April 19, 2024, 10:23:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3077846 puta)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8805 poslato: Oktobar 17, 2016, 03:08:17 posle podne »
Da isforsiras srednje rame na letenju sa bucicom od 15 kg?..ih bree..
Glupo je sto ovako upadam u teme i pisem ali probleme pravite sami i uocite ih majka mu stara..

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8806 poslato: Oktobar 17, 2016, 03:21:18 posle podne »
Probam par ponavljanja tako.. inace sam menjao i tezine i ugao tela, nasao sam i neke vezbe na netu pa sam i njih probao nekako imam osecaj da ga i netaknem... eto ti pomozi ako imas neki predlog svakako bi probao i bio ti zahvalan

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8807 poslato: Oktobar 17, 2016, 03:29:40 posle podne »
uzmi manju kilazu i odrucuj jedno 20-30 cm od kuka znaci ne spustaj i ne sklapaj bucice dole uz telo , nego drzi konstantnu tenziju, ako hoces da vezba bude jos teza napravi blagu externu rotaciju i nasloni se buljom uz zid... ruke su skroz ispruzene u oba slucaja ... letenje ne treba da se radi sa vecom kilazom od 10 kg... nego pola vas nema pojma da izvede formu tako da ne zna i da oseti misic.. i onda trpate kilazu da biste osetili misic... mislim ono... totalno odustvo logike

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8808 poslato: Oktobar 17, 2016, 03:34:02 posle podne »
Dobro, uci se jbga... ukapirao sam, probacu sledeci trening... zahvaljujem.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8809 poslato: Oktobar 17, 2016, 03:35:48 posle podne »
gubljenje snage tako je vrlo ozbiljan problem kojem moras da se posvetis , i ne moze ti niko reci na forumu sta da radis i glupo je dalje pricati o tome, moras kod lekara... ortopeda, da se to snimi i pogleda sta je...

ne bih ja bas trcao pred rudu,posto se radi o momku koji je 99 god i napopako bi bilo da NE DAO BOG ima i pocetak price koju ti kazes,jer sam siguran da to nema veze sa tim,vec sa nekim drugim stvarima
Ja bih mu predlozio da dva ili tri treninga odradi sa 30% manjim tezinama ;)  nego sto sada radi,pa ako se to bude desavalo,onda bi moguce bio red da poseti lekara..eto..to bi bio moj predlog
naglo gubljenje snage tako u udovima , pogotovo ako se radi o jednoj strani , a njemu jedna ruka otkazuje je svakako stvar za lekara... jer bas zato sto je mlad , moze da nastavi da prolongira neki problem koji ce ga kasnije zezati vise, ako ga ima, jer se mladji organizam oporavlja brze i lakse trpi napor a problem moze i dalje da bude tu , tako da je totalno glupo to zanemeravati pogotovo sto postoji cinjenica da bas zato sto je mlad moze taj problem u potpunosti da sanira  i da se vrati vezbanju... mislim znas i sam da dzaba mu forma i sve ,hrskavica i mikrotraume se prave pa se prave vezbanjem...

piratski
PRICAS o situaciji koju ne poznajes ni ti ni ja,a verovatno ne rauzme i on.

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8810 poslato: Oktobar 17, 2016, 03:39:30 posle podne »
Kad smo vec u ovoj prici, slicno (a mozda i nije) se meni desilo prilikom vezbe za rame - letenja sa bucicama. Radio sam poslednju seriju i uzeo sam malo teze bucice (za mene) 15kg, pokusavajuci da isforsiram posto mi je bas tesko da pogodim srednje rame. U jednom trenutku u zglobu na levoj ruci kod sake, mi je nesto kvrcnulo i pojavio se bol na odredjeni polozaj sake ne samo za vreme vezbanja nego i inace. E sad kontam sjebao sam hrskavicu pa trebam da odmorim od te vezbe neko vreme (sve ostale radim normalno bez ikakvih problema) cisto da mozda ne pogorsam.
Da li mozda mogu da uzmem nesto za oporavak ili samo da cekam da vreme uradi svoje? ili je mozda pak upitanju nesto ozbiljnije ?
Odmah da kazem da nemamo isti problem, cak ni slican.
gubljenje snage tako je vrlo ozbiljan problem kojem moras da se posvetis , i ne moze ti niko reci na forumu sta da radis i glupo je dalje pricati o tome, moras kod lekara... ortopeda, da se to snimi i pogleda sta je...

