Jun 16, 2024, 10:05:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007  (Pročitano 46041 puta)

aleksandar_polomac

  • Gost
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #15 poslato: Decembar 30, 2006, 10:21:18 posle podne »

Citam ovo i zao mi je sto moram da vas razocaram.Ocigledno da nise obavesteni ali zato je sampion tu.

Od nove godine stupa na snagu zakon o sportu a sa njem i doping kontrola,koja je vec krenula.
Neke saveze su vec kontrolisani i neki dzudisti i karatisti su pali na doping kontroli.Na redu je nas savez.
Tako da vise ni na drzavnom nece moci bez kontrole,a o kaznam i da negovorim,stoga neznam ko je lud da im se pojavljuje na takmicenju.
Sam se spremas o svom trosku ,mucis, gladujes i odes na takmicenje da te kazne i finansiski ne suspenzijom na dve godine i pritom nema nagrada.Treba se zapitati cemu sve to?Ja odoh nadam se a vi vidite stacete.pozdrav svima



Bogamo moga Igore upravu si. Crknes toliku lovu da im izadjes na binu i pokazes kvalitet a oni ti lupe kaznu strahota kosa da ti se digne ovde u Sveckoj je kazna 1000 e i 2 godine nema pravo takmicenje i treniranje u klubovima koji su u toj organizaciji zalosno ali tako je.

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #16 poslato: Decembar 30, 2006, 11:26:03 posle podne »
ma to nas igor samo plasi,da se ne bi spremali da izadjemo na takmicenje,pa da on bude prvi opet :D :D :D
ako je to igore,priznaj,sve ti je oprosteno :D
ocekujem da cujem pedjosa,on ce imati neko resenje za ovu novonastalu situaciju...
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #17 poslato: Decembar 31, 2006, 04:52:30 pre podne »
Citam ovo i zao mi je sto moram da vas razocaram.Ocigledno da nise obavesteni ali zato je sampion tu.
Od nove godine stupa na snagu zakon o sportu a sa njem i doping kontrola,koja je vec krenula.
Neke saveze su vec kontrolisani i neki dzudisti i karatisti su pali na doping kontroli.Na redu je nas savez.
Tako da vise ni na drzavnom nece moci bez kontrole,a o kaznam i da negovorim,stoga neznam ko je lud da im se pojavljuje na takmicenju.
Sam se spremas o svom trosku ,mucis, gladujes i odes na takmicenje da te kazne i finansiski ne suspenzijom na dve godine i pritom nema nagrada.Treba se zapitati cemu sve to?Ja odoh nadam se a vi vidite stacete.pozdrav svima

Ti brate i sa takvim merama, a i bez njih treba da palis odavde! A sto se njih tice...da vidim samo ko ce i iz kog kolektivnog sporta da rikne!

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #18 poslato: Decembar 31, 2006, 05:54:02 pre podne »
Ma ko tu koga zajebava???? Pa sta hoce da budes strejt...ma do jaja,ajmo svi kod Strugarevica u kategoriju....
Pa nisam ja pro da bi se nesto cimao i tempirao da me ne provalie na dop kontroli...
ako je ovo istina...u Srbiji kao sport moze da uspe samo bridz..mada se i oni krljaju zbog koncentracije-OVER AND OUT

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #19 poslato: Decembar 31, 2006, 08:57:29 pre podne »

Citam ovo i zao mi je sto moram da vas razocaram.Ocigledno da nise obavesteni ali zato je sampion tu.

Od nove godine stupa na snagu zakon o sportu a sa njem i doping kontrola,koja je vec krenula.
Neke saveze su vec kontrolisani i neki dzudisti i karatisti su pali na doping kontroli.Na redu je nas savez.
Tako da vise ni na drzavnom nece moci bez kontrole,a o kaznam i da negovorim,stoga neznam ko je lud da im se pojavljuje na takmicenju.
Sam se spremas o svom trosku ,mucis, gladujes i odes na takmicenje da te kazne i finansiski ne suspenzijom na dve godine i pritom nema nagrada.Treba se zapitati cemu sve to?Ja odoh nadam se a vi vidite stacete.pozdrav svima

...


GDE SI BURAZ.....???

TACNO EJ SVE STO SI REKAO...ALI I SAM ZNAS STARI ZASTO JE TO TAKO.....

PAZI..KAO STO SAM TI VEC REKAO I SAM TO ZNAS...TI SI MLAD I MOZES DA USPES KAO PRO I BILO BI GLUPO DA VISE TROSIS VREME STAGNIRAJUCI.../JER BI TE POCEPAO NA SLEDECEM TAKMICENJU HAHAHHAHAHAHAHAHAHAH/.....SALU NA STRANU.....STVARNO BI BILO STETA DA OVDE GUBIS VREME ZBOG STIPENIDJE OD 10-12 000 DIANRA KOJA TI NIJE DOSTA NI ZA MESO...A NE ZA NESTO DRUGO..

