Septembar 22, 2018, 12:13:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
395.836 poruka u 17.255 tema - 19.271 članova - Poslednji član: Kokiroki18
X3MShop banner

Autor Tema: Goran - tening,ishrana,slike  (Pročitano 10737 puta)

Van mreže Marvox

• Lightweight Member
  • MOZAK SRCE MUDA
Odg: Goran - tening,ishrana,slike
« Odgovor #180 poslato: Avgust 18, 2018, 11:05:39 pre podne »
Goxy brate, sto bi se reklo na naski, svaka ti dala... Sve ovo bez pomagala koliko sam skapirao, a pritom nemas 20 godina pa si bez obaveza briga, sa dodatkom prirodnog bust-a, i svega sto ide, ovo je fenomenalno... Kako ce tek da izgleda, to ce tek da bude bum! Sa Stevanom greske nema, samo da slusas

Van mreže g0xy

• Middleweight Member
  • Go hard or go home
« Odgovor #181 poslato: Avgust 18, 2018, 11:50:19 pre podne »
Sniper & Dominikanac

Hvala momci  :D

Marvox

Puno hvala druze na podrsci i lepim recima.Za sada cepam samo na supsima i testosteronu koje proizvede ovo moje telo staro 44 leta  ;D
Kako se popravio odnos telesne mase u korist misica,osecam se mladje,jace,sve vise imam motivacije da nastavim dalje  :)

Van mreže g0xy

• Middleweight Member
  • Go hard or go home
« Odgovor #182 poslato: Septembar 14, 2018, 04:58:01 posle podne »
Sredina septembra,novi pocetak radnih pobeda,a i pocetak saradnje sa Stevom.
Poceli smo udarnicki,sve ovo sto sam do sada radio,moze se voditi kao priprema za prave treninge kakve sada primenjujemo.Meni su i do sada treninzi bili intenzivni,ali ovo sada je stvarno pravi ispit volje i snage i ima sve da puca  :D
Evo jedna mala slika sa treninga  :D

Van mreže Alex_R

• Cruiserweight Member
  • IG: rista.fitness
« Odgovor #183 poslato: Septembar 14, 2018, 05:20:46 posle podne »
A iskreno jedva čekam prve fotke, nema šta, kao i Rade sto je eksplodirao tako ces i ti... udri i vidimo se uskoro :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman