Maj 15, 2024, 08:37:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.139 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3102570 puta)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5460 poslato: Maj 08, 2014, 10:22:02 posle podne »
Da li se stvarno ok prziti meso na Kokosovom ulju? nasao sam u zdrav hrani, jaka mu je cena pa ne znam da li se isplati..?

Da, da. Ako imaš nekog u inostranstvu (Slovenija, Austrija, ...) može da ti nabavi za menje pare, 1.5e za pakovanje od 150-200g.
suck it up, buttercup

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5461 poslato: Maj 08, 2014, 11:26:06 posle podne »
deder ljudi dajte nest, neki recept scime da jedem tunjevinu ili sardinu u konzervi, samo mi je fujcina teska, i sa  i bez ulja(koje iscedim)
Luka je mama ako ne izlazis nigde a ja je jedem sa ananasom :)

Da li se stvarno ok prziti meso na Kokosovom ulju? nasao sam u zdrav hrani, jaka mu je cena pa ne znam da li se isplati..?
Ulje iz kospica grozdja takodje trpi visoku temperaturu a realno gledano ni 2,3gr bilo kog ulja nece te ugojiti

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5462 poslato: Maj 10, 2014, 02:57:49 posle podne »
Jel normalno da posle svakog treninga nogu imam upalu sutradan i ako mi je ove nedelje bio znatno slabiji trening nego prosle nedelje? Inace nisam menjao metodu treninga, samo sam oborio broj serija.

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5463 poslato: Maj 10, 2014, 11:49:51 posle podne »
да ли је неко пробао пилетину у сечуан сосу ? и каква су му искуства.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5464 poslato: Maj 11, 2014, 12:15:25 pre podne »
Ako ti ne smetaju te njihove radioaktivne supstance od rize i djumbir, samo napred.

Ameri imaju relativno dobru izreku: "If you can't pronounce it , don't eat it".

Sad sto mi Srbi tripujemo govori Srpski da te ceo svet razume, je neka druga balada ;)

XX puta sam se opekao sa 'jelima' koje sam '''znao''' da izgovorim ::)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže nebojsaprotic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5465 poslato: Maj 11, 2014, 01:11:54 pre podne »
već 4-5 puta za redom mi se dešava da posle treninga popijem šejk ( aminowhey merica,3 kafene kašike dekstroze i jedna kafena kašika kreatina) i da mi u roku od 20ak min pripadne mučnina ili mi bude loše. jel se nekom desilo to nekad i zna li neko zbog čega mi se to dešava. ??????
inače ovo mi se nikad nije dešavalo, , a aminowhey pijem već mesec ipo dana, a ni pre kad sam pio druge whey-eve, jedino sam u zadnje 2 nedelje smanjio dekstrozu u pwm

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5466 poslato: Maj 11, 2014, 01:27:00 pre podne »
Idi sistemom eliminacije izbacuj jedno po jedno ako vec sumnjas na PWM, mada ne bi trebalo od toga da ti bude muka...

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5467 poslato: Maj 11, 2014, 01:27:11 pre podne »
Ako ti je ovo smanjena dekstroza, onda nazdravlje.

Tu istu mericu upotrebi za dex, dovoljno ti je dve trecine merice, a kreatin pij punu kafenu a ne supenu kasiku.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5468 poslato: Maj 11, 2014, 08:48:59 pre podne »
već 4-5 puta za redom mi se dešava da posle treninga popijem šejk ( aminowhey merica,3 kafene kašike dekstroze i jedna kafena kašika kreatina) i da mi u roku od 20ak min pripadne mučnina ili mi bude loše. jel se nekom desilo to nekad i zna li neko zbog čega mi se to dešava. ??????
inače ovo mi se nikad nije dešavalo, , a aminowhey pijem već mesec ipo dana, a ni pre kad sam pio druge whey-eve, jedino sam u zadnje 2 nedelje smanjio dekstrozu u pwm

izbaci kratin
i stavi max 10 gr dex (ako si na masi)
kraj price
garantujem

Van mreže Therion

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5469 poslato: Maj 11, 2014, 09:53:08 pre podne »
Treniram malo jace od godinu dana, full sredjena ishrana i trening, pa me interesuje da li mogu da pojacam broj treninga nedeljno a da ne dodje do nekog kontraefekta u vidu pretreniranja... imao bih 5 treninga nedeljno, za svaku misicnu grupu zaseban dan. Ja msm. da ne bi trebalo da bude problema, ali cisto da vidim sta kazu iskusniji...
VIVERE EST MILITARE!

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5470 poslato: Maj 11, 2014, 10:02:13 pre podne »
Treniram malo jace od godinu dana, full sredjena ishrana i trening, pa me interesuje da li mogu da pojacam broj treninga nedeljno a da ne dodje do nekog kontraefekta u vidu pretreniranja... imao bih 5 treninga nedeljno, za svaku misicnu grupu zaseban dan. Ja msm. da ne bi trebalo da bude problema, ali cisto da vidim sta kazu iskusniji...

Ako ti je ispostovana ishrana,onda,zasto da ne...

Van mreže nebojsaprotic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5471 poslato: Maj 11, 2014, 01:22:34 posle podne »
već 4-5 puta za redom mi se dešava da posle treninga popijem šejk ( aminowhey merica,3 kafene kašike dekstroze i jedna kafena kašika kreatina) i da mi u roku od 20ak min pripadne mučnina ili mi bude loše. jel se nekom desilo to nekad i zna li neko zbog čega mi se to dešava. ??????
inače ovo mi se nikad nije dešavalo, , a aminowhey pijem već mesec ipo dana, a ni pre kad sam pio druge whey-eve, jedino sam u zadnje 2 nedelje smanjio dekstrozu u pwm

izbaci kratin
i stavi max 10 gr dex (ako si na masi)
kraj price
garantujem
jutros sam ubacio u mikser i doručkovao : banana, ovsene, merica whey-a i bademi, samo sa vodom, bez mleka ili jogurta.. i opet mi je bila mučnina...

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5472 poslato: Maj 11, 2014, 02:25:43 posle podne »
Ja sam prekljuce prvi put pojeo jednu bananu na prazan stomak posle treninga, i isto mi je bilo malo muka. Probaj same ovsene jesti. Izbaci pokila banane odjednom. Dok od pola banane mi nije bilo nista.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5473 poslato: Maj 11, 2014, 04:25:09 posle podne »
već 4-5 puta za redom mi se dešava da posle treninga popijem šejk ( aminowhey merica,3 kafene kašike dekstroze i jedna kafena kašika kreatina) i da mi u roku od 20ak min pripadne mučnina ili mi bude loše. jel se nekom desilo to nekad i zna li neko zbog čega mi se to dešava. ??????
inače ovo mi se nikad nije dešavalo, , a aminowhey pijem već mesec ipo dana, a ni pre kad sam pio druge whey-eve, jedino sam u zadnje 2 nedelje smanjio dekstrozu u pwm

izbaci kratin
i stavi max 10 gr dex (ako si na masi)
kraj price
garantujem
jutros sam ubacio u mikser i doručkovao : banana, ovsene, merica whey-a i bademi, samo sa vodom, bez mleka ili jogurta.. i opet mi je bila mučnina...

mozda pauza onda neka dan/dva od te i takve ishrane

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #5474 poslato: Maj 11, 2014, 06:08:26 posle podne »
Pedja, obzirom da nemam tvrd san, da li bi i u kolikoj mjeri animal cuts uticao na san obzirom da ima kofeina?