ALI...PAZI,..UVEK POSTOJE BURAZ KLINCI KOJI MORAJU DA PRODJU SVE FAZE KOJE SMO I TI I JA PROLSI..DA BI NEKO ISAO DALJE..MORA DA BUDE DOBAR OVDE...TAMO...NIJE BITNO..ALI NE MOZE DA IDE U PRO OMDAH...I NA KRAJU..NIKO NIJE NI POCEO SA OVIM SPORTOM DA BI ZAVRSIO KAO PRO...

MNOGO JE GLUPO TO STO SU URADLI SA TIM...ALI STA JE TU JE....
ONAJ KO BUDE ZNAO KAKO DA PRODJE..TAJ CE DA PRODJE..ONAJ KO NE..NECE..I TAKO JE NA SVIM TAKMICENJIMA..I TO SAM ZNAS...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #20 poslato: Decembar 31, 2006, 10:12:03 pre podne »
bravo i za tebe i tvoj optimizam i zelju da mi pomognes...
zahvalicu ti se javno kad podignem pehar u oktobru!!!!! 8) 8)
...UVEK STARI..

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #21 poslato: Decembar 31, 2006, 02:46:04 posle podne »
GDE SI BURAZ.....???

TACNO EJ SVE STO SI REKAO...ALI I SAM ZNAS STARI ZASTO JE TO TAKO.....

PAZI..KAO STO SAM TI VEC REKAO I SAM TO ZNAS...TI SI MLAD I MOZES DA USPES KAO PRO I BILO BI GLUPO DA VISE TROSIS VREME STAGNIRAJUCI.../JER BI TE POCEPAO NA SLEDECEM TAKMICENJU HAHAHHAHAHAHAHAHAHAH/.....SALU NA STRANU.....STVARNO BI BILO STETA DA OVDE GUBIS VREME ZBOG STIPENIDJE OD 10-12 000 DIANRA KOJA TI NIJE DOSTA NI ZA MESO...A NE ZA NESTO DRUGO..

ALI...PAZI,..UVEK POSTOJE BURAZ KLINCI KOJI MORAJU DA PRODJU SVE FAZE KOJE SMO I TI I JA PROLSI..DA BI NEKO ISAO DALJE..MORA DA BUDE DOBAR OVDE...TAMO...NIJE BITNO..ALI NE MOZE DA IDE U PRO OMDAH...I NA KRAJU..NIKO NIJE NI POCEO SA OVIM SPORTOM DA BI ZAVRSIO KAO PRO...

MNOGO JE GLUPO TO STO SU URADLI SA TIM...ALI STA JE TU JE....
ONAJ KO BUDE ZNAO KAKO DA PRODJE..TAJ CE DA PRODJE..ONAJ KO NE..NECE..I TAKO JE NA SVIM TAKMICENJIMA..I TO SAM ZNAS...



Brate moj slazem se sa tobom donekle?Nije moguce proci doping kontrolu iz vise razloga.Zato sto je kod nas napravljena jedna od naj savremenijih labaratorija u Evropi.U jenom od statutrau zakonu stoji da svaki sekretar saveza u nase slucaji Zoran Jovanovic mora da zna svakog trenutka gde mu se nalaze svi reprezentativci. I kad ga oni pozovu i traze on mora da im kaze ge je taj takmicer i oni idu tamo i vrze kontrolu i to tri ili vise puta u godinu dana.Plus na takmicenjima na svim nivoima.Caki svi klubovi ce biti posebno kontrolisanio i bice uradjeni slucajni uzorci ljudi iz teretane nevezano za to sto se ne takmice.Naravno ne mozes da kazes necu jer sa njima ide policija i moraz da piskis naravno uz dva svedoka.A ljudi koji prodaju doping ce da dobijaju robiju ko za drogu,tako da ce hemije biti i tad kao sto ima i droge ali ce cene biti drasticno vise jer su kazne velike.Jedina nada je da skapiraju  da je  to u ovom sportu normalno i da to mora tako mora i da nas jednostavno puste.Drugi nacin se postoji.Ako nebude tako sa BB je gotovo ugasice sport pa niko nije lud da rdidi na sopstvenu stetu.Ja se za sebe ne brinem ja cu otici u pro samo je pitanje vremena ali mi je zao ljudi koji tek dolaze.Nece moci da napredujeu da se takmice druze putuju...uzasss.Tako stoje stvari tuzno ali istinito.
pozdrav
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

aleksandar_polomac

  • Gost
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #22 poslato: Decembar 31, 2006, 02:47:49 posle podne »
upravu si Pedja ali brate ako cemo da uzimamo stvari koje nece da se provale na kontroli onda ima da udara po cepu samo tako. A od nas mladih retko ko ima tu lovu da izbaci iz cepa kad je potrebna ali ja cu da je stvorim pa makar crko jel stvarno zivim za ovaj sport tako da mene nece kontrola da zaustavi i odosmo u off ajmo ko ima sledece planove za takmicenje.

aleksandar_polomac

  • Gost
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #23 poslato: Decembar 31, 2006, 02:53:31 posle podne »
GDE SI BURAZ.....???

