Maj 17, 2024, 10:15:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3104043 puta)

Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7455 poslato: Oktobar 03, 2015, 04:15:13 posle podne »
Zanima me je l radite fazu punjenja dok koristite kreatin ili cepate klasicno 5g pre i 5g posle, i da li je ista prica i na dane odmora, takodje zanima me je l pazuirate sa kreatinom, koliko cesto i koliko dugo? I da li posle te pauze opet idete fazu punjenja ili klasika 5g pre 5 posle(mada je ovo verovatno isto kao prvo pitanje...). Takodje zanima me ima li neka preporuka za NO reaktor, i da li ako on u sebi sadrzi kreatin kao supstancu npr 5g da li da to brojim u dnevni unos kreatina

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7456 poslato: Oktobar 03, 2015, 04:20:51 posle podne »
Zanima me je l radite fazu punjenja dok koristite kreatin ili cepate klasicno 5g pre i 5g posle, i da li je ista prica i na dane odmora, takodje zanima me je l pazuirate sa kreatinom, koliko cesto i koliko dugo? I da li posle te pauze opet idete fazu punjenja ili klasika 5g pre 5 posle(mada je ovo verovatno isto kao prvo pitanje...). Takodje zanima me ima li neka preporuka za NO reaktor, i da li ako on u sebi sadrzi kreatin kao supstancu npr 5g da li da to brojim u dnevni unos kreatina
Faza punjenja je nepotrebna, kad ne treniras uzmes 10g ujutru pre prvog obroka. Ja ga licno koristin 6-8 nedelja pa pauziram 4-6...
A za reaktor, probao sam do sad vise njih i najbolji mi je assault bio do sad, sledeci koji uzimam je the beast

Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7457 poslato: Oktobar 03, 2015, 04:30:23 posle podne »
da, hvala, verovatno cu da isto uzmem the beast, ali ono jos se razmisljam, cekam ako ima jos neke razlicito misljenje oko punjenja kao i za NO
« Poslednja izmena: Oktobar 03, 2015, 04:32:02 posle podne LeeVu »

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7458 poslato: Oktobar 03, 2015, 09:35:52 posle podne »
Zanima me je l radite fazu punjenja dok koristite kreatin ili cepate klasicno 5g pre i 5g posle, i da li je ista prica i na dane odmora, takodje zanima me je l pazuirate sa kreatinom, koliko cesto i koliko dugo? I da li posle te pauze opet idete fazu punjenja ili klasika 5g pre 5 posle(mada je ovo verovatno isto kao prvo pitanje...). Takodje zanima me ima li neka preporuka za NO reaktor, i da li ako on u sebi sadrzi kreatin kao supstancu npr 5g da li da to brojim u dnevni unos kreatina

Nema potrebe za punjenjem.Pre i posle treninga po 5g dosta.I kada ne treniram podelim doze na 2x5g (ujutro i jos jednom u toku dana posle podne).Idem ga jedno 2-3meseca pa napravim isto tako pauzu.NO reaktore ne koristim.Kreatin iz NO reaktora brojis u dnevni unos.

Van mreže Mike Rashid

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
  • AKO UM HOCE,TELO MOZE!!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7459 poslato: Oktobar 04, 2015, 10:42:17 pre podne »
Ako sam zavraio keto i podizem hidrate polako tako sto ih rotiram(prva nedelja mi je od 30-100,svaku sledecu cu podizati za 30-ak)da li da radim punjenje jednom nedeljno ili ne i ako da do kad?
Help help! :D
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2015, 10:46:53 pre podne Mike Rashid »
Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!!!

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7460 poslato: Oktobar 04, 2015, 11:32:21 pre podne »
Mislim da nema potrebe za punjenjem u tom periodu.

Van mreže Mike Rashid

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
  • AKO UM HOCE,TELO MOZE!!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7461 poslato: Oktobar 04, 2015, 12:06:56 posle podne »
Mislim da nema potrebe za punjenjem u tom periodu.

Hvala buraz na odgovoru puno :)
Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!!!

Van mreže gmns

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
    • Orthodox Celts
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7462 poslato: Oktobar 05, 2015, 03:20:51 posle podne »
Citat
Jel normalno da sam i dalje u deficitu sa kalorijama?

nije da si u defititu niti mozes da budes
vec telo REAGUJE ispravno i kako treba-da je drugacije,bilo bi zabrinjavacuje
ako tako nastavis,veoma brzo ces videti da si i te kako u sufcitu i ako nastavis da unosis kako ti kazes " ne clean" hranu kao sto je kefir,cokolada lagano ce dolaziti do povecanja masnih naslaga jer tada krece deponovanje

Dobio sam nešto više od pola kg za nedelju dana, pritom je ishrana bila čista. Nastavljam da povećam UH ili ne? Izvinjavam se što postavljam glupa pitanja, ali ovo mi je prva ozbiljnija definicija koju sam radio, hoću da odradim kako treba do kraja :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7463 poslato: Oktobar 05, 2015, 03:47:44 posle podne »
Citat
Jel normalno da sam i dalje u deficitu sa kalorijama?

nije da si u defititu niti mozes da budes
vec telo REAGUJE ispravno i kako treba-da je drugacije,bilo bi zabrinjavacuje
ako tako nastavis,veoma brzo ces videti da si i te kako u sufcitu i ako nastavis da unosis kako ti kazes " ne clean" hranu kao sto je kefir,cokolada lagano ce dolaziti do povecanja masnih naslaga jer tada krece deponovanje

Dobio sam nešto više od pola kg za nedelju dana, pritom je ishrana bila čista. Nastavljam da povećam UH ili ne? Izvinjavam se što postavljam glupa pitanja, ali ovo mi je prva ozbiljnija definicija koju sam radio, hoću da odradim kako treba do kraja :)

slobodno

Van mreže Rango1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 216
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7464 poslato: Oktobar 09, 2015, 11:32:31 pre podne »
da li se u dnevni unos proteina mogu racunati i proteini iz zitarica, konkretno iz Kinoe posto na 100g sadrzi 14g proteina?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7465 poslato: Oktobar 09, 2015, 11:33:40 pre podne »
Ne.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7466 poslato: Oktobar 09, 2015, 03:19:57 posle podne »
Ima li neki suplement kod nas koji sadrzi glicerol?

Van mreže delboj

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7467 poslato: Oktobar 11, 2015, 01:25:47 posle podne »
Za dorucak jedem ovsene sa melkom ili jogurtom, posle sat vremena pijem BCAA+kreatin, pola sata nakon toga idem na trening. Pitanje je, da li da izbacim melko/jogurt jer mi se cini da ne uspe da se svari za sat vremena a onda samo bacam kreatin ?

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7468 poslato: Oktobar 11, 2015, 01:43:21 posle podne »
Izbaci onda jogurt/mleko, a ovsene jedi sa vodom, a mozes i nesto drugo umesto ovsenih ili jednostavno sacekaj malo duze da se svari.

Ps. Ubaci neki izvor proteina u taj prvi obrok.
« Poslednja izmena: Oktobar 11, 2015, 01:46:24 posle podne Цветко »

Van mreže delboj

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7469 poslato: Oktobar 11, 2015, 02:42:39 posle podne »
Jedem i 6 belanaca pre toga. Izbacicu mleko sigurno, a jogurt ostaje u danima kad ne treniram jer tada ne pijem pre workout  :D