Mart 29, 2024, 12:14:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Voznja bicikla ili trcanje  (Pročitano 61363 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #30 poslato: Maj 23, 2006, 06:51:13 posle podne »
Citat: VodaVoda
Ja sam svela zakljucak na osnovu svog osecaja, ali ponovila sam kasnije da svako drugacije funkcionise. Daleko od toga da mi je to u struci, a i iskreno, ne bi ni volela da se time profesionalno bavim. Vise sam ja za umne radove:D
Ali se izvinjavam ako je neka moja recenica zvucala kao ZAKON :!:
.gle voda....mozda ti mislis da smo mi svi koji se bavimo sa ovim glupi i sirovi...

ali eto..mene ko poznaje zna koji sam ja fax resio i koliko nauke treba da se ovo sve izuci..

jel bavljenje sa ovim sprotom nije mejeanika kako ti mislis...nego nauka...

e sada....ja sa tobom necu raspravljati o tome koliki ti imas IQ a koliki ja ili bilo ko drugi sa ovog foruma..to nema potrebe..onaj ko razume..shvatiti ce iz postova...

i da se vratim na temu o trcanju......draga moja...ni tu nisi kompetentna da kazes da si izvukla zakljucak na osnovu svojih oseccanja jel ti trentuno osecas to i u modi je biti fit pred leto...kada dodje zima tebe ond anapustaju ti osecaji i onda nije bitno kako izlgedas i tu onda dolaze neke druge stvari koje bi trebalo da znas...a neznas....

dakle....ne sporiom da se ti dobro osecas...ali...ali...zar nije i hodanje posle zmiskog sna okrepljujuce i predivno i svako bi mogao da kaze da je profi jel se bavi hodanjem i izabucje toksine nagomilne mesecima sedenja i rokanja po koje cemu....


hmmmm...rokanje ha......pa jbg..to je recnik primerene nama neandrtalcima koji samo znaju da dizu utege i neznaju da rade tako kao ti....

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #31 poslato: Maj 23, 2006, 08:43:44 posle podne »
Taman posla. Ne mogu da verujem da si me tako skontao. Pa mogu ti reci samo jedno: da ja uopste smatram da si ti glup ili slicno ja ne bi ni dosla na ovaj forum. Naprotiv, recenicom- da ne bih zelela time da se bavim nikako nisam htela uvrediti nekoga, jednostavno to je moje. Zar kad bi ti rekao da ne volis prava...ja treba da se osetim glupom? Zaista mi je zao sto si ovako odreagovao.
A to sto mislis da ja zimi lencarim, to se grdno varas. Ja i zimi vezbam , ali kod kuce, naravno manje..ali idem i u solarijum. Pa za mene je zivot sva 4 godisnja doba, a ne samo leto. A sebi sam dozvolila ovaj visak u periodu kad sam preterivala s palacinkama.. a drugi period je bio kad sam 4 meseci lezala u krevetu BOLESNA. Tako da..nemoj me unapred osudjivati, i ja sam najradije htela da uzivam tada i vezbam, pre nego da se opijam od lekova :cry:

A moj osecaj je takav.. najvise se zagrejem kad trcim...i lepo mi je dok sam napolju..i sad ne mogu ja pricati drugacije samo da bi drugima ugodila. Meni je tako.

Mislim da nema razloga da u mojim postovima trazis uvrede. To je veoma velika greska.

P.S. Posle danasnjeg trcanja..i tusiranja..osecam se super :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #32 poslato: Maj 23, 2006, 08:53:18 posle podne »
Citat: VodaVoda
Taman posla. Ne mogu da verujem da si me tako skontao. Pa mogu ti reci samo jedno: da ja uopste smatram da si ti glup ili slicno ja ne bi ni dosla na ovaj forum. Naprotiv, recenicom- da ne bih zelela time da se bavim nikako nisam htela uvrediti nekoga, jednostavno to je moje. Zar kad bi ti rekao da ne volis prava...ja treba da se osetim glupom? Zaista mi je zao sto si ovako odreagovao.
A to sto mislis da ja zimi lencarim, to se grdno varas. Ja i zimi vezbam , ali kod kuce, naravno manje..ali idem i u solarijum. Pa za mene je zivot sva 4 godisnja doba, a ne samo leto. A sebi sam dozvolila ovaj visak u periodu kad sam preterivala s palacinkama.. a drugi period je bio kad sam 4 meseci lezala u krevetu BOLESNA. Tako da..nemoj me unapred osudjivati, i ja sam najradije htela da uzivam tada i vezbam, pre nego da se opijam od lekova :cry:

A moj osecaj je takav.. najvise se zagrejem kad trcim...i lepo mi je dok sam napolju..i sad ne mogu ja pricati drugacije samo da bi drugima ugodila. Meni je tako.

