Maj 17, 2024, 11:06:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3104060 puta)

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7050 poslato: Jun 18, 2015, 01:27:35 posle podne »
ahhh daa
examine com
ko plati vise-WIN!!

Moguće. Neću tvrdit drugačije, nemam pojma o tome, niti posjećujem sajt često, eventualno pročitam tekst pokoji kad mi ovako pošalju, ali vidim da se oni stalno diče sa tim kako su oni nezavisni i ja lično nisam vidio da su nekog reklamirali pa bih volio znati zašto tako misliš? Može neko pojašnjenje?

Van mreže bboojjaann

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7051 poslato: Jun 18, 2015, 07:37:07 posle podne »
Peđa, šta je bolje:
1. Ujutru na prazan stomak popiti NO reaktor, bcca i glutamin pa na trening. Posle treninga šejk whey, dekstroza, glutamin i bcca, pa posle sat vremena čvrst obrok.
2. Ujutru ovsene sa proteinom pa na posao.na poslu još dva puta jesti, oko 11 i 14. Oko 16:30 NO reaktor, bcca i glutamin pa na trening. Posle treninga šejk whey, dekstroza, glutamin i bcca, pa posle sat vremena čvrst obrok.
Možda je pitanje malo glupo, al ajd da pitam.

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7052 poslato: Jun 18, 2015, 09:09:46 posle podne »
Nisam Pedja ali..ako je u pitanju trening sa tegovima, mislim da je varijanta broj 2 bolja. Jer u ovoj prvoj ides praznog stomaka na trening(sto je ok ako je kardio u pitanju)
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7053 poslato: Jun 19, 2015, 06:09:04 pre podne »
Peđa, šta je bolje:
1. Ujutru na prazan stomak popiti NO reaktor, bcca i glutamin pa na trening. Posle treninga šejk whey, dekstroza, glutamin i bcca, pa posle sat vremena čvrst obrok.
2. Ujutru ovsene sa proteinom pa na posao.na poslu još dva puta jesti, oko 11 i 14. Oko 16:30 NO reaktor, bcca i glutamin pa na trening. Posle treninga šejk whey, dekstroza, glutamin i bcca, pa posle sat vremena čvrst obrok.
Možda je pitanje malo glupo, al ajd da pitam.

Licno godnima u nazad radim ovo sto si naveo pod 1 ,sa tim da pravim svoj NO i obezbdjujem sam sebi anatikatabolike tipa bcaa i glm u kolicni koju trebam itd itd-posto treniram jako rano
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2011/02/no-reaktorimuscle-expanderi-svi-skupa.html

Van mreže Sasa Popovic123

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Pasulj
« Odgovor #7054 poslato: Jun 19, 2015, 12:32:53 posle podne »
Poz, zanima me koliko je pasulj dobar poslije treninga? konto sam malo ubaciti raznovrsnije hrane nakon treninga, dosadi mi stalno ista.
Znaci 200 gr pasulja (oko 15 gr proteina, negdje sam citao da ima 100 gr 7 gr poteina) jogurt, 2 jaja, i to je to, sad me zanima jel oke pasulj? znaci ne idem ja na nekakav siloviti veliki izgleed, onako definicija, krupnije tijelo i to je to, p.s sw treniram.
I jel znate jos nekakve namirnice, zivotinjskog i biljnog porijekla a da su dobre i jeftinije

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pasulj
« Odgovor #7055 poslato: Jun 19, 2015, 12:43:49 posle podne »
Pasulj je dobar izvor hidrata..mozes ga uz mesinu jesti, nije problem...naravno mislim na cist pasulj, ne kako ga mater sa slaninom spremi...

Van mreže Dzordze

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7056 poslato: Jun 19, 2015, 09:03:27 posle podne »
Sta je bolja investicija 1 kg BCAA ili Glutamin radi sprecavanja katabolizma? isao bih 30-40g dnevno, znam da je najbolje i jedno i drugo.. ali..

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7057 poslato: Jun 19, 2015, 09:24:02 posle podne »
Sta je bolja investicija 1 kg BCAA ili Glutamin radi sprecavanja katabolizma? isao bih 30-40g dnevno, znam da je najbolje i jedno i drugo.. ali..
BCAA

Van mreže The Golden Boy

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7058 poslato: Jun 20, 2015, 04:25:32 posle podne »

Van mreže nikoladodic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7059 poslato: Jun 20, 2015, 08:52:30 posle podne »
Može li se nešto dužim treningom, u periodu mase, kada unos hidrata ide od 400-500gr. otići u katabolizam?
Obično kada radim leđa, oduži mi se trening na nekih 70min, dok ostale grupe mišica prosečno završim za nekih 40ak min.
Hvala unapred.
U svakom porazu ja sam video deo slobode, i kad je gotovo, za mene znaj, tek tad je počelo.

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7060 poslato: Jun 20, 2015, 09:17:44 posle podne »
Može li se nešto dužim treningom, u periodu mase, kada unos hidrata ide od 400-500gr. otići u katabolizam?
Obično kada radim leđa, oduži mi se trening na nekih 70min, dok ostale grupe mišica prosečno završim za nekih 40ak min.
Hvala unapred.
Ne
Ja noge radim 90min pa napreduju. Inače isti taj unos držim trenutno.

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7061 poslato: Jun 20, 2015, 10:48:28 posle podne »
Može li se nešto dužim treningom, u periodu mase, kada unos hidrata ide od 400-500gr. otići u katabolizam?
Obično kada radim leđa, oduži mi se trening na nekih 70min, dok ostale grupe mišica prosečno završim za nekih 40ak min.
Hvala unapred.
Ne
Ja noge radim 90min pa napreduju. Inače isti taj unos držim trenutno.
Sta pricas to?

@nikoladodic
Nemoj da razmisljas sta ce se desiti tokom treninga..Mnogo je bitnije vrijeme prije i poslije treninga,ako imas dobro koncipiran plan ishrane(odgovarajuc unos nutr. za tvoj cilj-masu) nemas razloga za brigu.

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7062 poslato: Jun 20, 2015, 11:06:45 posle podne »
Može li se nešto dužim treningom, u periodu mase, kada unos hidrata ide od 400-500gr. otići u katabolizam?
Obično kada radim leđa, oduži mi se trening na nekih 70min, dok ostale grupe mišica prosečno završim za nekih 40ak min.
Hvala unapred.
Ne
Ja noge radim 90min pa napreduju. Inače isti taj unos držim trenutno.
Sta pricas to?

@nikoladodic
Nemoj da razmisljas sta ce se desiti tokom treninga..Mnogo je bitnije vrijeme prije i poslije treninga,ako imas dobro koncipiran plan ishrane(odgovarajuc unos nutr. za tvoj cilj-masu) nemas razloga za brigu.
Ma kažem da se ne opterećuje time koliko traje trening, tipa ono "leej, prekoračio sam 45min, gotovo, spičio me kortizol itd itd"

Van mreže Mare012

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7063 poslato: Jun 21, 2015, 02:43:18 posle podne »
Koja je bolja opcija,kupiti BCAA 2:1:1 ili kupiti istu količinu mešavine BCAA+Glutamin?

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7064 poslato: Jun 21, 2015, 02:56:00 posle podne »
Koja je bolja opcija,kupiti BCAA 2:1:1 ili kupiti istu količinu mešavine BCAA+Glutamin?

Prva opcija
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic