Maj 17, 2024, 10:36:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3104050 puta)

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7485 poslato: Oktobar 12, 2015, 05:19:22 posle podne »
Akcija u maxiju, 1L maslinovog olitalia - 700din.

Van mreže dida

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7486 poslato: Oktobar 14, 2015, 08:15:54 posle podne »
Pozz ljudi ne ide mi bas najbolje matematika pa sam htio da pitam ako kilogram pileceg belog kosta 5 eura koliko grama dodje za euro ipo?

Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7487 poslato: Oktobar 14, 2015, 08:24:17 posle podne »
Uradis proporciju prostu
5e    jeste 1kg
1,5e jeste xkg
pomonzis unakrs
5    \/   1
1,5 /\   x
znaci
5 puta x = 1 puta 1,5
x = 1,5 podeljeno sa 5
x = 0,3 kg
x = 0,3 x 1000g
mozes dobiti 300 grama znaci

3 x 2 = 6
3 = 6/2

*U ovom slucaju 3 je x, korisiti tako proste primere da bi znao sta da radis kad je npr. x puta 2 = 10
(resenje tog x je 5, jer je x=10/2)

Eto to koristi za sve bukvalno,
npr. kad ti treba koliko g pirinca je 235 UH
« Poslednja izmena: Oktobar 14, 2015, 08:30:08 posle podne LeeVu »

Van mreže Kokiroki

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7488 poslato: Oktobar 14, 2015, 09:05:01 posle podne »
Pozz ljudi ne ide mi bas najbolje matematika pa sam htio da pitam ako kilogram pileceg belog kosta 5 eura koliko grama dodje za euro ipo?
ja svoju sramotu ne bih delio sa drugima poyyy

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7489 poslato: Oktobar 14, 2015, 09:16:38 posle podne »
Uradis proporciju prostu
5e    jeste 1kg
1,5e jeste xkg
pomonzis unakrs
5    \/   1
1,5 /\   x
znaci
5 puta x = 1 puta 1,5
x = 1,5 podeljeno sa 5
x = 0,3 kg
x = 0,3 x 1000g
mozes dobiti 300 grama znaci

3 x 2 = 6
3 = 6/2

*U ovom slucaju 3 je x, korisiti tako proste primere da bi znao sta da radis kad je npr. x puta 2 = 10
(resenje tog x je 5, jer je x=10/2)

Eto to koristi za sve bukvalno,
npr. kad ti treba koliko g pirinca je 235 UH
haha, i ja preko proporcije računam... uči se u osnovnoj, a zlata vredi

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7490 poslato: Oktobar 15, 2015, 12:04:35 posle podne »
koristite proporciju i ovoliko piskarate da bi dosli do zakljucka koliko treba pirinca za 230g uh ili koliko za 1,5e mozes da dobijes piletine ako kilogram kosta 5e,hahaha,zavidim vam..

Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7491 poslato: Oktobar 15, 2015, 12:16:56 posle podne »
koristite proporciju i ovoliko piskarate da bi dosli do zakljucka koliko treba pirinca za 230g uh ili koliko za 1,5e mozes da dobijes piletine ako kilogram kosta 5e,hahaha,zavidim vam..
jbg, ja sam mu ispisao ceo misaoni proces da provali o cemu se radi, a meni je licno proprcija najjednostavnija, koliko je vec koristim imam u glavi napamet sablon.

Van mreže theanimal

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7492 poslato: Oktobar 15, 2015, 02:09:11 posle podne »
Mozda ja ispadam glup sto ovo pitam al nikako da skapiram ------- ovo je kanal momka koji je bivsi takmicar i vidim je vrlo uspesan i uporan u svetu fitnessa ,ali me zanima kako je moguce da neko ko je na AAS(ako to uopste ima veze sa pitanjem koje cu da postavim ,posto se ne razumem u AAS bas),i ima jako teske treninge i veliku kolicinu misica,unosi bukvalno malo vise od 100g uh i prica kako nam vise uopste nije potrebno...Decko ima 106 kg i nizak bf i propagira jako nizak unos uh a ogroman unos b ,ja sam jako osetljiv na uh mnogo vise mi prijaju masti pa me zanima da li bih mogao da praktikujem istu stvar,samo ne znam kako bi to islo posto sam natural :D
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2015, 02:11:25 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7493 poslato: Oktobar 15, 2015, 02:13:54 posle podne »
Mozda ja ispadam glup sto ovo pitam al nikako da skapiram ------- ovo je kanal momka koji je bivsi takmicar i vidim je vrlo uspesan i uporan u svetu fitnessa ,ali me zanima kako je moguce da neko ko je na AAS(ako to uopste ima veze sa pitanjem koje cu da postavim ,posto se ne razumem u AAS bas),i ima jako teske treninge i veliku kolicinu misica,unosi bukvalno malo vise od 100g uh i prica kako nam vise uopste nije potrebno...Decko ima 106 kg i nizak bf i propagira jako nizak unos uh a ogroman unos b ,ja sam jako osetljiv na uh mnogo vise mi prijaju masti pa me zanima da li bih mogao da praktikujem istu stvar,samo ne znam kako bi to islo posto sam natural :D

