Maj 08, 2024, 04:10:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: MAXX!!!  (Pročitano 154466 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #150 poslato: Decembar 07, 2009, 12:48:15 posle podne »
Citat
ne preostaje mi drugo nego da tebe doma dovedem aaaaaaa  Namigivanje Namigivanje Jezik Jezik

ovaj poloms nema pojma  ;D ;D

kazi mu vlatka...posto je maxx pisan na ekavsitni ja bi tebi posluzio samo kao neko ko ti cita taj casopis za laku noc  ;D ;D ;D

a mogu da budem i prevodicic...mislim..JEZICNE sposobnosti su mi velike  ;D ;D ;D ;D

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #151 poslato: Decembar 07, 2009, 08:16:43 posle podne »
pa i ja sam mislio za ishranu. malo karikiras, ispada sad kao da ne znam osnovne stvari, nisam mislio na mladice i babe vec na malo manje starosne razlike. jel po tebi taj clanak beskoristan s obzirom da se cudis mojoj izjavi? da sam komentarisao neku temu o ishrani, jel bi mislio da ne znam da je potrebno jesti da bi se raslo?

taman posla da sam rekao da je bezkoristan. svakako jedan od boljih brojeva gde se mnoge teme nacinju i gde ce se tek pisati.
mada donekle je resena dilema da li jesti 3 grama proteina ili dva grama proteina... pozdravljam clanak svakako. delovalo mi je da kao uopste nisi znao da postoji ona razlika sa proteinima i UH ali dobro. :-*

pa kao sto je i u clanku receno, malo se prica o tome pa samim tim, nisam bas ni razmisljao o tome da budem iskren. meni je npr clanak vise pomogao da razbijem dilemu o tome kolika treba da je razmera izmedju proteina i UH kad se radi o povecanju misicne mase. uvek tezim da unesem sto vise proteina dnevno ali nikad nisam tako precizirao i sa UH, sad je mnogo bistrije :)
mwa i tebi.

e jbg ako nisi znao sta insulin predstavlja i UH i zasto kombinovati UH i proteine. mene je na primer iznenadio text o AK i apsorpciji i whey-u i kako ih i kako ga piti.
KOliko znam za AK treba barem upola manje vremena od onoga sto pise u clanku ali dobro.
Na forumu se jos pre godinu i po dana recimo pisalo o gigantskim serijama Milosa a tek ce MAXX izucavati i dolaziti do saznanja o kojima je ovde na leto 2008 pisano....
a ti si sve to znao??
i ti mislis svi imaju intenet i nacitani su kao ti..mnogi i neznaju za strane forume i pritom i ne znaju engleski jezik
ako pratis srpske forume, tu vidis koliko se puta ponovi neko banalno pitanje, pa mi nije jasno sto se cudis, da neko iz novina sazna nesto novo..
i na forumima ima lupetanja...i sve sto neko , negde kaze, uvek treba prihvatiti sa rezervom..jer su price uvek nedovrsene..

nisam znao dok nisam procitao :-) :-) :-) trudim se da citam  uvodne postove gde neko od profi ljudi to objasni i radim kako kazu ili kako kaze. nema kod mene da se postavi pitanje a moze li ovo i ovo jer nemam vremena da jedem ovo ili ovo ne volim.

Citat
.i sve sto neko , negde kaze, uvek treba prihvatiti sa rezervom..jer su price uvek nedovrsene..

pa dobro,ali postoje forumi gde su infomacije UVEK TACNE i bez lazi i izmisljanja i provereno rade  ;) ;) ;)

iskusno proverili a ja usvojio i vidim da me  "drma" :-D
naravno sve je individualno ali dobro zivot je to. sve je i relativno :-)

samo neki od linkova
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,11908.0.html
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12039.0.html
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,11821.0.html

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #152 poslato: Decembar 08, 2009, 09:42:40 posle podne »
jedan jedini primerak u Boru

de ti zivis jbt....