ne bih ja bas trcao pred rudu,posto se radi o momku koji je 99 god i napopako bi bilo da NE DAO BOG ima i pocetak price koju ti kazes,jer sam siguran da to nema veze sa tim,vec sa nekim drugim stvarima
Ja bih mu predlozio da dva ili tri treninga odradi sa 30% manjim tezinama ;)  nego sto sada radi,pa ako se to bude desavalo,onda bi moguce bio red da poseti lekara..eto..to bi bio moj predlog
naglo gubljenje snage tako u udovima , pogotovo ako se radi o jednoj strani , a njemu jedna ruka otkazuje je svakako stvar za lekara... jer bas zato sto je mlad , moze da nastavi da prolongira neki problem koji ce ga kasnije zezati vise, ako ga ima, jer se mladji organizam oporavlja brze i lakse trpi napor a problem moze i dalje da bude tu , tako da je totalno glupo to zanemeravati pogotovo sto postoji cinjenica da bas zato sto je mlad moze taj problem u potpunosti da sanira  i da se vrati vezbanju... mislim znas i sam da dzaba mu forma i sve ,hrskavica i mikrotraume se prave pa se prave vezbanjem...

piratski
PRICAS o situaciji koju ne poznajes ni ti ni ja,a verovatno ne rauzme i on.
Probacu smanjiti tezinu i raditi neko vreme tako pa se javljam, pozdrav!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8811 poslato: Oktobar 17, 2016, 03:55:53 posle podne »
Citat
Probacu smanjiti tezinu i raditi neko vreme tako pa se javljam, pozdrav!

pa to

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8812 poslato: Oktobar 17, 2016, 04:00:26 posle podne »
Citat
piratski
PRICAS o situaciji koju ne poznajes ni ti ni ja,a verovatno ne rauzme i on.

Pedjovski, bas zato znas i sam ... jer se nista ne zna...  ono da ne ispadne, na forumu mi rekli da vezbam kada dodje do sranja itd... zato nikoga ne bi trebalo savetovati da vezba dok se ne otkloni sumnja... kao sto niko ne bi trebalo da trazi takve savete na netu...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8813 poslato: Oktobar 17, 2016, 05:00:06 posle podne »
Citat
piratski
PRICAS o situaciji koju ne poznajes ni ti ni ja,a verovatno ne rauzme i on.

Pedjovski, bas zato znas i sam ... jer se nista ne zna...  ono da ne ispadne, na forumu mi rekli da vezbam kada dodje do sranja itd... zato nikoga ne bi trebalo savetovati da vezba dok se ne otkloni sumnja... kao sto niko ne bi trebalo da trazi takve savete na netu...

daali ovde sigurno nije rec o tome sto ti govoris,tako da ovo nije sigurno davanje medicinskih saveta ili ista slicno,vec je rec o detetu koje verovatno gresi u nekom segmetnu tezinskog optrecenja
ali evo..da on odradi savetovano pa...

Van mreže dida

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8814 poslato: Oktobar 17, 2016, 05:37:02 posle podne »
Dal se posto planiram uzimati i no reaktor i kreatin uz no reaktor prije treninga zajedno u sejk treba stavljati kreatin uzimam 7.5 g NO ?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8815 poslato: Oktobar 17, 2016, 06:18:22 posle podne »
Dal se posto planiram uzimati i no reaktor i kreatin uz no reaktor prije treninga zajedno u sejk treba stavljati kreatin uzimam 7.5 g NO ?

Mozes zajedno naravno...

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8816 poslato: Oktobar 21, 2016, 02:35:30 posle podne »
Istrazujuci forum na dosta postova sam naisao gde ljudi kazu dobra mi je ili losa mi je insulinska osetljivost...
ili tipa losija mi je insulinsa osetljivost zarotiracu malo hidrate da se popravi...
Razumem kako funksionise to citava prica, kako se i cime popravlja i kvari, ali ono sto ne znam po cemu se to prepoznaje/oseca (ili sta vec) do kog trenutka ti je dobra a kad je postala losa tj kad se "pokvarila"?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8817 poslato: Oktobar 21, 2016, 02:41:05 posle podne »
gledas po bf u.. po stomaku kod muskaraca konkretno najvise... kada pakujes misice na masi pa vidis da dolazi vise sala nego misica recimo... ili jednostavno sta god radio na definiciji slabo odlazi salo... to su ti sve pokazatelji...

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8818 poslato: Oktobar 21, 2016, 02:45:39 posle podne »
ok, razuemeo.. hvala.

Jos jedno pitanje: koji je optimalni period za koji moze da se popravi osetljivost?
pretpostavljam da je i to razlicito u zavisnosti od stanja u kojem se nalazis (bf)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #8819 poslato: Oktobar 21, 2016, 02:48:27 posle podne »
pa to zavisi od tvog pankreasa... ali vec u prvoj nedelji ciste ishrane mozes da primetis poboljsanje stanja... hrom i cimet su isto odlicne stvari za to...