April 23, 2024, 10:51:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor  (Pročitano 56504 puta)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #121 poslato: Januar 28, 2015, 10:25:36 pre podne »
Prosto ne mogu da poverujem... Nema me neko vreme na forumu (ili, kad dođem, fokusiram se na neke druge stvari), i onda vidim ovakve teme.
Žalosno. Što kaže Peđa, i definitivno se slažem sa njim, u svakoj drugoj prilici bih podržala nastojanje mlade cure da se počne baviti sportom, bilo kojim. Ako se traži savet u stilu "želim da se udebljam, da povećam mišićnu masu, kako da treniram i šta da jedem", ok, tu smo... Ali ovo?! Hoće veću guzu, zbog početka nove školske godine???? Odoh sa ove teme, jer ću početi da lajem hahahaha

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #122 poslato: Januar 28, 2015, 12:16:19 posle podne »
Prosto ne mogu da poverujem... Nema me neko vreme na forumu (ili, kad dođem, fokusiram se na neke druge stvari), i onda vidim ovakve teme.
Žalosno. Što kaže Peđa, i definitivno se slažem sa njim, u svakoj drugoj prilici bih podržala nastojanje mlade cure da se počne baviti sportom, bilo kojim. Ako se traži savet u stilu "želim da se udebljam, da povećam mišićnu masu, kako da treniram i šta da jedem", ok, tu smo... Ali ovo?! Hoće veću guzu, zbog početka nove školske godine???? Odoh sa ove teme, jer ću početi da lajem hahahaha

pa gde si bre?
uljetis samo s vremena na vreme...eeee

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Uvecanje zadnjicee,hitno potreban odgovor
« Odgovor #123 poslato: Mart 05, 2015, 08:12:05 pre podne »
Tu sam, tu sam... povremeno se javim, kad mi je tema iole interesantna, kao ova, hehehehe.