Maj 15, 2024, 08:24:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.139 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3102563 puta)

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6540 poslato: Mart 15, 2015, 12:52:42 posle podne »
^
Ma nema problema,slobodno ti opomeni kad vidis nesto,mada ovdje nema toga.
ali tunjevina kao neki bolji izvor B,ne znam,po meni ima boljih resenja.Jos kupovati tu u biljnom pa ispirati pa dodavati maslinovo,pa posao brate..
razumijem kad neko kupi tunjevinu kad je u trku frku,posao-ludilo,na putu nekom,nije imao vremena bla bla,ali u tome svemu vjerovatno nece imati mogucnosti da je ispira i dodaje maslinovo itd?
realno i ja kupim kad sam u situaciji gore pomenutoj,ali kupim neku da kazem 'kvalitetniju' i naravno u maslinovom,i to se desi mozda jednom u nedelju dana,mozda.
ali vec ako si kuci,tj imas vremena,ne znam zasto uzimati nesto sumnjivog kvaliteta i raditi o ispiranju i cudima,o ukusu da ne govorim.
i naravno ima i ona prica pricina,ziva,stetnost,ali da i to zaobidjemo.

kvalitetnija tunjevina u maslinovom je 1,5e(nekih 130-150g).
1kg piletine 4e,1kg oslica 4e,10jaja 1,3e. A realno mislim da su sve kvalitetniji izvori,ukusniji,ekonomicniji.Slazes se?

a sto se tice negativnih komentara,nema tu nista negativno,samo neko realno misljenje(oko tunjevine),gdje ne trebas biti PhD :D
Mir na forumu,kakva negativnost :)
« Poslednja izmena: Mart 15, 2015, 01:06:51 posle podne Marko Dj. »

Van mreže zvengele

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6541 poslato: Mart 15, 2015, 01:34:56 posle podne »
Tunjevina je najpogodnija baš za te situacije koje si sam pomenuo, posao frka-trka, kad nemaš vremena da pripremiš piletinu.
Ne mora biti u ulju, ima i u vodi. Jeste gadna, ali pravom i iskrenom bilderu to ne smeta!  :D

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6542 poslato: Mart 15, 2015, 02:05:18 posle podne »
Da,da..nisi pravi hardcore ako pokusavas koliko toliko hranu napravit ukusnijom,sve mora da je bljak :D aa kako pravi bilder onda nema spremnih 7obroka,aha! :D
Salu na stranu..u stvarno nekim situacijama moze posluziti kao obrok,ali to je to.Mislim diskutovati sad ovoliko oko tunjevine,bzv

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6543 poslato: Mart 15, 2015, 03:15:01 posle podne »
^
Ma nema problema,slobodno ti opomeni kad vidis nesto,mada ovdje nema toga.
ali tunjevina kao neki bolji izvor B,ne znam,po meni ima boljih resenja.Jos kupovati tu u biljnom pa ispirati pa dodavati maslinovo,pa posao brate..
razumijem kad neko kupi tunjevinu kad je u trku frku,posao-ludilo,na putu nekom,nije imao vremena bla bla,ali u tome svemu vjerovatno nece imati mogucnosti da je ispira i dodaje maslinovo itd?
realno i ja kupim kad sam u situaciji gore pomenutoj,ali kupim neku da kazem 'kvalitetniju' i naravno u maslinovom,i to se desi mozda jednom u nedelju dana,mozda.
ali vec ako si kuci,tj imas vremena,ne znam zasto uzimati nesto sumnjivog kvaliteta i raditi o ispiranju i cudima,o ukusu da ne govorim.
i naravno ima i ona prica pricina,ziva,stetnost,ali da i to zaobidjemo.

kvalitetnija tunjevina u maslinovom je 1,5e(nekih 130-150g).
1kg piletine 4e,1kg oslica 4e,10jaja 1,3e. A realno mislim da su sve kvalitetniji izvori,ukusniji,ekonomicniji.Slazes se?

a sto se tice negativnih komentara,nema tu nista negativno,samo neko realno misljenje(oko tunjevine),gdje ne trebas biti PhD :D
Mir na forumu,kakva negativnost :)

nisam rekao druze da je tunjevina NAJBOLJI izvor B,cak nistam rekao NISTA SLICNO
ponovo ne citas ono sto pise ili povrsno procitas i tumacis kako zelis

