April 25, 2024, 12:42:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: SRBIJA VS SPANIJA  (Pročitano 25315 puta)

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #15 poslato: Septembar 09, 2010, 12:41:57 posle podne »
BRAVO MOMCI !!!! :D
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #16 poslato: Septembar 09, 2010, 01:12:15 posle podne »
Izvinite Spanci nisam 'teo :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #17 poslato: Septembar 09, 2010, 02:05:40 posle podne »
mislim da je ovo jedini naslov na latinici u istoriji Zurnala

DA SPANCI RAZUMEJU

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #18 poslato: Septembar 12, 2010, 02:11:12 pre podne »
Sta da se kaze za onu kradju,pljacku,otimacinu....?

Ovo NIKAD nisam imao prilike da vidim!!!

Jedino sto mi pada na pamet sa cim bih mogao da uporedim,je utakmica Chelsea-Barcelona kad je Chelsea ostecen za 5 penala.Ali u kosarci,ovo nikad nisam vidio!!!

U afektu se svasta kaze,ali ja onoj trojici dzukela,gadova,smradova,govana,izbljuvaka,gamadi,insekata,slina,pizdi,picketina...od sudija,od srca zelim SVE NAJGORE da ih snadje u zivotu!!!!

Opet se pokazalo koliko smo mali,koliko nas niko ne jebe ni 2%,kako nas gaze kako stignu,inace,a evo sve cesce i u sportu...Sami smo krivi,samo smo se kao narod slizali i postali poltronske pizde....

Nekad kosarkaska velesila (i ponovo),nema nikakvog respekta od strane FIBA,bas naprotiv...Partizan posle onolikih uspeha gaze,stavljaju u treci sesir,ne daju A licencu...Reprezantaciju nam posmatraju kao da smo Iran...Protiv Spanije i veceras protiv Turske,meltene ulazimo sa -15 u utakmice...SRAMOTA!!!

S druge strane,da se onako lose odigra odbrana 4.5s do kraja i da se pusti igrac da lagano udje i sam polozi,to je neshvatljivo...Ali smo realno mi ovu utakmicu dobili sa 15 razlike...da se igralo 5 na 5,a ne 5 na 8...

Momcima svaka cast!!!Tako se igra za svoju zemlju!!!

jbt plakao sam kao pic.a veceras kad su nas opljackali...Osecam se i dalje kao zgazeno govno/....

Bar je Djokovic dobio...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #19 poslato: Septembar 12, 2010, 02:24:57 pre podne »
SRBIJAAAAAAAAAAAAAAA
« Poslednja izmena: Septembar 12, 2010, 02:29:03 pre podne Kolev Nenad »


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #20 poslato: Septembar 12, 2010, 02:54:37 pre podne »
@sasacq

Ja sam polupao tastaruru kada onaj  lik polozi loptu... Ali sto ti rekao, gledao sam i Djokovica, pa me on izvukao iz bedaka.
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #21 poslato: Septembar 12, 2010, 03:53:58 pre podne »
Ma Djokovica nisam gledao,nisam mogao niti imao snage i zivaca,samo su mi rekli da upalim tv kad je dobio...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #22 poslato: Septembar 12, 2010, 08:50:19 pre podne »
Jebite se sudije!

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #23 poslato: Septembar 12, 2010, 09:27:08 pre podne »
Ja se odro ko letva kad sam dosao kuci sto cu ista lomiti. LOL
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #24 poslato: Septembar 12, 2010, 09:37:48 pre podne »
bas tesko pao poraz, nikako se pomiriti sa tim. no sa druge strane i bronza bi bila veliki uspeh. litvanci imaju jaku ekipu i dobro su igrali ovaj turnir, bice mnogo tesko sa njima.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #25 poslato: Septembar 12, 2010, 10:16:51 pre podne »
@sasacq

Ja sam polupao tastaruru kada onaj  lik polozi loptu... Ali sto ti rekao, gledao sam i Djokovica, pa me on izvukao iz bedaka.
da , meni nije bilo jasno kako je ono proslo... verovatno su svi ocekivali sut spolja s obzirom da je 4 sec pred kraj , tu su nas Turci zestoko zajebali ...i to ne jedan nego dva njihova prosto uletela u reket ... prosto mi ne ide u glavu kako se to desilo , nasi ko da su ostali zamrznuti u trenutku ... gde je tu bio blok da se ovaj tako lako otkrije ni to nisam video....

