Mart 29, 2024, 10:30:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Osnovne i izolacione vežbe po mišićnim grupama  (Pročitano 185698 puta)

Van mreže milos55

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Osnovne i izolacione vežbe po mišićnim grupama
« Odgovor #90 poslato: Februar 24, 2012, 11:16:33 pre podne »
Ja radim prvi dan ramena,drugi dan ledja pa treci dan odmor,onda cetvrti dan grudi,peti dan biceps,sesti dan odmor i sedmi dan noge...mada dobar program zavisi mnogo i od ishrane mora da se jede puno,i vise proteina da se unose...

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Osnovne i izolacione vežbe po mišićnim grupama
« Odgovor #91 poslato: Februar 25, 2012, 03:33:43 posle podne »
Ja radim prvi dan ramena,drugi dan ledja pa treci dan odmor,onda cetvrti dan grudi,peti dan biceps,sesti dan odmor i sedmi dan noge...mada dobar program zavisi mnogo i od ishrane mora da se jede puno,i vise proteina da se unose...

Da ne zalazim u sam "plan" treninga, samo me zanima gde si ubacio triceps/trapez/trbusnjake?
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Eedoh

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Osnovne i izolacione vežbe po mišićnim grupama
« Odgovor #92 poslato: Mart 21, 2012, 10:58:21 pre podne »
Hvala Tanja, veoma korisno.

Izgleda da sam ja bio podugo u zabludi. Ja iskorak radim za zadnju lozu :o. Doduse radi mi i kvadriceps i gluteus prilikom izvodjenja, ali ipak mislim da dominantno koristim zadnju lozu. Ima li ko ideju sta radim naopako?

P.S.
Samo nemojte reci "pa iskorak radis naopako" :D

Van mreže Stefan90

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Osnovne i izolacione vežbe po mišićnim grupama
« Odgovor #93 poslato: Februar 28, 2013, 06:13:31 posle podne »
Aj pitacu u ovoj temi, posto mi izgleda najvise prikladna za dato pitanje :)

Sta mislite o bench presu sa obrnutim hvatom? Citao sam da vise pogadja gornji deo grudi nego kosi bench pres, a i cini mi se da mi je gornji deo grudi u zaostatku.

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Osnovne i izolacione vežbe po mišićnim grupama
« Odgovor #94 poslato: Februar 28, 2013, 06:36:22 posle podne »
Aj pitacu u ovoj temi, posto mi izgleda najvise prikladna za dato pitanje :)

Sta mislite o bench presu sa obrnutim hvatom? Citao sam da vise pogadja gornji deo grudi nego kosi bench pres, a i cini mi se da mi je gornji deo grudi u zaostatku.

Mene zna taj hvat da pogodi puno bolje od običnog hvata.  Mada, kombinujem nekad normalni hvat, nekad obrnuti, bučice, potisak na ravnoj klupi za gornji dio grudi itd... Uglavnom, ne treba robovati jednoj vježbi, imaš velik izbor vježbi za gornji dio i treba naći ono što ti najviše odgovara.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Osnovne i izolacione vežbe po mišićnim grupama
« Odgovor #95 poslato: Februar 28, 2013, 07:15:55 posle podne »
Aj pitacu u ovoj temi, posto mi izgleda najvise prikladna za dato pitanje :)

Sta mislite o bench presu sa obrnutim hvatom? Citao sam da vise pogadja gornji deo grudi nego kosi bench pres, a i cini mi se da mi je gornji deo grudi u zaostatku.

Vise triceps

Van mreže fudbalinho

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Osnovne i izolacione vežbe po mišićnim grupama
« Odgovor #96 poslato: Decembar 04, 2013, 11:06:09 pre podne »
Zanima me jedna stvar u vezi cucnja - do koje mere su listovi opterecni prilikom cucnja ?? Ima li potrebe raditi ih odvojeno od cucnja (i iskoraka) ili su te vezbe dovoljne da bi se i listovi dovoljno stimulisali ???

Van mreže No limit

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: Osnovne i izolacione vežbe po mišićnim grupama
« Odgovor #97 poslato: Decembar 13, 2013, 07:40:51 posle podne »
mozes da odvojis ali ja bi ipak radio yajedno sve kad radis noge,i naravno da treba da radis i listove...ima par likova kod mene u teretani koji naprimer ne rade ruke jel kad rdi ledja u dosta vezbi aktivira biceps tako isto i triceps  pa ih ne rade   zaostaju dosta