Maj 23, 2024, 01:16:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: miss_D - in the gym :)  (Pročitano 80895 puta)

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #90 poslato: Jul 10, 2014, 10:06:59 pre podne »
Idem 15 dana u Budvu, najveci problem mi je sta cu da jedem tamo... ode moja bb karijera u propast  :'(  ;D


pa pilece bijelo i salata 8) i pokoji sladoled cisto zbog UH ;D
A i da ti ode bb karijera u propast, znaj da te ja i drug Metak (inace  najjace pubertetlije na forumu, samo da se zna :D) uvijek podrzavamo i volimo :D

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #91 poslato: Jul 10, 2014, 12:49:16 posle podne »
Kod plaze jaz imaš market sa usluznim pecenjem koliko se sećam pristojna cena pilećeg belog. Hidrati iz alkohola i to je to :)

Van mreže miss_D

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 209
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #92 poslato: Jul 10, 2014, 07:15:14 posle podne »
Hvala na podrsci :D
Samo da mi bude blizu neka mesara sa usluznim, necu imati problema, tako sam prosle godine u Sutomoru... Alkohol ne pijem, jer ne volim, poneki somersby mozda. Evo poslednje slicice pred more, pa da placem kad je budem gledala, kad se vratim zalivena sa mora  ;D

I'm not finished when I'm tired, I'm finished when I'm done

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #93 poslato: Jul 10, 2014, 08:07:45 posle podne »
Hvala na podrsci :D
Samo da mi bude blizu neka mesara sa usluznim, necu imati problema, tako sam prosle godine u Sutomoru... Alkohol ne pijem, jer ne volim, poneki somersby mozda. Evo poslednje slicice pred more, pa da placem kad je budem gledala, kad se vratim zalivena sa mora  ;D



kad ti se otvori apetit od plivanja ima da jedes sta stignes :)) inace bas slabo oni imaju dole tih usluznih mesara ,najjbolje ti je da nadjes neki diskont pa sama da spremas.samo nalazi kvalitetne izvore belancevina i lako ces odrzati sve to. i jako je bitno da ostanes hidrirana da ne izgbis puno vode.

Van mreže miss_D

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 209
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #94 poslato: Jul 10, 2014, 08:13:23 posle podne »
Ne znam koliko cu tamo imati uslova da spremam nesto... Ali se sigurno necu ubijati od pica i sladoleda, jer mi posle par dana takve ishrane ne bude dobro  ::) Znaci kad dodjem, prvo trazim mesaru, diskont, pa posle moze plaza :D
I'm not finished when I'm tired, I'm finished when I'm done

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #95 poslato: Jul 10, 2014, 08:30:08 posle podne »
Ne znam koliko cu tamo imati uslova da spremam nesto... Ali se sigurno necu ubijati od pica i sladoleda, jer mi posle par dana takve ishrane ne bude dobro  ::) Znaci kad dodjem, prvo trazim mesaru, diskont, pa posle moze plaza :D

ne znam koji smestaj al obicno su uslovi malo jaci od onih kad ides na kampovanje...
moj ti je savet da poneses odavde jedno 7 8 konzervi tunjevina u salamuri da imas za prvu ruku to ce ti uvek biti od koristi ...
vise imas dole rostilja nego pica i sladoleda sto i moze da bude od koristi znaci samo belo kupus i to je to ....

ps ako ovoliko crna ides na more pa sta ce biti kad se vratis odande !??!


Van mreže miss_D

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 209
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #96 poslato: Jul 10, 2014, 08:34:30 posle podne »
Pa da, rostilj kao u Sutomoru verovatno na svakom koraku... to cu u krajnjem slucaju.

Ugljenisacu se nacisto :D ovo je boja iz solarijuma, na sunce ne mogu dugo, opici me alergija  :'(

odosmo mi u off :D
I'm not finished when I'm tired, I'm finished when I'm done

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #97 poslato: Jul 10, 2014, 08:47:49 posle podne »
Pa da, rostilj kao u Sutomoru verovatno na svakom koraku... to cu u krajnjem slucaju.

Ugljenisacu se nacisto :D ovo je boja iz solarijuma, na sunce ne mogu dugo, opici me alergija  :'(

odosmo mi u off :D

nije vrvt nego jeste imaces de oces ,sad kolko je to isplativo dole u odnosu na kilo belog ne znam ai ne znm kolke su tvoje potrebe za tim...mada uglavnom u prodavnicama imaju bukvalno 90% nasih proizvoda

a za ten pa vidjao sam neke devojke koje se bukvalno upropaste od tog crnila da je to komedija jedini plus sto imas od toga je taj sto ne mozes da izgoris.

ponesi neke vitamine

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #98 poslato: Jul 10, 2014, 09:20:53 posle podne »
Idem 15 dana u Budvu, najveci problem mi je sta cu da jedem tamo... ode moja bb karijera u propast  :'(  ;D


pa mislim da će Metak svisnuti ako se ne budeš javljala 15 dana, nadam se da ćeš uhvatiti neki wireless signal :-\

Van mreže miss_D

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 209
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #99 poslato: Avgust 02, 2014, 11:14:28 posle podne »
Evo da se javim da sam ziva :D
Slika ce biti kad budem imala cime da se pohvalim, za 20 dana tamo sam izgubila misice i opustila se totalno... Mogu da postavim neku sa plaze, ali nije nista specijalno
I'm not finished when I'm tired, I'm finished when I'm done

Van mreže miss_D

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 209
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #100 poslato: Avgust 06, 2014, 12:55:40 pre podne »
Prva slika je slikana prvih dana mora... stomak ravan, ali trbusnjaka nigde. Druga i treca slika- poslednji dan, kad sam se ubucila :D i poslednja je slikana danas














I'm not finished when I'm tired, I'm finished when I'm done

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #101 poslato: Avgust 06, 2014, 09:14:05 pre podne »
samo napred
nema predaje

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #102 poslato: Avgust 06, 2014, 12:23:12 posle podne »
Cime si se hranila uglavnom na moru kada si uspela da dodas kilazu za tako kratko vreme? Ja glasam za sto brzi povratak u stanje sa slike "poslednja slika pred more"

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #103 poslato: Avgust 06, 2014, 12:27:50 posle podne »
Ma samo polako, kad se vratis sve to dodje na svoje :*
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže miss_D

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 209
Odg: miss_D - in the gym :)
« Odgovor #104 poslato: Avgust 06, 2014, 12:44:00 posle podne »
Jela sam svasta, jer nisam imala izbora... U apartmanu sam bila samo da prespavam. Pljeskavice, pice, sladoled, plazma... mada nisam se ozderavala, jela sam malo. Kilaza pre mora 58, a sada 59... nisam varirala vise od 2 kg gore, ali na meni se svaki gram vidi... navucem vodu, ne znam. Krenula sam sa treninzima, srezala hidrate, posle par dana vec se osecam bolje :)
I'm not finished when I'm tired, I'm finished when I'm done