April 26, 2024, 04:20:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Werewolf - Trening  (Pročitano 11995 puta)

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #45 poslato: Mart 25, 2015, 10:27:13 posle podne »
Okay... hvala na odgovoru... :)

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #46 poslato: Mart 25, 2015, 10:44:03 posle podne »
Znaci ishranu sam sredio, trening sredio... posle treninga merica wheya. Rotacija UH:
Pon (visok unos UH) Uto (nizak unos) Sre (bez UH) Cet ( visok unos) Pet (nizak unos) Sub  (bez unosa) Ned (nizak unos)... samo taj dex... to je isto kao neki suplement ili nesto iz hrane?

stavi jednu ili nijednu nulu (nizak unos) za pocetak jer mislim da ces pozitivno reagovati na samu promenu.. posle nekog vremena ubacis jednu pa dve posle par sedmica kad se telo navikne, kad se pokaze da se napredak usporio.. dex sa proteinom zajedno smuckas

daj konacan plan sastavi sa ciframa pa da vidimo.. imas tonu tema pa na osnovu svoje kilaze se snadji u njima.. i samo nemoj brojati kalorije i koristiti tamo neke kalkulatore molim te  :D
« Poslednja izmena: Mart 25, 2015, 10:46:31 posle podne JohnnyQuid »

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #47 poslato: Mart 26, 2015, 07:25:35 pre podne »
Da napisem koliko grama dnevno UH unosim?

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #48 poslato: Mart 26, 2015, 07:32:11 pre podne »
Da napisem koliko grama dnevno UH unosim?

pogledaj neke od jelovnika sa tema rotacije uh sa sve gramima UH i sastavi nesto tako.. 100g krompira=20g UH, 100g rize=80g UH, 100g ovsenih=60g UH otprilike. sve se meri pre kuvanja

i citaaj :)

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #49 poslato: Mart 26, 2015, 08:44:53 pre podne »
Da napisem koliko grama dnevno UH unosim?

pogledaj neke od jelovnika sa tema rotacije uh sa sve gramima UH i sastavi nesto tako.. 100g krompira=20g UH, 100g rize=80g UH, 100g ovsenih=60g UH otprilike. sve se meri pre kuvanja

i citaaj :)
jel ovsene stvarno imaju 60gr uh jer na kasu mi pise 12,5gr?

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #50 poslato: Mart 26, 2015, 11:30:04 pre podne »
Uh... nisam bas u prilici da merim... mogu npr ovako: kad je visok unos jedem normalno namirnice sa uh, kad je nizak jedem malo namirnica sa uh a kad je 0 onda ne jedem uopste namirnice sa uh... i tako otprilike?

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #51 poslato: Mart 26, 2015, 12:37:32 posle podne »
Da napisem koliko grama dnevno UH unosim?

pogledaj neke od jelovnika sa tema rotacije uh sa sve gramima UH i sastavi nesto tako.. 100g krompira=20g UH, 100g rize=80g UH, 100g ovsenih=60g UH otprilike. sve se meri pre kuvanja

i citaaj :)
jel ovsene stvarno imaju 60gr uh jer na kasu mi pise 12,5gr?

otprilike.. pa ne jedu se preradjene ovsene pahuljice, te kase nisu ni za sta sem za zadovoljanje cula ukusa secerom  :P.. uzimas u zdravoj hrani, kila ti je 100-150 kinti pa pravis sebi

Uh... nisam bas u prilici da merim... mogu npr ovako: kad je visok unos jedem normalno namirnice sa uh, kad je nizak jedem malo namirnica sa uh a kad je 0 onda ne jedem uopste namirnice sa uh... i tako otprilike?

ne mogu ti ja nista ni tacno reci ni garantovati, to moras sam isprobati, na pocetku bi ti i to mozda islo kao sama promena, ali nije ti isto da li jedes pola tanjira ili ceo  :P.. a za merenje ti i nije bas neki problem, jednom kad kupis u zdravoj hrani tipa ovsene i rizu zamolis je da ti izmeri u posebnu kesicu tipa 100g, lupam, pa sipaj u solju kuci da znas za ubuduce.. improvizuj  ;)
« Poslednja izmena: Mart 26, 2015, 12:39:20 posle podne JohnnyQuid »

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #52 poslato: Mart 26, 2015, 01:15:35 posle podne »
Nije problem za ovsene, to ne mora da se kuva... napomenuo sam ranije da sam u domu ucenika i nemam mogucnost da sam kuvam hranu i da merim ono sto mi daju da jedem... zato sam pitao jel mogu otprilike...  npr kad imam veliki unos onda jedem normalno ono sto mi daju sa uh i dodatno kupim nesto...  kad je nizak unos onda ne kupujem hranu i jedem nesto sa malo uh... a kada je 0 ne jedem nista sa uh... moze tako?

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #53 poslato: Mart 26, 2015, 01:41:36 posle podne »
Па одговорио ти је човјек:

Citat
ne mogu ti ja nista ni tacno reci ni garantovati, to moras sam isprobati, na pocetku bi ti i to mozda islo kao sama promena, ali nije ti isto da li jedes pola tanjira ili ceo

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #54 poslato: Mart 26, 2015, 02:41:25 posle podne »
:D :D :D 

A sto se tice wheya, mogu li da ga kombinujem sa necim? Npr: whey, dex, malo oraha/lesnika i voda, i u koliko dl vode moram da ga rastvorim?

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #55 poslato: Mart 26, 2015, 03:05:41 posle podne »
Werewolf, zakljucacu ti temu. Procitaj bar neku od milion tema na forumu pa onda postavi pitanje, jer ovako stvarno nema smisla vise.

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #56 poslato: Mart 26, 2015, 05:37:26 posle podne »
Izvinjavam se :(

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #57 poslato: Mart 27, 2015, 11:31:38 posle podne »
Trazio sam temu na forumu i nisam je nasao pa 'ajde da pitam... vredi li da se koristi ovo  http://shop.x3mgym.com/kategorije/proteini/pripremljeni-proteini/18/ ?

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #58 poslato: Mart 28, 2015, 09:05:11 posle podne »
Uzmi lepo whey klasican u prahu, nemoj puno lomiti glavu oko toga koji, sta i kako. Stavis mericu posle treninga i supenu kasiku dekstroze u 2-3dcl vode, smuckas, sibnes i cao, kuci na pravu klopu
« Poslednja izmena: Mart 28, 2015, 09:07:09 posle podne JohnnyQuid »

Van mreže Werewolf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Werewolf - Trening
« Odgovor #59 poslato: Mart 29, 2015, 10:19:08 pre podne »
Ok, hvala...