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #26 poslato: Septembar 12, 2010, 10:32:32 pre podne »
Sto rekao moj matori:" Tadic prodao utakmicu."   xD  A krivo mi je zbog svega sto se desavalo.Turci su imali pobliku, sudije im malo pomogle, kurce se bez razloga - traze kavgu, a nasi samo kuliraju... I da smo ih pobjedili, jaoooooo....
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #27 poslato: Septembar 12, 2010, 12:37:45 posle podne »
SRAMOTA za kosarku... pa ako turski savez tako otvoreno prica da ce dati po milion evra svakom igracu za ulazak u finale, koliko li su tek odvojili za sudije.. neka tri pacova koji kosarkasku ligu videli nisu i koji zive u narko-kartel drzavama, veneculela, argentina i devicanska ostrva(ja mislim?) i koji bi verovatno prodali i rodjenu sestru za milionce, sude polufinale svetskog... da su sudili ona tri amerikanca koji su nam bili protiv hrvata, mi bi dobili 20 razlike... ova govna nam nisu dozvoljavala da igramo- i to je bila i njihova uloga ... ne mogu da verujem da onakvi startovi nisu bili faulovi... da onakvo unosenje u lice sudijama i dranje na iste od strane 3-4 igraca nije tehnicka.. da onaj turcin bukvalno dozivi lobotomiju mozga od teodosicevog faula pa da ne moze ni slobodnjake da izvede.. a u tom momentu kad su se nasi bunili kod sudija prilazi onaj turcin i teu bukvalno lupa dve zauske i to preko sudije koji to samo gleda...
a nasima.. svaki pogled nam sviraju faul.. svi nasi po 4 faula, kako ti da igras kad ti naprave tako nesto i kad strahujes od bilo kakvog kontakta..
a za ovu za trece mesto me bas boli kurac, sto se mene tice mogu da dodju kuci odma i da im pravimo docek.. to sranje necu ni da gledam..
govna iz fibe vise ne znaju sta rade, toliko im je zinulo dupe za parama i politikom- podlegli su i sugavim turcima koji su  bez blama trazili trazili da im se titula omoguci.....
 videcete sta ce biti sledece godine na prvenstvu evrope u litvaniji. vec sad su napravili skandal, igrale se kvalifilacije za to evropsko , igraci krvarili , povredjivali se, gubili vreme- da bi na kraju dali saopstenje da kvalifikacije ne vaze i da ce cela evopa dobiti plasman na turnir,,,

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #28 poslato: Septembar 12, 2010, 12:48:10 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=jaKk8vBiCPw&feature=player_embedded ovako treba reci za sudije MAMU IM JEBEM U PICKU....

Ali sad je lako govoriti, kako je proslo, sto nije ovo, a sto ono... a jeste videli kakvu smo mi akciju napravili za 0.5sec i zamislite da je to uslo, onda bi mi zajebali njih... jbg, ne treba gledati taj zadji napad i kos TUNCERIJA, mnogo drugih situacija (kradje) je presudilo utakmicu, ali idemo glavu gore i da uzmemo bronzu, ovaj tim ima u proseku 23godine tako da tek prestoje zlatne medlje pred njima...

                                                                                                                                                          !!!!!! SRBIJA! !!!!
« Poslednja izmena: Septembar 12, 2010, 12:52:22 posle podne Genius »

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: SRBIJA VS SPANIJA
« Odgovor #29 poslato: Septembar 12, 2010, 12:48:41 posle podne »
Sta da se kaze za onu kradju,pljacku,otimacinu....?

Ovo NIKAD nisam imao prilike da vidim!!!

Jedino sto mi pada na pamet sa cim bih mogao da uporedim,je utakmica Chelsea-Barcelona kad je Chelsea ostecen za 5 penala.Ali u kosarci,ovo nikad nisam vidio!!!

U afektu se svasta kaze,ali ja onoj trojici dzukela,gadova,smradova,govana,izbljuvaka,gamadi,insekata,slina,pizdi,picketina...od sudija,od srca zelim SVE NAJGORE da ih snadje u zivotu!!!!

Opet se pokazalo koliko smo mali,koliko nas niko ne jebe ni 2%,kako nas gaze kako stignu,inace,a evo sve cesce i u sportu...Sami smo krivi,samo smo se kao narod slizali i postali poltronske pizde....

Nekad kosarkaska velesila (i ponovo),nema nikakvog respekta od strane FIBA,bas naprotiv...Partizan posle onolikih uspeha gaze,stavljaju u treci sesir,ne daju A licencu...Reprezantaciju nam posmatraju kao da smo Iran...Protiv Spanije i veceras protiv Turske,meltene ulazimo sa -15 u utakmice...SRAMOTA!!!

S druge strane,da se onako lose odigra odbrana 4.5s do kraja i da se pusti igrac da lagano udje i sam polozi,to je neshvatljivo...Ali smo realno mi ovu utakmicu dobili sa 15 razlike...da se igralo 5 na 5,a ne 5 na 8...

Momcima svaka cast!!!Tako se igra za svoju zemlju!!!

jbt plakao sam kao pic.a veceras kad su nas opljackali...Osecam se i dalje kao zgazeno govno/....

Bar je Djokovic dobio...

kad je erden zakucao na kraju, jos su svirali faul krstica koji ga nije ni pipnuo, nameran faul markovicu, silazna putanja keselja... poslednji kos velickovica, trojica padaju na njega i to nije faul... onaj govnar onan sve vreme provocira i unosi se u facu nasim igracima i sudijama, a to nije tehnicka... teodosica biju ko konja svaki put kada primi loptu... 8 i po minuta do kraja utakmice mi smo izasli iz bonusa, a turci nemaju nijedan faul... sve u svemu slazem se da je ovo najgore sudjenje koje sam ikada video... poslednji put sam plakao kad smo u vaterpolu izgubili od madjara 2004 u finalu olimpijade, a ponovio sam i sinoc... u tom trenutku sam mogao da ubijem nekog. ono polaganje nije smelo da se dogodi, bolje da smo faul napravili.. i jos da napomenem onog centra asika koji je folirao frakturu lobanje da ne bi sutirao bacanja.... turci, mars u pizdu materinu govna jedna
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..