Jun 08, 2024, 05:28:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: BrandonSuede
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori - Iskustva  (Pročitano 268681 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #165 poslato: Januar 13, 2016, 05:08:59 posle podne »
Da odmah razjasnim neke stvari - presao sam godine za profi kikboks tako da nisam takmicar, ali kad odem na trening uglavnom pokusavam da pruzim svoj apsolutni maksimum i naljbolje moguce iskoristim vreme koje odvojim za trening.
Trenutno nisam na nekom posebnom rezimu ishrane, uglavnom dobro pazim sta jedem i koliko mada bi trebalo uskoro da krenem na rotacije UH.
Sto se tice kreatina, prosle godine sam dosao do kutije krealkalina i kutije beta-alanina i imao sam fantasticne rezultate u pogledu podizanja misicne mase a da to nisam ni zeleo. Mada generalno imam dobru genetiku za nabacivanje mase. U medjuvremenu sam se malo zbog posla zapustio i nabacio pojas oko stomak i trenutno me ima 130kg na 192cm.
Iako sam prilicno spreman, ovolika kilaza ipak trazi energije i brze dovodi do zamora a tu je opet i negativan uticaj na zglobove, tako da je dobitak na kilazi toliko nepozeljan da mi nece biti zao ako u procesu skidanja pojasa sa stomaka izgubim i nesto misica.

Sve u svemu, hvala vam na brzim odgovorima i ukoliko ga u medjuvremenu ne nestane bice porucen The Beast(dok se brat smiluje da skupi novac za njemu interesantne stvari :-) ).

@Pirat
Do danas nisam ni znao da Inosin postoji. Zvuci jako korisno za moje potrebe pa ga imam u vidu za neke sledece nabavke(posto sad nabavljam whey, glutamin i the beast pa mi je previse).

ma opusteno...
inace opis inosina:
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30087

Van mreže delrey

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #166 poslato: Mart 24, 2016, 06:14:02 posle podne »
Pozdrav ljudi. Jeli neko koristio Gaspari Sp250?
Htedoh da uzmem neki, koji sam već uzimao, ali dobih preporuke za ovaj

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #167 poslato: Mart 24, 2016, 06:23:00 posle podne »
Pozdrav ljudi. Jeli neko koristio Gaspari Sp250?
Htedoh da uzmem neki, koji sam već uzimao, ali dobih preporuke za ovaj

Gaspari se ne uvozi u Srb vec jako dugo vremena

Van mreže peksmi

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #168 poslato: April 19, 2016, 04:34:22 pre podne »
Pozdrav drugari, prvi put pisem na forumu, uglavnom sam citao vasa iskustva.

Koristim suplementaciju 8 godina. Koristio sam i koristim protein, kreatin monohidrat, glutamin, BCAA, taurin i komplekse minerala i vitamina.

Treniram uvek pedantno i trudim se da svaki put izvucem maksimum. Tokom godina sam probao razne varijante treninga i naucio sta mom telu najvise odgovara. Ishrana mi je sredjena, suplementacija takodje, volje imam, ali imam potrebu da stalno probijam kilaze. Zato sam odlucio da upotpunim suplementaciju NO reaktorom. Da ne bi bilo zabune, nisam ocekivao da podizem odjednom vece kilaze ili da mogu da vezbam bez odmora i slicne gluposti. Ocekivao sam u skladu sa iskustvima forumasa da dobijem dodatni stimulans, da mi fokus i pumpa budu bolji i u skladu sa tim sam od trenutka kada sam poceo da koristim NO pojacao i ishranu.

Uzeo sam Biotech Supernova NO reaktor i posle 10ak dana koriscenja po 3 merice pred trening(probao sam i samo NO i u kombinaciji sa BCAA i glutaminom) ne osecam nikakav efekat, a prvi put sam u organizam uneo beta-alanin, citrulin malat i ostale sastojke. Dakle, nema peckanja, boljeg fokusa ili pumpe. Treninzi su mi identicni.

U 3 merice ima 200mg kofeina, a ja kafu nikada nisam pio, niti kofeinske napitke. Razmisljao sam da li da pojacam dozu; da li je to resenje i ako jeste koliko merica treba da uzimam(jedna merica je cca 3g)? Takodje me interesuje da li je moguce da na mene sastojci ne deluju? Da li je resenje da sejk pre treninga pojacam kreatinom ili necim drugim? Da li bi mi pomogao neki drugi NO reaktor?

