April 29, 2024, 12:21:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Hrana za opstu definiciju 'posebno trbusne !  (Pročitano 10285 puta)

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Hrana za opstu definiciju 'posebno trbusne !
« Odgovor #30 poslato: Mart 17, 2008, 11:04:13 pre podne »
@rambo92

Ti mene naprosto oduševljavaš :) :) :)

Od Hegela, Kanta došli smo do Steve Karapanđe i Louis Pasteur-a, idemo dalje... :) :) :)

Mislim kako možeš nekoga savjetovat o nečemu što doslovno blage  nemaš, ni sam nisao probao efedrin pa ni u ludilu ne mogu da uopće komentiram tako nešto, a ti još savjetuješ kako i kad WTF???  :evil:

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Hrana za opstu definiciju 'posebno trbusne !
« Odgovor #31 poslato: Mart 17, 2008, 11:14:34 pre podne »
@rambo92

Ti mene naprosto oduševljavaš :) :) :)

Od Hegela, Kanta došli smo do Steve Karapanđe i Louis Pasteur-a, idemo dalje... :) :) :)

Mislim kako možeš nekoga savjetovat o nečemu što doslovno blage  nemaš, ni sam nisao probao efedrin pa ni u ludilu ne mogu da uopće komentiram tako nešto, a ti još savjetuješ kako i kad WTF???  :evil:

Nacitan coek...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Hrana za opstu definiciju 'posebno trbusne !
« Odgovor #32 poslato: Mart 17, 2008, 11:19:49 pre podne »
@HAMMER

Pazi bez zezanja sad, za momka njegovih godina ima jako dobro znanje, čak zna više od puno ljudi koji godinama treniraju, Rambo je dobar momak, pravi ljubitelj sporta, problem je u godinama, jer znam jednog potpuno istog, tj, ne mogu reći istog jer smo svi jedinke, ali sličnog, godine, znanje čak i potkovanije, zaludio bio za teretanom, opterećivao se mirkogramima, kemijskim procesima, vježbama izolacije itd itd...alooooooo pa to su momčići koji moraju da jedu, treniraju, spavaju i da ŽIVE!!! A ne on se opterečuje u pumpfoodu koliko je postotak proteina u odnosu na drugi protein jel 79% ili 80%??????????

Mislim čemu to??? Samo se opterećuju i zamaraju, ali opet napominjem iskreno se divim mladom momku koji puno zna i siguran sam da mu nije namjera loša samo sa vremenom mora stat na loptu...

Van mreže rambo92

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Hrana za opstu definiciju 'posebno trbusne !
« Odgovor #33 poslato: Mart 18, 2008, 12:29:06 pre podne »
@rambo92

 ni sam nisao probao efedrin pa ni u ludilu ne mogu da uopće komentiram tako nešto, a ti još savjetuješ kako i kad WTF???  :evil:


Ovo je netocno,,,samo toliko,,,dalje ne pisem nista u vezi mojeg konzumiranja

Pozdrav
Citat: enanthator
Matori, egositicni, sexualno devijantni kreteni, vode IFBB. Sami celnici su korumpirani kriminalci, visokog kalibra, a iznad njih se nalazi jevrejski lobi koji su predvodili, braca, Joe i Ben.

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Hrana za opstu definiciju 'posebno trbusne !
« Odgovor #34 poslato: Mart 18, 2008, 11:13:44 pre podne »
O čemu ti???? Što je netočno???!!!!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Hrana za opstu definiciju 'posebno trbusne !
« Odgovor #35 poslato: Mart 18, 2008, 12:17:51 posle podne »
Pre pola sata covek postavio temu, otisla da pogledam druge teme, vratila se i vidim da se ovde 'zakuvalo' hehehe, ma nemojte da se jos i ja 'naljutim' sherif  :mrgreen:

Drugovi i drugarice  ;bravi; mislim da je ovde doslo samo do nekog maleckog nesporazuma. Covek je pokusao da objasni i upotrebu ef, clena itd itd, ne moramo ga zbog toga napadati, ok? Evo saljem pusu svima za pomirenje :)

A sto se tice hrane za opstu definiciju, posebno za trbusne misice, pa nema razlike izmedju hrane za ovaj ili onaj deo tela. Izbaciti junk food pod obavezno, maksimalno smanjiti testeninu, fokusirati se na piletinu, curetinu, oslic, povrce, belanjca, ovsene pahuljice, moze malo voca tokom dana (ali samo malo!!!) i kad sam vec kod voca neka to budu samo zelene (kiselije) jabuke, moze kivi, grejp ...
Unositi puno vode tokom dana, sto vise to bolje, kako kaze moja Milka "voda vodu tera". Moze i zeleni caj (naravno, bez secera, moze sa zasladjivacem), ili npr caj od crnih ribizli (i to je prirodni diuretik). Izbaciti gazirano i sokove.
Trbusnjake raditi bar 2-3 puta u toku sedmice/tjedna/nedelje :)
Kardio je obavezan!!! Traka, bicikl .. nebitno. Najbolje je ako se moze odraditi kardio na prazan stomak, odmah cim se ustanemo, prije dorucka. No, mnogi od nas to nisu u mogucnosti. No, nije problem ni ako se kardio odradi na kraju treninga. Bitno je da se odradi.
Sto se tice dodatnih preparata, to je nesto sto izbegavam savetovati osobama koji su pocetnici u teretani, jer smatram da nije resenje u trazenju "carobnih pilula" koje ce kao dozvoliti da se maltene i ne vezba, tj da se izlezavamo kuci, zderemo slatkise i da se istovremeno definisemo hehehehhe. No, uzimanje npr proteina i fat burners je nesto sto je posve ok  za pocetak :)
Uzimati ef i/ili clen?? Ma sta ce ti to?? Ne kazem to iz razloga da je uzimanje efedrina kao nesto jako opasno, i vitamin C je opasan ako se sa njim pretera, zar ne?

Pozdrav

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Hrana za opstu definiciju 'posebno trbusne !
« Odgovor #36 poslato: Mart 18, 2008, 09:10:49 posle podne »
BRAVO Tanja ! ! !

 ;bravi; ;bravi; ;bravi;

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Hrana za opstu definiciju 'posebno trbusne !
« Odgovor #37 poslato: Mart 21, 2008, 03:11:06 posle podne »
BRAVO Tanja ! ! !

 ;bravi; ;bravi; ;bravi;

Trudimo se, trudimo ;)