April 16, 2024, 09:20:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Full Body umesto standardnog splita  (Pročitano 10980 puta)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Full Body umesto standardnog splita
« Odgovor #30 poslato: Novembar 23, 2017, 02:00:41 pre podne »
Ja sam ti to spomenuo jer si ti rekao kako ti se on estetski svidja, pa sam ti samo hteo skrenuti pažnju da ti sam trening neće pomoći pa sve i da je njegov... znaci mora se pratiti i hrana i supsi i hemija a ima i ono, staž u teretani. A ti ako oćeš jači samo da budeš to je druga priča, ali opet ne zaleci se na sve sto pročitaš. Ja sam rek’o da čovek ne radi fb i to, nisam rekao da ne trenira heavy itd. I evo Stevan ti je lepo rekao, opredeli se za jedan segment pa ga usavrsi pa menjaj posle.

btw ako si ti ovo na slici pohvale od mene. Pozdrav
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Full Body umesto standardnog splita
« Odgovor #31 poslato: Novembar 23, 2017, 02:04:51 pre podne »
Nisam hteo nadmen da budem niti bilo šta...
Ma taman posla, pa nema boljeg ucenja i primera nego kad vidis uzivo i to preneses.
Sigurno cu uvek da poslusam npr. Pedjin savet jel znam ko je i sta je i kako izgleda i sta je postigao ili Stevanov ili tvoj koji stojite imenom prezimenom ispred. To je cist zdrav razum.

Deki brate tako se potrefilo eto, ima i prednosti sto sam ovde, bar sto se BB/fitnesa tiče. A inače ja sam ti ovde na forumu i dalje samo mladji referent :) sto bi Pantić rekao, i ja uvek dajem prednost Pedji, Stevanu i ostalima i ako mogu bilo kako da pomognem mnogo mi je drago.
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: Full Body umesto standardnog splita
« Odgovor #32 poslato: Novembar 23, 2017, 02:25:13 pre podne »
Ja sam ti to spomenuo jer si ti rekao kako ti se on estetski svidja, pa sam ti samo hteo skrenuti pažnju da ti sam trening neće pomoći pa sve i da je njegov... znaci mora se pratiti i hrana i supsi i hemija a ima i ono, staž u teretani. A ti ako oćeš jači samo da budeš to je druga priča, ali opet ne zaleci se na sve sto pročitaš. Ja sam rek’o da čovek ne radi fb i to, nisam rekao da ne trenira heavy itd. I evo Stevan ti je lepo rekao, opredeli se za jedan segment pa ga usavrsi pa menjaj posle.

btw ako si ti ovo na slici pohvale od mene. Pozdrav
ma znam ja odlicno da je tu milion faktora u pitanju. znam da ne radi FB nego kad mi je stevan rekao da treba da radim ili bb ili powerlift ja sam samo dao primer njega jer sam ja po uzoru na njegov trening napravio neki svoj. mislim ja bih uvek prednost dao snagi ali mi je jako dosadan taj princip treninga sa dugim pauzama i malo ponavljanja. tako da sam napravio neki kompromis, uz to dosta jak kardio volim da radim, na veslackom ergometru. uglavnom ukapirao sam sve, nastavicu kao sto sam i do sad radio :)
jesam ja na slici, hvala ali imam ja jos mnogo da dostignem bilo koga od vas ovde ako vec gledamo slike :)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Full Body umesto standardnog splita
« Odgovor #33 poslato: Novembar 23, 2017, 03:21:26 pre podne »
Naravno, treniraj i jedi jedi i jedi... doći će sve. A sto se “stizanja” tiče, ti budi svoj i najbolji sto znaš i možeš i biće sve ok! ;)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman