Maj 15, 2024, 08:45:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.139 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3102576 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6930 poslato: Maj 20, 2015, 06:47:22 posle podne »
Jedni kreatin koji sam ja na sebi osetio da me "radi" je EAS phosphagen, do duse tad sam imao 17-18 god i to mi je prvi kreatin koji sam uzeo, naduvao sam se kao da su me ose izujedale, navukao mi je vodurine boga oca, ali je bio prisutan i porast snage, posle toga probao jos 3-4 vrste u narednih nekoliko godina (jer njega nije bilo na trzistu, a valjda ga nema ni sad?) i nije me ni 1 tako "radio". Sad kad malo sagledam sve to, ipak ce biti da je to sve bilo vise u glavi nego sto je on zaista tu nesto radio. Po meni bolje je dati tih par hiljada na neki bcaa, glut i sl. ili belo meso :)

Zaboravih da kazem da sam dobar deo toga sto sam od njega "dobio" kasnije ispiskio, a da ne govorim o mukama na "punjenju"...

ja sam prvi kreatin uzeo od scietca,platio 100 maraka tada ,pakovanje od 500 gr
I to je kratin koji me je radio (verovatno vise zbog tih 100 maraka koje sam dao)
psole toga..jednsotavno mi ne prija kao suplement
koristim ga redovno,ali ono

Van mreže Bulldozer

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6931 poslato: Maj 20, 2015, 07:46:09 posle podne »
Ja kad sam prvi uzeo vec je bio evro  ;D Ali je to jos uvek bilo ono vreme kada je bilo sasvim normalno cepati dex pre treninga, a da ne govorim o 5 dana punjenja, 4x po 20gr secera dnevno i to jos po preporuci prodavca u renomiranoj radnji sa suplementima, ihhh. A ovi danasnji narastaji samo treba da ukucaju sta im padne na pamet na google i procitaju sta ih zanima, jer je sve vec 1000x sazvakano po forumima, ali izgleda je to previse tesko.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6932 poslato: Maj 20, 2015, 10:09:15 posle podne »
Klasicna fora. Uzeo je metan, depo - mozda, kreatin. Al kad ga pitaju uzeo je kreatin :)

Van mreže coco1

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6933 poslato: Maj 21, 2015, 12:21:55 pre podne »
Фаширано месо, тјестенина?

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6934 poslato: Maj 21, 2015, 07:45:04 pre podne »
Фаширано месо, тјестенина?

Bolonjeze, a? :D
suck it up, buttercup

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6935 poslato: Maj 21, 2015, 02:32:59 posle podne »
Blizi se kraj revers diet-a pa sam imao par pitanja.Naime,planirao sam da posle 15 nedelja treninga i dijete uzmem 4-5 dana pauze od treninga ili nastaviti trening ali tih par dana ici malo laganije?...Sto se tice ishrane,radio bih neke rotacije uh za cistu misicnu masu,ishrana bi bila cistaa(nema junka itd,itd)..Mozda sam postavio pitanje u pogresnoj temi ali msm da moze kratko da se odgovori.pozz...:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6936 poslato: Maj 21, 2015, 03:34:57 posle podne »
Blizi se kraj revers diet-a pa sam imao par pitanja.Naime,planirao sam da posle 15 nedelja treninga i dijete uzmem 4-5 dana pauze od treninga ili nastaviti trening ali tih par dana ici malo laganije?...Sto se tice ishrane,radio bih neke rotacije uh za cistu misicnu masu,ishrana bi bila cistaa(nema junka itd,itd)..Mozda sam postavio pitanje u pogresnoj temi ali msm da moze kratko da se odgovori.pozz...:)

reverese a?
mozes malo opisati taj reverse? :D

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6937 poslato: Maj 21, 2015, 04:28:12 posle podne »
Blizi se kraj revers diet-a pa sam imao par pitanja.Naime,planirao sam da posle 15 nedelja treninga i dijete uzmem 4-5 dana pauze od treninga ili nastaviti trening ali tih par dana ici malo laganije?...Sto se tice ishrane,radio bih neke rotacije uh za cistu misicnu masu,ishrana bi bila cistaa(nema junka itd,itd)..Mozda sam postavio pitanje u pogresnoj temi ali msm da moze kratko da se odgovori.pozz...:)
Nastavis rotacije posle dijete, postepeno podizes hidrate iz sedmice u sedmice i nema da brines nista...;)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6938 poslato: Maj 21, 2015, 05:03:00 posle podne »
Blizi se kraj revers diet-a pa sam imao par pitanja.Naime,planirao sam da posle 15 nedelja treninga i dijete uzmem 4-5 dana pauze od treninga ili nastaviti trening ali tih par dana ici malo laganije?...Sto se tice ishrane,radio bih neke rotacije uh za cistu misicnu masu,ishrana bi bila cistaa(nema junka itd,itd)..Mozda sam postavio pitanje u pogresnoj temi ali msm da moze kratko da se odgovori.pozz...:)

