim zivo pa da sam pecem, ili moze da se kupi u zdravoj hrani njihovo samo da bude bez soli i dodataka? Zanima me kada uzimati to u toku dana , koliko kolicinski. I koliko cega u gramima kako bih napravio mix :D
Hvala unapred.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4414 poslato: Decembar 02, 2013, 02:48:35 posle podne »
Pozdrav svima, samo jedno(mozda i vise) pitanje. Hteo bih da napravim 2 mixa jedan od semenki a drugi od orascastih plodova. Posto su zdravi dosta i obiluju korisnim materijama za organizam. Uzimao bi ih kao dodatak ishrani a ne kao zamena za ugljene hidrate(jedem pirinac, krompir i ovsene pahulje). Ono sto me zanima da li je tacno: Semenke: bundeva,sunokret,lan,susam. A orascasto : Badem,orah,indijski orah, lesnik. Treba da kupim zivo pa da sam pecem, ili moze da se kupi u zdravoj hrani njihovo samo da bude bez soli i dodataka? Zanima me kada uzimati to u toku dana , koliko kolicinski. I koliko cega u gramima kako bih napravio mix :D
Hvala unapred.

pa imas te vec gotove mikseve odavno da kupis po boljim marketima
ne vidim razloga za komplikaciju

Van mreže Petrolucio

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4415 poslato: Decembar 02, 2013, 03:09:28 posle podne »
Mislio sam da mogu sam da kupim pojedinacno u zdravoj hrani pa da ispadne jeftinije :D Zato sam i postavio pod pitanja :)
Orascaste plodove znam uzima se saka dnevno. A za ove semenke ne znam tacno koliko treba da se uzme, tj ima mix ceo samleven pa se uzme kasika supena sa jogurtom ujutru( iz price). Kolika je cena u prodavnicama tih mikseva i koja je gramaza?
Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4416 poslato: Decembar 02, 2013, 03:22:38 posle podne »
Mislio sam da mogu sam da kupim pojedinacno u zdravoj hrani pa da ispadne jeftinije :D Zato sam i postavio pod pitanja :)
Orascaste plodove znam uzima se saka dnevno. A za ove semenke ne znam tacno koliko treba da se uzme, tj ima mix ceo samleven pa se uzme kasika supena sa jogurtom ujutru( iz price). Kolika je cena u prodavnicama tih mikseva i koja je gramaza?
Hvala

nemam pojma ni koja je gramaza niti koja je cena
vec kad kupim,kupim 10ak kom
a kazes saka je merica?
na koji nacin se to odreduje?
mislim,velcina sake moje i tvoje isgurno npr nije ista
a da ne govroim o osobi koja ima npr 190 cm visine za koga se mogu kladiti da mu u saku stane bar 30 gr vise lesnika nego kod mene npr
zato su ljudi izmislili spravu koja se zove vaga i vaze se od 30-50 gr ali i to je sasvim induvudalno
a ovo za mlevenje lana i ostalih stvari i uzimanjem sa jogrutom
licno mislim da si JAKO JAKO mnogo znacaja pridoneo toj stvari i da se optercujes sa totalno irelevatnim stvarima,a pogtovo u tim kolicinima o kojima ti govoris ,jer sta god da uradis-pogresiti neces,samo mi nije jasno koji je razlog tolike optrecenosti sa tom celom pricom
a sigurno da je jefitnije pojedinacno da se kupuje itd..samo pet kaze,ne vidim razlog komolikaciji

Van mreže Petrolucio

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4417 poslato: Decembar 02, 2013, 03:30:28 posle podne »
Ma ne opterecujem se uopste, nego inace sam takav za sve volim da se raspitam sto vise i da prikupim sto vise informacija. Pa onda oduzmem saberem i vidim sta i kako. :D Hvala na informacijama i na pomoci :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4418 poslato: Decembar 02, 2013, 04:12:27 posle podne »
Ma ne opterecujem se uopste, nego inace sam takav za sve volim da se raspitam sto vise i da prikupim sto vise informacija. Pa onda oduzmem saberem i vidim sta i kako. :D Hvala na informacijama i na pomoci :)

i treba da imas st vise info itd
ali defitivno ovo je tema kojoj ne treba prodavati toliki znacaj osim sto treba znati ovo o cemu smo sada pricali i to je vise nego dovljno..verujmi

Van mreže kamenjar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4419 poslato: Decembar 05, 2013, 12:51:07 pre podne »
Da li neko od vas zna koji bi mogao biti razlog sto sam postao strasno zaboravan? Znaci to postaje nepodnosljivo.Sta god mi se kaze da uradim,donesem,zavrsim,kupim...ja to zaboravim i ne ispostujem.Kljuceve sam izgubio minimum 5 puta u poslednje vrijeme. Izadjem iz stana i treba mi po par minuta da se sjetim gdje sam parkirao kola,a dosta puta sam ih i zaboravio u gradu i kuci dosao pjeske.Da li mozda neki nedostatak u ishrani moze dovesti do toga?

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4420 poslato: Decembar 05, 2013, 12:58:53 pre podne »
Da li neko od vas zna koji bi mogao biti razlog sto sam postao strasno zaboravan? Znaci to postaje nepodnosljivo.Sta god mi se kaze da uradim,donesem,zavrsim,kupim...ja to zaboravim i ne ispostujem.Kljuceve sam izgubio minimum 5 puta u poslednje vrijeme. Izadjem iz stana i treba mi po par minuta da se sjetim gdje sam parkirao kola,a dosta puta sam ih i zaboravio u gradu i kuci dosao pjeske.Da li mozda neki nedostatak u ishrani moze dovesti do toga?
Ako si na nekoj low carb dijeti ili ako ulazis u ketozu neka prva tri dana moze da se desi.Na low carbu dosta trpi i psiha bar kod mene.Al cek da vidimo sta ce i drugi da kazu.
Be patient,results will come !!!

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4421 poslato: Decembar 05, 2013, 01:33:43 pre podne »
cini mi se da je bilo price oko ovoga,i ako me secanje sluzi pominjana je pretreninranost

nasao sam ali ne verujem da je to,sacekaj da ti neko iskusniji pomogne.
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,27135.msg341656.html#msg341656

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4422 poslato: Decembar 05, 2013, 12:55:25 posle podne »
U danima kad mi je veliki unos UH, posto nmg da pojedem toliko , da uzmem npr 100gr rize skuham i stavim u blender sa 1 mjericom wheya i da popijem tako mi je lakse da unesem uh koliko mi je potrebno...pa me interesuje da li mogu na taj princip to da radim?

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4423 poslato: Decembar 08, 2013, 02:37:53 posle podne »
Da li nemasno parce svinjetine moze da se ubaci umesto teletina pred spavanje?
Naravno ne za stalno nego trenutno kao zamena

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #4424 poslato: Decembar 08, 2013, 03:17:29 posle podne »
Da li nemasno parce svinjetine moze da se ubaci umesto teletina pred spavanje?
Naravno ne za stalno nego trenutno kao zamena

kako moze da bude "nemasno" a svinja"?
i zasto mora TELETINA pred spavanje?
od kuda to?