TACNO EJ SVE STO SI REKAO...ALI I SAM ZNAS STARI ZASTO JE TO TAKO.....

PAZI..KAO STO SAM TI VEC REKAO I SAM TO ZNAS...TI SI MLAD I MOZES DA USPES KAO PRO I BILO BI GLUPO DA VISE TROSIS VREME STAGNIRAJUCI.../JER BI TE POCEPAO NA SLEDECEM TAKMICENJU HAHAHHAHAHAHAHAHAHAH/.....SALU NA STRANU.....STVARNO BI BILO STETA DA OVDE GUBIS VREME ZBOG STIPENIDJE OD 10-12 000 DIANRA KOJA TI NIJE DOSTA NI ZA MESO...A NE ZA NESTO DRUGO..

ALI...PAZI,..UVEK POSTOJE BURAZ KLINCI KOJI MORAJU DA PRODJU SVE FAZE KOJE SMO I TI I JA PROLSI..DA BI NEKO ISAO DALJE..MORA DA BUDE DOBAR OVDE...TAMO...NIJE BITNO..ALI NE MOZE DA IDE U PRO OMDAH...I NA KRAJU..NIKO NIJE NI POCEO SA OVIM SPORTOM DA BI ZAVRSIO KAO PRO...

MNOGO JE GLUPO TO STO SU URADLI SA TIM...ALI STA JE TU JE....
ONAJ KO BUDE ZNAO KAKO DA PRODJE..TAJ CE DA PRODJE..ONAJ KO NE..NECE..I TAKO JE NA SVIM TAKMICENJIMA..I TO SAM ZNAS...



Brate moj slazem se sa tobom donekle?Nije moguce proci doping kontrolu iz vise razloga.Zato sto je kod nas napravljena jedna od naj savremenijih labaratorija u Evropi.U jenom od statutrau zakonu stoji da svaki sekretar saveza u nase slucaji Zoran Jovanovic mora da zna svakog trenutka gde mu se nalaze svi reprezentativci. I kad ga oni pozovu i traze on mora da im kaze ge je taj takmicer i oni idu tamo i vrze kontrolu i to tri ili vise puta u godinu dana.Plus na takmicenjima na svim nivoima.Caki svi klubovi ce biti posebno kontrolisanio i bice uradjeni slucajni uzorci ljudi iz teretane nevezano za to sto se ne takmice.Naravno ne mozes da kazes necu jer sa njima ide policija i moraz da piskis naravno uz dva svedoka.A ljudi koji prodaju doping ce da dobijaju robiju ko za drogu,tako da ce hemije biti i tad kao sto ima i droge ali ce cene biti drasticno vise jer su kazne velike.Jedina nada je da skapiraju  da je  to u ovom sportu normalno i da to mora tako mora i da nas jednostavno puste.Drugi nacin se postoji.Ako nebude tako sa BB je gotovo ugasice sport pa niko nije lud da rdidi na sopstvenu stetu.Ja se za sebe ne brinem ja cu otici u pro samo je pitanje vremena ali mi je zao ljudi koji tek dolaze.Nece moci da napredujeu da se takmice druze putuju...uzasss.Tako stoje stvari tuzno ali istinito.
pozdrav


Sve je to tacno sto kazete i slazem se ali imam nesto da dodam nisam tacno proverio ali mislim da je Svecka bila prva sa ukidanjem ASS zbog umiranja nekog malog sto se predoziro ili sta vec. I tako su krenuli u kampanju da ce svaki klub biti prisiljen da udje u neko udruzenje njihovo tako da bi oni mogli da vrse svoju kontrolu. Da skratim test koji se radi kosta najmanje 1000e po coveku sto znaci da ja cisto sumnjam da ce Srbija da baca kazemo hiljade i hiljade eura da bi hvatala sportiste u doping testu posto svecka to neradi sto bi srbija nevidim razlog, ali sve je moguce testovi su se ovde desavali ali na takmicenjima jos nikad kolko ja znam

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #24 poslato: Decembar 31, 2006, 04:02:07 posle podne »
Pa ljudi , ja sam mislio da doping kontrola za bb ne postoji ?
sta je sa ovim vecim zemljama onda odakle dolaze one grdosije ?

Ajde molim za objasnjenje ?