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #153 poslato: Decembar 09, 2009, 09:26:01 posle podne »
pa i ja sam mislio za ishranu. malo karikiras, ispada sad kao da ne znam osnovne stvari, nisam mislio na mladice i babe vec na malo manje starosne razlike. jel po tebi taj clanak beskoristan s obzirom da se cudis mojoj izjavi? da sam komentarisao neku temu o ishrani, jel bi mislio da ne znam da je potrebno jesti da bi se raslo?

taman posla da sam rekao da je bezkoristan. svakako jedan od boljih brojeva gde se mnoge teme nacinju i gde ce se tek pisati.
mada donekle je resena dilema da li jesti 3 grama proteina ili dva grama proteina... pozdravljam clanak svakako. delovalo mi je da kao uopste nisi znao da postoji ona razlika sa proteinima i UH ali dobro. :-*

pa kao sto je i u clanku receno, malo se prica o tome pa samim tim, nisam bas ni razmisljao o tome da budem iskren. meni je npr clanak vise pomogao da razbijem dilemu o tome kolika treba da je razmera izmedju proteina i UH kad se radi o povecanju misicne mase. uvek tezim da unesem sto vise proteina dnevno ali nikad nisam tako precizirao i sa UH, sad je mnogo bistrije :)
mwa i tebi.

e jbg ako nisi znao sta insulin predstavlja i UH i zasto kombinovati UH i proteine. mene je na primer iznenadio text o AK i apsorpciji i whey-u i kako ih i kako ga piti.
KOliko znam za AK treba barem upola manje vremena od onoga sto pise u clanku ali dobro.
Na forumu se jos pre godinu i po dana recimo pisalo o gigantskim serijama Milosa a tek ce MAXX izucavati i dolaziti do saznanja o kojima je ovde na leto 2008 pisano....
pa jel to slobabob?
 pa de si slobo..!!
 izgleda da je resio da kontaminira i ovaj forum....bice zanimljivo ...:)
« Poslednja izmena: Decembar 09, 2009, 09:45:03 posle podne wldnbg »

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #154 poslato: Februar 10, 2010, 10:39:19 posle podne »
jel izasao novi broj
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže lika

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
MAXX!!!
« Odgovor #155 poslato: Maj 28, 2010, 11:25:03 posle podne »
ZNA LI NEKO KAKVA SU DEŠAVANJA OKO OVOG ČASOPISA TREBAO JE DAVNO IZAČI PA NIŠTA?
« Poslednja izmena: Maj 28, 2010, 11:34:51 posle podne Polomac »

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #156 poslato: Maj 28, 2010, 11:35:19 posle podne »
ZNA LI NEKO KAKVA SU DEŠAVANJA OKO OVOG ČASOPISA TREBAO JE DAVNO IZAČI PA NIŠTA?
Uskoro....pozz

Van mreže lika

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #157 poslato: Maj 28, 2010, 11:40:25 posle podne »
Mozes li malo precizirat.Već sam pomislio da se ugasio časopis.Hvala na odgovoru.Pozdrav

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #158 poslato: Maj 28, 2010, 11:59:43 posle podne »
Mozes li malo precizirat.Već sam pomislio da se ugasio časopis.Hvala na odgovoru.Pozdrav
Ne mogu tacno reci,ali glavni covek casopisa mi rece da je uveliko u pripremi pred skoriju stampu..

Van mreže Saidcg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #159 poslato: Maj 29, 2010, 01:11:31 posle podne »
ima li dje u cg da se kupi ovaj casopis ??

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #160 poslato: Maj 29, 2010, 02:06:12 posle podne »
Nema ga vec dugo, cak ni ovi zadnji brojevi koji su se i pojavili gore kod nas izgleda da nijesu stizali.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže lika

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #161 poslato: Jun 07, 2010, 09:46:06 posle podne »
Sta kaze glavni urednik zna li se datum

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #162 poslato: Jun 07, 2010, 10:05:57 posle podne »
Sta kaze glavni urednik zna li se datum
Na zalost nista preciznije ti nemam reci,osim da sam imao prilike da vidim par sjajnih textova..
pozz

Van mreže Stefan Vasic 2

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #163 poslato: Jun 23, 2010, 10:45:55 posle podne »
Da li jos uvek mogu da se naruce svi prethodni brojevi...???

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #164 poslato: Jun 24, 2010, 01:37:56 posle podne »
Mislim da moze....nadji broj od Milana Ristića glavnog urednika pa vidi sa njim....ima Peđa Milošević njegov broj
Da li jos uvek mogu da se naruce svi prethodni brojevi...???