April 24, 2024, 05:52:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?  (Pročitano 189093 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #60 poslato: Jun 05, 2009, 10:54:38 posle podne »
DESTILOVANU VODU piju par dana pred  takmicenje koliko ja znam;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #61 poslato: Jun 06, 2009, 02:50:20 posle podne »
kad sam prvi put otiso u prodavnicu sa suplementima (naravno sa strahom da necu ostati bez djece hehe) prodavac mi je ponudio hypermass 4000 i hypermass 5000, reko mi je da od 1kg hypermass mogu dobiti 3 kg misica a od hypermass 5 ,mozda cak i 6 kg misica sve zavisi od organizma, ja sam odma uzeo dvije kg 5000 u nadi da cu se tako reci "razvaliti " heheh, medjutim kad sam ispio to sve rezultat je bio šlauf oko struka kao onaj za spašavanje na bazenima hehe.....al ja sam iso dalje u nadi da cu od neceg napradovati kupovo neke  gainere .....dok nisam poceo da citam i citam i citam i skonto da je ishrana kljuc napredka....tako da sam 2 godine luto bezze po teretani i treniro ponedeljak prsa biceps, utorak prsa biceps hehe ,unekad ledja i triceps i ramena, a noge sto ce mi noge ko da ce ko gledati...., zbog svega toga sad ganjam zaostale misicne partije i popravljam stanje i skidam masti

Van mreže jale28

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #62 poslato: Jun 11, 2009, 12:51:21 posle podne »
sto pijes protein na definiciji kad je on kalorican?? ;D 2 druga oce da uzmu po pola kg izolata da se napucaju preko ljeta.Masa od proteina ti splasne a ovako prirodno ti stoji stalno;D

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #63 poslato: Jun 11, 2009, 11:24:04 posle podne »
evo jos nesto sam cuo juce .. neki klinci ispred skole..
prva  budala kaze: Moram da nadjem steroide.. cuo sam da ti ruka od jedne doze bude ovolika(I pokazuje rukom), posle kad dodjem u skolu i udarim ti samar neces ustati
druga budala kaze: steroidi ne daju snagu.. to je isto kao silikon, bolje kupi kreatin.. on te odvali od snage
prva budala kaze: Cuo sam da se misici pretvore u vodu posle


died laughing

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #64 poslato: Jun 12, 2009, 11:14:24 pre podne »
zanimljiva rasprava :) sve neki znalci :)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #65 poslato: Jun 12, 2009, 12:39:42 posle podne »
misici se pretvore u vodu, a kosti u prah :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže jimmy

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
  • biochemistry@PMF
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #66 poslato: Jun 27, 2009, 11:27:44 pre podne »
ashes to ashes,dust to dust...
YIPEEKAYEEEEY madafakrzzz!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #67 poslato: Jun 27, 2009, 08:14:47 posle podne »
Danas otisao na trening u 4 sata, i cim doso pocne da me smara jedan ciga sta da radi, sta da uzima i td... pricam nesto ja pogledam na sa ono skoro 5 sati on zavrsi trening i kaze, ma ne isplati se ovo ja doso u 2 jos da radim malo biceps a gle kolko se oduzi :o.

I da napada me posle novi smarac neki drugi lik, koji poceo da trenira pre nedelju dana da se "uradi za leto" i pita me a kad prestanes da treniras, a jel ce da ti visi koza i da se isusis onako, mislim smanjices se. Prvo mi doslo da ga udarim ali sam mu ipak resio da necu .

i pod 3 ljubilej, rec je o jednom liku koji je trenirao odavno ali je njegov trening ostao upamcen i dan danas. Na pitanje sta ce da trenira danas lik kaze:
pa ruke, ledja, ramena, grudi i ako stigen triceps,  pa sutra ponovim sve to isto i onda mi ostane tako?! :D
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #68 poslato: Jun 27, 2009, 09:51:56 posle podne »
danas kaze car u teretani na moju konstataciju da ubaci neku izolacionu vezbu i da malo promeni trening da poveca broj ponavljaja,citiram:"NECU TEBRA STRAH ME DA NE ODEM U DEFINICIJU"
mislim se ja gde se to ide da kazem ortacima sa foruma ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #69 poslato: Jun 27, 2009, 10:40:29 posle podne »
Danas otisao na trening u 4 sata, i cim doso pocne da me smara jedan ciga sta da radi, sta da uzima i td... pricam nesto ja pogledam na sa ono skoro 5 sati on zavrsi trening i kaze, ma ne isplati se ovo ja doso u 2 jos da radim malo biceps a gle kolko se oduzi :o.

