Mart 28, 2024, 10:03:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: LazarPG  (Pročitano 31076 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: LazarPG
« Odgovor #75 poslato: Februar 24, 2015, 09:11:25 pre podne »
Ne samo to, kod mene svi ti 50-60 kila momci ubice se sa koncentracionim pregibom...2 sata svaki je*eni dan bidza i prsa...

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: LazarPG
« Odgovor #76 poslato: Februar 24, 2015, 10:14:38 pre podne »
butine razdvoj kao jedan trening, list radi recimo sa grudima ili ramenima... probaj da radis ledja pa noge jedan dan za drugim... nemoj cackati podlakticu kada radis ledja jer ako vuces vec si je dovoljno aktivirao sa vucnim vezbama nego je razbucaj sa rukama ljudski kao poslednju veybu recimo i to moyes vezbu na sledeci nacin (uhvatis ulimpijusku shipku iza ledja sa sakama okrenutim od zadnjice i savijas zglobove ka sebi... mozes da dodajes tegove po zelji ) https://www.youtube.com/watch?v=LYThtnB_j90 okreni na deveti minut...
zasto bi neko sa 15,16godina ko ima 60kg sa krevetom radio posebno vjezbe za podlakticu molim te?
znaci ludim kad vidim da momci vise daju znacaja,naravno i vremena na vjezbama za benu podlakticu,nego na noge npr!a to su obicno momci koji su kilaze tu 60-70kg,ko iz ausvica,ali bitno je da se radi podlaktica,tooo!
pf

ako mislis konkretno na mene 90kg imam...

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: LazarPG
« Odgovor #77 poslato: Februar 24, 2015, 10:57:20 pre podne »
@lazar
nema potrebe da se pronalazis,ili da se ponasas kao da sam te uvrijedio,ovo moje je vise bilo upuceno piratu.

a ako ti imas 90kg na ovim slikama
http://www.dodaj.rs/?q/Jp/4AGlg4am/20141217180339.jpg
http://www.dodaj.rs/?1g/Gn/3550e01H/20141214165831.jpg

hmm,onda ili imas doobro preko 2metra ili neke strasno teske kosti  ;D
sve i da imas 90kg,imas 16god,poceo si sa teretanom,bolje da se fokusiras na neke osnovne vjezbe,pa kako staz bude odmicao..imaces vremena za bezborj serija za podlakticu i konc.pregibe i ostale zezancije. :) ali valjda je logicno da prvo napravis neku 'bazu' pa tek onda nadogradjivanje nekih,da kazem sitnica.
« Poslednja izmena: Februar 24, 2015, 11:01:48 pre podne Marko Dj. »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: LazarPG
« Odgovor #78 poslato: Februar 24, 2015, 11:00:20 pre podne »
Citat
ko ima 60kg sa krevetom radio posebno vjezbe za podlakticu molim te?
znaci ludim kad vidim da momci vise daju znacaja,naravno i vremena na vjezbama za benu podlakticu

ili kada pita,sa kojim misicima da radi prednje rame,a sa kojim srednje a sa kojim zadnje

ono.. :'( :'(

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: LazarPG
« Odgovor #79 poslato: Februar 24, 2015, 02:43:10 posle podne »
@lazar
nema potrebe da se pronalazis,ili da se ponasas kao da sam te uvrijedio,ovo moje je vise bilo upuceno piratu.

a ako ti imas 90kg na ovim slikama
http://www.dodaj.rs/?q/Jp/4AGlg4am/20141217180339.jpg
http://www.dodaj.rs/?1g/Gn/3550e01H/20141214165831.jpg

hmm,onda ili imas doobro preko 2metra ili neke strasno teske kosti  ;D
sve i da imas 90kg,imas 16god,poceo si sa teretanom,bolje da se fokusiras na neke osnovne vjezbe,pa kako staz bude odmicao..imaces vremena za bezborj serija za podlakticu i konc.pregibe i ostale zezancije. :) ali valjda je logicno da prvo napravis neku 'bazu' pa tek onda nadogradjivanje nekih,da kazem sitnica.

to su starije slike,tu sam imao manje kila sad imam 90kg kao sto sam rekao,nema potrebe da lazem za kilazu,jer mene bas i ne znaci to previse ta cifra vec kako izgleda,a visok sam 188cm (na zalost nemam 2m ) :)


Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: LazarPG
« Odgovor #81 poslato: Mart 18, 2015, 11:17:42 posle podne »
Krenuo sam sa definicijom,bas sam se zamastio pa da vidim sto ce ostat.
Ishranu sam ovako sklopio mozda nije nesto najbolje al jbg:
1.  5 bjelanaca +50gr ovsenih
2.  5 bjelanaca
3.  200gr pecenog oslica + 100gr ovsenih
4.  pwm Whey samo
5.  200gr pecenog oslica
6.  isto
7.  isto

ovo dodje 200gr proteina i uh manje oko 100gr.
ako u medju vremenu negdje ogladnim uzmem bananu al to nije preko 2 banane nekod 1 a nekad ni jedna.
trenutna kilaza 96kg,planiram da dodjem do vidljivih trbusnjaka.
trening mi je split svaki dan jedan misic,trbusnjake jedino tri puta nedeljno,broj vjezbi zavisi od misica koji radim,a serije idu 4 po vjezbi po 12 ponavljanja.
kardio jako prije svakog treninga lagano posle treninga,pa cu mijenjat vremenom.
razmisljao sam da ubacim za nedelju dana l-carnitin pa bi mi valjao i tu neki savjet od iskusnih,dak treba il ne i ima li nekih kontra efekata s obzirom da imam 16 godina.

misljenja?
« Poslednja izmena: Mart 18, 2015, 11:20:20 posle podne LazarPG »

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: LazarPG
« Odgovor #82 poslato: Maj 15, 2015, 11:05:03 pre podne »
Pozdrav posle duzeg vremena.Banovan sam bio tako da nisam bio aktivan,i sad ocu da vam postavim novi plan treninga i ishrane pa da vidim sta mislite.
Trening:
grudi:propadanja,ravni bench (trenutno na spravi jer sam povrijedio prednje rame i ne mogu slobodne tegove),kosi bench (isti slucaj kao ravni),razvlacenja na ravnu klupu (4s x 12 pon osim propadanja njih mogu 10)

ledja:vratilo,mrtvo,veslanje u pretklon,lat masina i veslanje na donji kotur (4s x 12pon osim vratlo tu je 8pon)

noge i u salu : prednji i zadnji sut (4s x 12 pon,radim ih malo jer mi nije bitno da imam neke posebne noge) ,posle sidjem u salu i lupam dzak,preskacem vijacu,trbusnjake,eksplozivno sklekove ...tu kombinujem neke supersetove

ramena: sipka iza glave,arnoldovi potisci,stojece veslanje,letenje za zadnje rame,trapez slijeganje bucicama (4s x 12pon)

ruke: Pregib na scot klupi,ez sipka lezeci iza glave,hamer stojeci ,bucica iznad glave,bucica sa koljena (biceps pregib, potisak na sajli za triceps (3s x 12 pon)

listovi,sala: uradim po 3s x 12pon za listove na smite,la sa koljena bucice,i onda idem opet neke super setove u salu sa dzakom vijacom i slicno...

Ishrana:
1. 4 jajeta +50gr ovsenih
2. u skoli sendvic (100gr pileceg bijelog)
3.kad dodjem kuci jedem rucak
4. pwm whey (Twinlab IsoWhey g
takodje me zanima dal je dobar)
5. 200gr piletine +50gr pirinca + salata sa maslinovim
6. 100gr piletine + 250gr posnog sira +3 kasike kikiriki putera +salata sa maslinovim
7. 250gr posnog sira + puter od kikirikija 3 kasike

Ponekad u toku danas popijem i mjericu dvije kazeina al to samo ako mislim da mi nije dovoljno il ako nemam vremena da jedem.
Prije treninga 2 tablete l-karnitina (1gr)
Takodje nekad cikliram,uzmem vise ugljenih hidrata,nekad manje.

Cilj je spustanje bf do potpuno vidljivih trbusnjaka.

188cm,95kg,16god,39cm obim ruke,88cm obim struka.


E i da imam pitanje,tijelo mi je jako opusfeno,nije zategnutno,mislim misici su kao mekani,al kad stisnem npr ruku ona je kamen,al ovako obicno bukvalno kao da nema misica nego salo.Zanima me jel to ok ili tu treba da se odradi nesto za zatezanje.
« Poslednja izmena: Maj 15, 2015, 11:07:46 pre podne MrX123 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: LazarPG
« Odgovor #83 poslato: Maj 15, 2015, 12:33:34 posle podne »
sta je ovde bitna razlika od onoga sto si napisao 18.marta i danas 15 maja?
to je drugar 2 meseca
da si se samo drzao onoga sto si napisao 18 marta,vec bi imao 7-8 kg manje itd itd itd..

nadam se da shvatas poentu!

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: LazarPG
« Odgovor #84 poslato: Maj 15, 2015, 12:43:34 posle podne »
sta je ovde bitna razlika od onoga sto si napisao 18.marta i danas 15 maja?
to je drugar 2 meseca
da si se samo drzao onoga sto si napisao 18 marta,vec bi imao 7-8 kg manje itd itd itd..

nadam se da shvatas poentu!
znam al nije davalo rezultata,al najvise me brine ova "meksina" nije ono kao misic tvrdo msm znam da ne moze bit uvijek stegnut al ovo je bas opusteno

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Potrebna pomoc
« Odgovor #85 poslato: Jun 03, 2015, 04:49:59 posle podne »
Ovako prestao sam da idem u teretanu jer nemam vise neke volje da guram gvozdje,a i ljeto je pocelo tako da je po teretanama tek pakao.Kao zamjena za to poceo sam tzv. street workout,gledao sam malo sto rade momci pa reko ajde da probam da vidim i to cudo.Odradio sam neke treninge,evo kako su izgledali treninzi grudi i ledja
grudi:
6s propadanja
3s sklekova sa nogama podignutim
3s klasicnih sklekova
3s sklekova sa rukama podignutim
i onda oni dips za triceps

ledja:
3s pull ups
3s chin ups
3s pull ups
3s chin ups
1s negativa pull ups
1s negativa chin ups

e sad ovo je bilo samo zagrijavanje za sve to,sad bih da pocnem neki trening koji ce mi pomoci u dostizanju npr. nekog od onih "elemenata",znam da treba vremena al ne znam kako da poslozim treninge,nmg ni po internetu nista nac.
Potreban mi je neki program,dal split,dal jedan dan gornji dio jedan dan donji pa pauza pa u krug...

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Potrebna pomoc
« Odgovor #86 poslato: Jun 04, 2015, 10:17:51 pre podne »
nmg ni po internetu nista nac.
Potreban mi je neki program,dal split,dal jedan dan gornji dio jedan dan donji pa pauza pa u krug...

http://www.uploadable.ch/file/RTGkvccFAAZp/9vhzq.Bodyweight.Evolution.three.phase.12.week.training.program.for.muscle.growth.using.bodyweight.exercises..by.Daniel.Vadnal.pdf
Ovaj program sam ja nekad prije skinuo, evo našao sam ti link. Nisam ga nikad probao, nekako žao mi ostavit tegove,  :) mada imam želju da nekad probam, čisto za promjenu malo. To su bodyweight vježbe mada se preporučuje da se tegovi dodaju po potrebi i da se za noge, pored bodywight vježbi, radi i sa šipkom.

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Potrebna pomoc
« Odgovor #87 poslato: Jun 04, 2015, 12:20:01 posle podne »
nmg ni po internetu nista nac.
Potreban mi je neki program,dal split,dal jedan dan gornji dio jedan dan donji pa pauza pa u krug...

http://www.uploadable.ch/file/RTGkvccFAAZp/9vhzq.Bodyweight.Evolution.three.phase.12.week.training.program.for.muscle.growth.using.bodyweight.exercises..by.Daniel.Vadnal.pdf
Ovaj program sam ja nekad prije skinuo, evo našao sam ti link. Nisam ga nikad probao, nekako žao mi ostavit tegove,  :) mada imam želju da nekad probam, čisto za promjenu malo. To su bodyweight vježbe mada se preporučuje da se tegovi dodaju po potrebi i da se za noge, pored bodywight vježbi, radi i sa šipkom.

nece ovo da ucita

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: LazarPG
« Odgovor #88 poslato: Jun 04, 2015, 01:09:20 posle podne »
Klikneš dole na "slow speed download", sačekaš 30 sekundi i ukucaš kod koji dobiješ pa submit i pojavi se dugme download now i to je to.

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: LazarPG
« Odgovor #89 poslato: Jul 15, 2015, 12:14:27 pre podne »
http://www.dodaj.rs/?Q/2q/43In684x/image.jpg

Nisam odavno nista postavljao pa malo da osvjezim sa ledjima :)
Sta mislite?