 

aleksandar_polomac

  • Gost
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #25 poslato: Januar 01, 2007, 01:11:55 posle podne »
Pa ljudi , ja sam mislio da doping kontrola za bb ne postoji ?
sta je sa ovim vecim zemljama onda odakle dolaze one grdosije ?

Ajde molim za objasnjenje ?

 

Buki brate te grdosije imaju para za doktore koji im kazu sta i kako da nebudu provaljeni na kontroli a i kolko sam cuo hormon rasta se nepokazuje na testu.

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #26 poslato: Januar 01, 2007, 01:47:38 posle podne »

Aco ne postoji preparat koji ne moze da se nadje pa tako i GH.Sve zavisi od labaratorije ali generealno jedina varijanta je ne uzimati nista ili imati jake ljude da ti srede da te  puste tako jedino i tako se prolazi ili da imas srece i ne izvuces lopticu za doping(mislim na takmicenju)Postoje neki blokatori ali za neke samo preparate ali nisu sigurni i skupi su.
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

aleksandar_polomac

  • Gost
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #27 poslato: Januar 01, 2007, 08:25:45 posle podne »

Aco ne postoji preparat koji ne moze da se nadje pa tako i GH.Sve zavisi od labaratorije ali generealno jedina varijanta je ne uzimati nista ili imati jake ljude da ti srede da te  puste tako jedino i tako se prolazi ili da imas srece i ne izvuces lopticu za doping(mislim na takmicenju)Postoje neki blokatori ali za neke samo preparate ali nisu sigurni i skupi su.

Nisam to znao za Gh hvala ti da znam unapred  :D. A to si upravu treba biti tatin sin kako kaze nas narod da bi se provukao i uspeo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #28 poslato: Januar 02, 2007, 12:53:49 posle podne »
@ igor...stari.....gh ne mogu da detektuju..isto kao ni dnp i jos mnge stvari koje anma nistu dopstune ili jesu ali po ko zna kojim cenama..

sto se tice te price ooldasku policije po teretanama..
s
tari..zar t6i odstia verujes u to covece?.

pa sta je tebi./?....

oni ne mogu da zabrane korstienje..isto kao sto narkomanima ne mogu da zabrane uzivanje droge....posedovanje mogu......ali to je neka druga prica....

stari..zakoni pa zapadu sto mnogo strozi..ovaj nas zakon o sprotu je stpio jos prosle godine na sange..

ko ih jee.......e..neka testiraju svog tatu....

ja ne moram da se takmicim za reprezentaciju i neka oni misle ko tu gubi i gde ce sprot uopsteno da doteraju..

takmicti cu se po privatnim takmienjma gde se dele pare i mogu da mi pljunu pod prozor...

tu celu dzevuje digao spomenuti gore..on je dosta toga kriv u celoj toj prici..

kakve adrese covece..kakvi bakraci..

oept ti kazem..kada drzava meni licno bude dala uslove e onda mogu i ja da razmisljam o tome da moram da prodjem doping testove....ovako.....savrseno me ne zanimju..

sta ce da mi urade.???...da mi oduzmu titule sto sam bio prvak drzave 4 puta??...hahahhahahahahha..pa evo im..ja ih se dobrovljno odricem jebote...hahhahahahhhahahah

dali ce mi zabrane da se takmicim??...e nece..buraz....veruj mi...da nece..

malo cu i ja onda da razvezem jezicunu po medijim pa da vidimo gde taj njihov bajni i precizni posao sve ide..i kako se i na koji nacin prolaze doping kontole po drguim linijma i osnovama..

mislim da im je pametnije da dobro razmisle pre nego sto udare na bilo kog sportistu..niakada se nezna sta neko moze da zna....ili nezna......

ali da ne davim...opet ti kazem..to je sve prenaduvano jer su sada oni poceli da rovare bez razloga i sto je najtuzinije sto oni veruju u to sto rade.....e to je problem...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #29 poslato: Januar 02, 2007, 05:22:40 posle podne »
Obicno na pocetku svakog donosenja nekog novog zakona se digne takva buka, vise da se poplase ljudi nego sto je to stvarno tako. Naravno bice zrtava, i to bas u pocetku, jer neko mora da bude zrtveno jagnje, ali kasnije ce se to vratiti na normalu.Mi smo na neki nacin ogledna zemlja i proucavaju nas sa svih strana. Mi sami sebe proganjamo novim zakonima i kaznjavamo nase ljude samo da bi ispali primer u svetu kako smo mi dobri ili bolji od drugih. Setite se samo PDV-a,. zakona o pirateriji i Microsofta, i ostalih (politickih) primera. Opusteno, Pedja je u pravu, nikada nece moci da pronadju svakog, a i ako pronadju samo ce sebi naneti stetu.