Unapred zahvalan na odgovorima,

Vuk

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #169 poslato: April 19, 2016, 06:03:42 pre podne »
Pozdrav drugari, prvi put pisem na forumu, uglavnom sam citao vasa iskustva.

Koristim suplementaciju 8 godina. Koristio sam i koristim protein, kreatin monohidrat, glutamin, BCAA, taurin i komplekse minerala i vitamina.

Treniram uvek pedantno i trudim se da svaki put izvucem maksimum. Tokom godina sam probao razne varijante treninga i naucio sta mom telu najvise odgovara. Ishrana mi je sredjena, suplementacija takodje, volje imam, ali imam potrebu da stalno probijam kilaze. Zato sam odlucio da upotpunim suplementaciju NO reaktorom. Da ne bi bilo zabune, nisam ocekivao da podizem odjednom vece kilaze ili da mogu da vezbam bez odmora i slicne gluposti. Ocekivao sam u skladu sa iskustvima forumasa da dobijem dodatni stimulans, da mi fokus i pumpa budu bolji i u skladu sa tim sam od trenutka kada sam poceo da koristim NO pojacao i ishranu.

Uzeo sam Biotech Supernova NO reaktor i posle 10ak dana koriscenja po 3 merice pred trening(probao sam i samo NO i u kombinaciji sa BCAA i glutaminom) ne osecam nikakav efekat, a prvi put sam u organizam uneo beta-alanin, citrulin malat i ostale sastojke. Dakle, nema peckanja, boljeg fokusa ili pumpe. Treninzi su mi identicni.

U 3 merice ima 200mg kofeina, a ja kafu nikada nisam pio, niti kofeinske napitke. Razmisljao sam da li da pojacam dozu; da li je to resenje i ako jeste koliko merica treba da uzimam(jedna merica je cca 3g)? Takodje me interesuje da li je moguce da na mene sastojci ne deluju? Da li je resenje da sejk pre treninga pojacam kreatinom ili necim drugim? Da li bi mi pomogao neki drugi NO reaktor?

Unapred zahvalan na odgovorima,

Vuk

Pokusaj sa BEAST (posto je agmatin zaista fantasticna supstanca ) http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2015/08/agmatin-sveti-gral-meu-suplementima.html

a pre kupoivine bilo cega,treba da gledas suplement facts,jer bas i nije "normalno" da nikada nisi korostio tipa BA ili slicno,i da nemas ama bas nikakvu reakciju.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #170 poslato: April 19, 2016, 11:25:45 pre podne »
 ;D ;D

Van mreže peksmi

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #171 poslato: April 19, 2016, 02:45:49 posle podne »
Zahvaljujem na odgovoru. Kada zavrsim sa Supernovom, prelazim na The Beast, pa cu da prenesem svoja iskustva.

Veoma sam pedantan po pitanju supplement facts, uvek sam do detalja upoznat sa onim sto unosim u organizam.

Tako sam se i odlucio za ovaj NO, jer jedna doza sadrzi oko 1700mg BA i 570mg l-arginina alfa-ketoglutarata. Pretpostavljam da su to male kolicine i da zbog toga nema uticaja na moj organizam.

Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #172 poslato: April 19, 2016, 03:34:18 posle podne »
Zahvaljujem na odgovoru. Kada zavrsim sa Supernovom, prelazim na The Beast, pa cu da prenesem svoja iskustva.

Veoma sam pedantan po pitanju supplement facts, uvek sam do detalja upoznat sa onim sto unosim u organizam.

Tako sam se i odlucio za ovaj NO, jer jedna doza sadrzi oko 1700mg BA i 570mg l-arginina alfa-ketoglutarata. Pretpostavljam da su to male kolicine i da zbog toga nema uticaja na moj organizam.

Pozdrav

Pa u tom slucaju si svakako trebalo da znas da doza od 1.7 gr BA i moze ali uglavnom da je slabija varijanta,kao i da je 0.5 tj 0.6 gr doza arginina VISE NEGO SMESNA da bi uradila bilo sta po pitanju vazodilacije,pumpa ili generalno efekata koi bi trebalo da izazove
Ekstra je to sto citas suplement facts,ali bi svakako onda trebalo i da razumes sta bi koji sastojak trebalo da "radi" da se tako izrazim i u kojim dozama itd itd itd.....

Van mreže peksmi

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #173 poslato: April 19, 2016, 05:22:17 posle podne »
Naravno, odlucio sam se planski za ovaj NO posto prvi put uzimam, da bi mi se organizam navikao na nove stvari.