Mislim da nema razloga da u mojim postovima trazis uvrede. To je veoma velika greska.

P.S. Posle danasnjeg trcanja..i tusiranja..osecam se super :D
.ne trazim uvrede licne nikada i nigde jer sam..bez i malo lazne skromnosti -iznad toga.....ali me malo iritralo to sto moze neko da se oseca prozivaniom..cittaj 90% foruma kada si rekla da vise volis umen stvari ...to mnogi ce odmah da povezu sa tim da su oni glupi......

sve ok...

peace

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #33 poslato: Maj 23, 2006, 09:25:09 posle podne »
Naravno, Velike ljude ne treba da pogadjaju tudje prozivke, ako smatraju da zaista vrede. Mozda sam se pogresno izrazila, ali svakako da u svakom poslu ima neke primese koja je dominantnija u odnosu na drugu, ne moze svuda imati sve. Ja bih poludela kad bi morala da ucim matematiku na pravima :roll:
To sam htela reci..ako me razumes!

Zoka

  • Gost
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #34 poslato: Maj 24, 2006, 06:27:44 pre podne »
Ja nisam nesto jak a ni nesto pametan ali sam najjaci medju pametnima i najpametniji medju jakima eheheheheh

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #35 poslato: Maj 24, 2006, 06:32:14 pre podne »
Citat: VodaVoda
Naravno, Velike ljude ne treba da pogadjaju tudje prozivke, ako smatraju da zaista vrede. Mozda sam se pogresno izrazila, ali svakako da u svakom poslu ima neke primese koja je dominantnija u odnosu na drugu, ne moze svuda imati sve. Ja bih poludela kad bi morala da ucim matematiku na pravima :roll:
To sam htela reci..ako me razumes!
...bas iz tog razloga sam i bio upisao prava,.......mrzim matematikuuuuuuuuuuuuuuuuu.

a vidis kako moj koljega papageno sve zna....iskustvo je to seko...iskustvo.... :twisted:

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #36 poslato: Maj 24, 2006, 09:12:23 pre podne »
I ja mrzim matematiku, ali daleko od toga da sam zbog toga upisala prava. Ja zelim biti advokatica :D

Pozdrav momci, pa ako vam zatrebam kroz koju godinu, tu sam :D

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #37 poslato: Maj 24, 2006, 03:20:50 posle podne »
ako vam zatreba neki matematicar ja sam tu da znate
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #38 poslato: Maj 24, 2006, 06:47:17 posle podne »
Citat: dulse
ako vam zatreba neki matematicar ja sam tu da znate


trebace , uvek gresim pri racunanju nekih kilometarskih izraza

@topic

Posto sam tek krenuo sa trcanjem , kondicije nigde . Radim hiit sa intervalima po 30-ak sekundi ali ne mogu dugo tako da izdrzim . 10 min max . Da li bi bilo pametnije da radim 15 sec visok intenzitet pa 30 sec nizak , onda bih izdrzao 20 min ili da furam ovu pricu 30 pa 30 pa dokle izdrzim?

Uf jbt , nadam se da me je neko razumeo

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #39 poslato: Jul 04, 2006, 09:34:19 pre podne »
Svi kazete da je bolje trcanje ali i to da to treba raditi pravilno..dakle..kako treba pravilno trcati/

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #40 poslato: Jul 04, 2006, 09:35:13 pre podne »
gleee :D :D
vec sam momcina i po :D :D

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #41 poslato: Jul 04, 2006, 04:21:46 posle podne »
EVO TI NAJVECE GRESKE KOD TRCANJA....
1. SPUSTANJE NA STOPALA PREVISE JAKO
2. PREVISE POSKAKIVANJA
3. NEDOVOLJNO KORISCENJE ZADNJE LOZE
4. NEPRAVILNO KORISCENJE RUKU
5. GLAVA I GORNJI DEO TELA NE SMEJU BITI PREVISE ISPRED

mozda te ovo nece nauciti da trcis ali ce barem umanjiti rizik od eventualnih povreda.

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #42 poslato: Jul 04, 2006, 05:03:28 posle podne »
:d heh, da li ima na internetu neki filmic gde trce pravilno?

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #43 poslato: Jul 04, 2006, 06:12:14 posle podne »
ima na TVu, na Eurosportu, sad ima neki atletski miting u Ceskoj, pa vidi.... :D  :D

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Voznja bicikla ili trcanje
« Odgovor #44 poslato: Jul 04, 2006, 07:38:13 posle podne »
Citat: materijalmen
:d heh, da li ima na internetu neki filmic gde trce pravilno?


pogledaj kako trci jasmine bleed u baywatchu - savrsenstvo...