Maj 13, 2024, 05:04:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Moja kura?  (Pročitano 17868 puta)

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Moja kura?
« Odgovor #45 poslato: Septembar 14, 2012, 08:12:45 posle podne »
Ako ti je do sada ishrana bila shit normalno da nisi napredovao.

Kreni sada da jedes kako treba pa za godinu-dve vidi sta dalje, mozes ti jos dosta napredovati sa 65kg.

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Moja kura?
« Odgovor #46 poslato: Septembar 14, 2012, 08:15:21 posle podne »
Ja sam mislio da si imao sredjenu prehranu do sada, al ovako nista.
Sredi prehranu, napravi dobar jelovni ispostuj ga i vidjet ces napretka,
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže shone92

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Moja kura?
« Odgovor #47 poslato: Septembar 14, 2012, 08:22:16 posle podne »
ma jok... mislim ja sam jeo od svega, ali ne u onim kolicinama koje bi trebao... npr 100-150gr mesa i jos po nesto u toku dana nije ni blizu onog sto bi trebalo da unesem hranom... ja sam svestan toga, i sad sam u prilici da ispravim jer sam se zaposlio :) do sledeceg leta da nabacim 7-10kg i ja sam na konju... ne tripujem se na preveliku masu, ovako kako sad izgledam samo malo vece da bude i ravnomerno rasporedjeno i bicu prezadovoljan :) znaci mislite da je moguce da ovaj cilj ostvarim do leta, sto je  za nekih 9 meseci...

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Moja kura?
« Odgovor #48 poslato: Septembar 14, 2012, 08:43:48 posle podne »
7-10kg cistih misica za 9 meseci je nemoguce. 2kg manje-vise.

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Moja kura?
« Odgovor #49 poslato: Septembar 14, 2012, 08:46:18 posle podne »
Pa i sam si rekao da ti ishrana nije bila sredjena.Znaci sada kada je budes sredio, doci ce i rezultati.
Kao sto su ti momci rekli,pusti sad AAS,imas vremena da razmisljas o tome.
P.S.Obavezno podigni kolicinu proteina.Ja bi isao na 2,5 g za pocetak.

Van mreže shone92

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Moja kura?
« Odgovor #50 poslato: Septembar 14, 2012, 09:05:22 posle podne »
ako uspem da dostignem 75kg sredjenom ishranom do leta, o AAS necu ni da razmisljam... ipak sam ja samo rekreativac, i ne razmisljam o takmicenju...  na prvom mestu su mi zdravlje i izgled... tkd cu finansije da usmerim ka ishrani, nadam se da cu uspeti kao sto vi kazete...  hvala :)

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Moja kura?
« Odgovor #51 poslato: Septembar 14, 2012, 09:51:51 posle podne »
probao sam razne kombinacije...ali iskreno do sad nisam obracao paznju na ishrnau sto znaci da sam jeo sta sam stigo a da pritom unos proteina ne predje ni 1gr / kg..., tj nisam ni mogao da ispostujem jer nisam imao redovan posao i redovnu platu... a sad bih digao na 2gr i vise... i mislio sam nesto tako da uzmem sto ce mi brze i lakse ugraditi sve to u misic... ali kad bolje razmislim sredjena ishrana na duzi period bi bilo nesto potpuno novo za moj organizam, i ako ima logike trebalo bi da nastavim sa napredovanjem i bez AAS ? ovo sam ja na slici, tu imam 65kg, na moju visinu ne bi zeleo da predjem 75kg i naravno da mi ostane posojeca definicija koja je i vise nego dobra za sad :)
mislim da ako vec imas sada uslove treba da gulis sa 2g proteina po kg barem jos jedno godinu ipo/dvije pa onda da razmislis,ako sad krenes sa aas-om,od 10kg bice mnogo vode jer nisi upoznat sa mnogim stvarima,dok se upoznas dok sta kakva hrana,kako i za sta ide ovo ono,bolje da pricekas,nigdje se ne zuri,neces na takmicenje valjda :) laganica,tu si grijesio,ispravi se,1g po kg veoma malo,vec sa 2g se postizu rezultati a pozeljna su 3g po kg kad si na gorivu/aas-u tako da pricekaj kad se sve stabilizuje i jos malo priuci,znanje i finansije,ne ulazi nespreman u prvi ciklus,kasnije ce ti biti krivo a i kao sto rekoh,rano je,kad vidis koliko si postigao prirodno a skontas da bi se bockao i od npr nekog ciklusa dobio 1,2 cm na obimu koje ovako vjerovatno za 6 mjeseci dobijes izgleda glupo zato dodji do vrha zida pa se rokni kao sto sam ti rekao,mislim da ce se svi sloziti...
« Poslednja izmena: Septembar 14, 2012, 09:55:24 posle podne BicepsPeak™ »

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Moja kura?
« Odgovor #52 poslato: Septembar 14, 2012, 09:55:09 posle podne »
Shone
2.5 gr prot po kg
250 - 350 gr kompleksnih ch
15 gr glm pre i posle treninga
15 gr bcaa pre i posle treninga
ako do prvog maja ne budes imao 75kg ja castim ceo ciklus.
ok?

Van mreže shone92

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Moja kura?
« Odgovor #53 poslato: Septembar 15, 2012, 01:37:48 pre podne »
znam da ima dosta toga sto treba da se zna o AAS, isto kao i o suplementima o kojima nisam imao pojma kad sam krenuo u teretanu... a sad znam i cenu i sastav svakog preparata napamet :) samo sto msm da je AAS mnogo slozenija prica, i nisam ni bio spreman bas da ulazim u tu pricu psihicki, ali po vasoj prici nisam ni fizicki :) zato cu na ovu kilazu da rokam 150gr proteina svaki dan pa da vidimo sta cu da uradim do 1maja :) u svakom slucaju ciljievi su mi realni  i nisu nedostizni, skroman sam decko :) pozz

Van mreže shone92

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Moja kura?
« Odgovor #54 poslato: Septembar 15, 2012, 02:07:53 pre podne »
  ruski zgibovi - kojoT^^
 u top formi sam radio 15 ak komada... ipak je to nautural... :)