reverese a?
mozes malo opisati taj reverse? :D
Evo naucih i ja nesto novo Pedjoni...Tacnije ne postoji nikakav reverse ili nesto slicno vec da je termin novijeg datuma kako bi se ljudi fascinirali.Postupak izlaska postoji preko 50-ak godina i nije nikada imao neko posebno ime...Apsolutno moja greska,negde sam cuo ili procitao  termin i usvojio ga ali dobro bitno da je nauceno nesto novo.pozz...:D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6939 poslato: Maj 21, 2015, 05:04:18 posle podne »
Blizi se kraj revers diet-a pa sam imao par pitanja.Naime,planirao sam da posle 15 nedelja treninga i dijete uzmem 4-5 dana pauze od treninga ili nastaviti trening ali tih par dana ici malo laganije?...Sto se tice ishrane,radio bih neke rotacije uh za cistu misicnu masu,ishrana bi bila cistaa(nema junka itd,itd)..Mozda sam postavio pitanje u pogresnoj temi ali msm da moze kratko da se odgovori.pozz...:)
Nastavis rotacije posle dijete, postepeno podizes hidrate iz sedmice u sedmice i nema da brines nista...;)
Nesto tako sam i planirao da radim ali rekoh bolje da pitam nego da pogresim,hvala na pomoci Stef.. ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6940 poslato: Maj 21, 2015, 05:53:34 posle podne »
Blizi se kraj revers diet-a pa sam imao par pitanja.Naime,planirao sam da posle 15 nedelja treninga i dijete uzmem 4-5 dana pauze od treninga ili nastaviti trening ali tih par dana ici malo laganije?...Sto se tice ishrane,radio bih neke rotacije uh za cistu misicnu masu,ishrana bi bila cistaa(nema junka itd,itd)..Mozda sam postavio pitanje u pogresnoj temi ali msm da moze kratko da se odgovori.pozz...:)

reverese a?
mozes malo opisati taj reverse? :D
Evo naucih i ja nesto novo Pedjoni...Tacnije ne postoji nikakav reverse ili nesto slicno vec da je termin novijeg datuma kako bi se ljudi fascinirali.Postupak izlaska postoji preko 50-ak godina i nije nikada imao neko posebno ime...Apsolutno moja greska,negde sam cuo ili procitao  termin i usvojio ga ali dobro bitno da je nauceno nesto novo.pozz...:D

ma salim se bre....
a dobro..net komunikacija je cesto pogresna
nisam ni mislio da nemas pojma tacno o cemu govoris,vec volim da cujem taj termin-pa to je  :D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6941 poslato: Maj 21, 2015, 06:26:33 posle podne »
Blizi se kraj revers diet-a pa sam imao par pitanja.Naime,planirao sam da posle 15 nedelja treninga i dijete uzmem 4-5 dana pauze od treninga ili nastaviti trening ali tih par dana ici malo laganije?...Sto se tice ishrane,radio bih neke rotacije uh za cistu misicnu masu,ishrana bi bila cistaa(nema junka itd,itd)..Mozda sam postavio pitanje u pogresnoj temi ali msm da moze kratko da se odgovori.pozz...:)

reverese a?
mozes malo opisati taj reverse? :D
Evo naucih i ja nesto novo Pedjoni...Tacnije ne postoji nikakav reverse ili nesto slicno vec da je termin novijeg datuma kako bi se ljudi fascinirali.Postupak izlaska postoji preko 50-ak godina i nije nikada imao neko posebno ime...Apsolutno moja greska,negde sam cuo ili procitao  termin i usvojio ga ali dobro bitno da je nauceno nesto novo.pozz...:D

ma salim se bre....
a dobro..net komunikacija je cesto pogresna
nisam ni mislio da nemas pojma tacno o cemu govoris,vec volim da cujem taj termin-pa to je  :D
Hahah,na prvi pogled pogled nisam skapirao o cemu je rec,gledam dge pogresi sunce mu ali dobro.. :D :D :D

Van mreže Mare012

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6942 poslato: Maj 21, 2015, 07:01:31 posle podne »
Govedji but,nemasni, na keto,jel moze?
Mozda glupo pitanje posto smatram da da, ali sam nasao neke tablice na netu koje pokazuju da govedji but na 100g ima 11g UH :O

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6943 poslato: Maj 21, 2015, 07:04:56 posle podne »
Govedji but,nemasni, na keto,jel moze?
Mozda glupo pitanje posto smatram da da, ali sam nasao neke tablice na netu koje pokazuju da govedji but na 100g ima 11g UH :O

Moze
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #6944 poslato: Maj 26, 2015, 11:07:23 pre podne »
Govedji but,nemasni, na keto,jel moze?
Mozda glupo pitanje posto smatram da da, ali sam nasao neke tablice na netu koje pokazuju da govedji but na 100g ima 11g UH :O
eheh lose tablice drugar.
Samo cepaj.Ja sam na keto imao jedan obrok svinjsko od buta 200gr.ostala 4 obroka pile.Tako da ne brini nista,ako ispostujes sve ostalo kako treba imaces super rezultate.
Be patient,results will come !!!