Nemoj da linkujes takve stvari
Sto se tice tvog pitanja
svako ima drugaciji sistem i treninga i ishrane i TO I JESTE CILJ
pricati i laprdati stalno i jednom i najboljem treningu i jednoj i najboljoj ishrani ,i to gle bas JA jedini znam-je ono..
sto se tice paramtera i ostalog
Navkli smo godnima (evo ja nekoh 27 god u ovom sprotu) da se uvek pre takmcienja prica o enormnim kilaza u offu o enormnoj kolcini misica u deifnciji,a na fotografiji itd itd itd itd.tako da....

i sto se tice ishrane koju praktjujes-ako ti tako odgovara i imas reuzlatete,ne vidim zasto bi smatrao da je njegov nacin ishrane bolji od tvog i zasto bi pokusavoa bilo sta drugo

Van mreže theanimal

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7494 poslato: Oktobar 15, 2015, 02:16:16 posle podne »
Mozda ja ispadam glup sto ovo pitam al nikako da skapiram ------- ovo je kanal momka koji je bivsi takmicar i vidim je vrlo uspesan i uporan u svetu fitnessa ,ali me zanima kako je moguce da neko ko je na AAS(ako to uopste ima veze sa pitanjem koje cu da postavim ,posto se ne razumem u AAS bas),i ima jako teske treninge i veliku kolicinu misica,unosi bukvalno malo vise od 100g uh i prica kako nam vise uopste nije potrebno...Decko ima 106 kg i nizak bf i propagira jako nizak unos uh a ogroman unos b ,ja sam jako osetljiv na uh mnogo vise mi prijaju masti pa me zanima da li bih mogao da praktikujem istu stvar,samo ne znam kako bi to islo posto sam natural :D

Nemoj da linkujes takve stvari
Sto se tice tvog pitanja
svako ima drugaciji sistem i treninga i ishrane i TO I JESTE CILJ
pricati i laprdati stalno i jednom i najboljem treningu i jednoj i najboljoj ishrani ,i to gle bas JA jedini znam-je ono..
sto se tice paramtera i ostalog
Navkli smo godnima (evo ja nekoh 27 god u ovom sprotu) da se uvek pre takmcienja prica o enormnim kilaza u offu o enormnoj kolcini misica u deifnciji,a na fotografiji itd itd itd itd.tako da....

i sto se tice ishrane koju praktjujes-ako ti tako odgovara i imas reuzlatete,ne vidim zasto bi smatrao da je njegov nacin ishrane bolji od tvog i zasto bi pokusavoa bilo sta drugo
Izvinjavam se za link,nego vidim da se pise da su uh neophodni za podrzavanje misicnog rasta,pa mi nije jasno kako neko sa takvim izgledom bukvalno jedva unosi uh,pitao sam posto bukvalno za 2 nedelje na preko 120-130 uh mi bukne slauf na donjim ledjima i stomaku :)

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7495 poslato: Oktobar 15, 2015, 02:39:32 posle podne »
koristite proporciju i ovoliko piskarate da bi dosli do zakljucka koliko treba pirinca za 230g uh ili koliko za 1,5e mozes da dobijes piletine ako kilogram kosta 5e,hahaha,zavidim vam..
pa i nije neko piskaranje, nego mu je objašnjavao :)
vidi se da nisi dobar matematičar :P

Van mreže JOTA

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7496 poslato: Oktobar 15, 2015, 03:15:01 posle podne »
Domaca bundeva pecena na dijeti?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7497 poslato: Oktobar 15, 2015, 06:03:52 posle podne »
Citat
Izvinjavam se za link,nego vidim da se pise da su uh neophodni za podrzavanje misicnog rasta,pa mi nije jasno kako neko sa takvim izgledom bukvalno jedva unosi uh,pitao sam posto bukvalno za 2 nedelje na preko 120-130 uh mi bukne slauf na donjim ledjima i stomaku

pa eto
tebi ne odg UH a njemu da

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7498 poslato: Oktobar 15, 2015, 07:29:19 posle podne »
a i ne moraš da budeš u suficitu isključivo sa hidratima i proteinima samo, taj lik verovatno unosi dosta (zdravih) masti

Van mreže Carlito Brigante

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • Pamet u glavu,glavom kroz zid!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #7499 poslato: Oktobar 15, 2015, 09:50:38 posle podne »
drugari jel masa bolja da se radi sa konstantno istim unosom uh do kog se postepeno dodje ili bolje rotacijama?