-ja sam reagovao na komentare tipa: to je smece,to su repovi to je gubljenje vremena itd
Licno,ne bih rekao da bilo ko na ovom svetu nema vremena 4 min za pripremu obroka kako sam opisao,ali to je vec problem od tog koji tako smatra,a da iz bilo kog razloga,pa makar bio blesav i toliko da se nema 4 min vremen,nemoze se reci da je to smece

a peace..UVEK  ;D ;)
« Poslednja izmena: Mart 15, 2015, 03:48:20 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6544 poslato: Mart 15, 2015, 06:21:16 posle podne »
Je l mogu da prodju integralne makarone i da li je ok cimet npr. sa jabukama ili pirincem?
Navodno je dobar za mrsavljenje.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6545 poslato: Mart 15, 2015, 07:18:09 posle podne »
pa ljudi ne morate ici tolko u detalje ali zna se da su najjaci izvori proteina upravo ta tunjevina,jaja,belo,crveno meso i samo ih jako male nijanse dele i za nekog ko nema takmicarske ambicije bitno je da unese tih 20-30gr proteina iz ovih izvora ali nije bitno koji sad tacno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6546 poslato: Mart 15, 2015, 07:53:09 posle podne »
Je l mogu da prodju integralne makarone i da li je ok cimet npr. sa jabukama ili pirincem?
Navodno je dobar za mrsavljenje.

jeste
ok

Van mreže Milos_sb

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Kreatin i protein
« Odgovor #6547 poslato: Mart 15, 2015, 08:45:06 posle podne »
Imam pitanje. Zanimaju me vasa misljenja i iskustva za Six Star Creatine x3 i Arnold Iron Whey protein? :)
Hvala unapred.

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Kreatin i protein
« Odgovor #6548 poslato: Mart 15, 2015, 09:14:39 posle podne »
Popio sam dve kante iron wheya od cokolade, odlican ukus :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6549 poslato: Mart 16, 2015, 06:19:14 pre podne »
Imam pitanje. Zanimaju me vasa misljenja i iskustva za Six Star Creatine x3 i Arnold Iron Whey protein? :)
Hvala unapred.

Sve je vise nego kreatin.
Po ko zna koji put-LKJUDI NE RADI vas on vec vas radi SECER

Na mericu od 57 gr imate 8.1 gr KREATIN MATRICE koja je obelezena krsticima,ali i da nije,sta ima u tih 8.1 gr da ga cini tako mocnim naspram npr 8 gr kreatin monohidrata (koje se uzima 10) itd itd.a da ne pricam da se kaze da u tih 8.1 gr ima i BCAA i arginina,i Arg pyrilguytamat, i arg HCL i taurina i...itd itd itd
Opet kazem
ne ide mi ovo u prilog sto pricam,jer prodajem suplementaciju,ali zaista mi nije jasno kako neko ne zeli da procita i jedno slovo,a pre kupovine

Van mreže Milos_sb

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6550 poslato: Mart 16, 2015, 02:45:53 posle podne »
Da li postoje kreatini sa ukusom? Jer imam probleme kada pijem obican kreatin bez ukusa, muka mi je?

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6551 poslato: Mart 16, 2015, 02:55:29 posle podne »
Postoji..
ako taj bez ukusa ne mozes,probaj dodati malo stepa i pomijesati sa vodom,dobices ukus.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6552 poslato: Mart 16, 2015, 03:17:19 posle podne »
Postoji..
ako taj bez ukusa ne mozes,probaj dodati malo stepa i pomijesati sa vodom,dobices ukus.

e to voledem :D

Van mreže Milos_sb

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6553 poslato: Mart 16, 2015, 03:31:31 posle podne »
Koji od kreatina sa ukusom preporucujes? I sta je stepa? :D

Van mreže sekundesuvecnost

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6554 poslato: Mart 16, 2015, 03:39:33 posle podne »
Monohidrat cist sa ukusom ne postoji.
Step i frutti instant praskovi za spravljanje napitaka sa raznim ukusima na bqzi vestackih zasladjivaca skoro sa vrlo vrlo nalo secera.
uzmes malo crm i posolis stepom i pesma.potrazi step i bilo kojem marketu i odaberi ukus koji ti odg