I da napada me posle novi smarac neki drugi lik, koji poceo da trenira pre nedelju dana da se "uradi za leto" i pita me a kad prestanes da treniras, a jel ce da ti visi koza i da se isusis onako, mislim smanjices se. Prvo mi doslo da ga udarim ali sam mu ipak resio da necu .

i pod 3 ljubilej, rec je o jednom liku koji je trenirao odavno ali je njegov trening ostao upamcen i dan danas. Na pitanje sta ce da trenira danas lik kaze:
pa ruke, ledja, ramena, grudi i ako stigen triceps,  pa sutra ponovim sve to isto i onda mi ostane tako?! :D
Koji koji? :):):)

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #70 poslato: Jun 28, 2009, 07:08:50 posle podne »
Danas otisao na trening u 4 sata, i cim doso pocne da me smara jedan ciga sta da radi, sta da uzima i td... pricam nesto ja pogledam na sa ono skoro 5 sati on zavrsi trening i kaze, ma ne isplati se ovo ja doso u 2 jos da radim malo biceps a gle kolko se oduzi :o.

I da napada me posle novi smarac neki drugi lik, koji poceo da trenira pre nedelju dana da se "uradi za leto" i pita me a kad prestanes da treniras, a jel ce da ti visi koza i da se isusis onako, mislim smanjices se. Prvo mi doslo da ga udarim ali sam mu ipak resio da necu .

i pod 3 ljubilej, rec je o jednom liku koji je trenirao odavno ali je njegov trening ostao upamcen i dan danas. Na pitanje sta ce da trenira danas lik kaze:
pa ruke, ledja, ramena, grudi i ako stigen triceps,  pa sutra ponovim sve to isto i onda mi ostane tako?! :D
Koji koji? :):):)

pa foki :D

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #71 poslato: Jun 28, 2009, 08:12:47 posle podne »
Danas otisao na trening u 4 sata, i cim doso pocne da me smara jedan ciga sta da radi, sta da uzima i td... pricam nesto ja pogledam na sa ono skoro 5 sati on zavrsi trening i kaze, ma ne isplati se ovo ja doso u 2 jos da radim malo biceps a gle kolko se oduzi :o.

I da napada me posle novi smarac neki drugi lik, koji poceo da trenira pre nedelju dana da se "uradi za leto" i pita me a kad prestanes da treniras, a jel ce da ti visi koza i da se isusis onako, mislim smanjices se. Prvo mi doslo da ga udarim ali sam mu ipak resio da necu .

i pod 3 ljubilej, rec je o jednom liku koji je trenirao odavno ali je njegov trening ostao upamcen i dan danas. Na pitanje sta ce da trenira danas lik kaze:
pa ruke, ledja, ramena, grudi i ako stigen triceps,  pa sutra ponovim sve to isto i onda mi ostane tako?! :D
Koji koji? :):):)

pa foki :D

ma onaj ludak sto ga zovu kobra
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #72 poslato: Jul 01, 2009, 12:02:36 pre podne »
Dobar dan ili vece :)
Od skoro sam na ovom forumu,procitao sam bas puno vasih tekstova(citao satima i cenim jedno 7-8%i scitao :)
Nisam iznenadjen kvalitetom pojedinih stiva pa iako nisam iz BB sveta(mada se bavim sportom ceo zivot) sa zadovljstvom sam se edukovao...
Sad za g-dina Pedju sam cuo jos pre 5-6 godina,Milosa Sarceva takodje za poneke tu i tamo...
Pitam se kako to da niko nije kod nas napisao neku knjigu u skorije vreme o BB(sad mozda i jeste pa rizikujem da
ispadnem glup u drustvu :( )
Mislim, ja sam dosta na netu, novine citam na netu...ali takvu knjigu bih kupio.
Zadnjih godinu dana, sa sve manjim pauzama, :) poceo sam sto da posecujem teretanu ,sto da vezbam kuci, posto jedno vreme zbog posla nisam mogao da idem pa
sam si kupio malo tegova :)
Planiram da se naravno rekreativno bavim BB posto evo godinu dana kako sam ishranu
redukovao da lici na BB jelovnik ;) vezbam pomalo i... ne secam se da sam se bolje u zivotu osecao...
Eto toliko od mene.
Pozdrav svima.

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #73 poslato: Jul 01, 2009, 12:20:47 pre podne »
Glavni razlog je to sto je zainteresovanost zaista nikakva...

Van mreže Need for steel

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #74 poslato: Oktobar 04, 2009, 10:46:14 posle podne »
Vidim tema nije aktivna vise od mjesc dana,al nema veze.
Interesantno da niko nije spomenuo vjerovatno njrasireniji mit o BB-u,PRESTACES DA RASTES AKO IDES U TERETANU.
Bas neki dan lik iz razreda meni kao objasnjava da necu zbog teretane vise rasti,pa i da cu se smanjiti.Koliko god da sam ga ubjedjivao da je to cista glupost on je ostajao pri svome,kao ono:Sta ti znas ides 5 mjeseci u teretanu,to najpoznatiji doktori kazu,jesi ti sad od njih pametniji...
Interesantno je da je on visok oko 1.65,dok sam ja visok 1.95,pa sam na kraju pustio budalu kraju i rekao da hocu da se smanjim,tesko mi naci cipele i odjecu.