Interesovalo me je da li nekako mogu da nabudzim ovaj NO ili da pojacam dozu da bi izazvalo efekat. Uostalom, najbolje je da naucim na sebi sta mi odgovara i u kojim kolicinama.

Probacu BEAST, pa ako i to ne radi, onda cu po Vasoj preporuci sam da pravim NO.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.560
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #174 poslato: April 19, 2016, 07:44:41 posle podne »
treba ti jbt 12 merica po treningu da bi taj NO po sastavu delovao... nema to idem jedno po jedno gradaciono, prvo se zapitaj sta se nalazi u tom preparatu kada je njemu jedna doza 1,2 g? to uopst ene kapiram , sta je ostalo sastav , ne verujem da mu je tezina toliko mala u odnosu na masu... tebi treba jedno 7 g arginina pred trening samo da bi osetio pumpu... ja bih iskreno taj preparat batalio i uzeo neki drugi NO ili the arginin ako vec hoces da budzis nesto...

Van mreže peksmi

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #175 poslato: April 20, 2016, 05:50:26 pre podne »
treba ti jbt 12 merica po treningu da bi taj NO po sastavu delovao... nema to idem jedno po jedno gradaciono, prvo se zapitaj sta se nalazi u tom preparatu kada je njemu jedna doza 1,2 g? to uopst ene kapiram , sta je ostalo sastav , ne verujem da mu je tezina toliko mala u odnosu na masu... tebi treba jedno 7 g arginina pred trening samo da bi osetio pumpu... ja bih iskreno taj preparat batalio i uzeo neki drugi NO ili the arginin ako vec hoces da budzis nesto...

Ma jedna doza je 3 merice od po cca 3 grama, dakle jedna doza je cca 9g. BA 1.7g, citrulin malat 2g, kreatin 1g, taurin 1.2g, AAKG 0.6g, arginin hidrohlorid 1.7g.

Definitivno je slabo i na mene nema uticaj, pokusao sam danas 5 merica, dakle 15g i nista, tako da cu da uzmem drugi reaktor.

Hvala na savetu@pirat

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #176 poslato: April 20, 2016, 06:00:27 pre podne »
Naravno, odlucio sam se planski za ovaj NO posto prvi put uzimam, da bi mi se organizam navikao na nove stvari.

Interesovalo me je da li nekako mogu da nabudzim ovaj NO ili da pojacam dozu da bi izazvalo efekat. Uostalom, najbolje je da naucim na sebi sta mi odgovara i u kojim kolicinama.

Probacu BEAST, pa ako i to ne radi, onda cu po Vasoj preporuci sam da pravim NO.

Pa nemas dobar pristup ,a kada kazes "da bi mi se orgnizam" navikao na nove stvari
pravis bas SUPROTNO i stvaras prilicno visok stepen toleranacije na odredjenu supstancu,a sto receptorima i vise nego odgovara na nacin na koji ti radis.Znaci polako,da bi se oni bez panike i poteskoca adaptirali na nove stvari itd itd tid (malo,prostim jezikom,ali cisto da pokusas da shvatis)

Van mreže peksmi

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #177 poslato: April 20, 2016, 12:57:21 posle podne »

Pa nemas dobar pristup ,a kada kazes "da bi mi se orgnizam" navikao na nove stvari
pravis bas SUPROTNO i stvaras prilicno visok stepen toleranacije na odredjenu supstancu,a sto receptorima i vise nego odgovara na nacin na koji ti radis.Znaci polako,da bi se oni bez panike i poteskoca adaptirali na nove stvari itd itd tid (malo,prostim jezikom,ali cisto da pokusas da shvatis)

Ok, sada mi je jasno, cim stigne Beast pokusacu da izvucem max od agmatina, necu da se stedim 😃 💪
Hvala sto ste izdvojili vreme da mi pomognete
« Poslednja izmena: April 20, 2016, 01:00:21 posle podne vuk peksmi »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #178 poslato: April 20, 2016, 01:11:51 posle podne »

Pa nemas dobar pristup ,a kada kazes "da bi mi se orgnizam" navikao na nove stvari
pravis bas SUPROTNO i stvaras prilicno visok stepen toleranacije na odredjenu supstancu,a sto receptorima i vise nego odgovara na nacin na koji ti radis.Znaci polako,da bi se oni bez panike i poteskoca adaptirali na nove stvari itd itd tid (malo,prostim jezikom,ali cisto da pokusas da shvatis)

Ok, sada mi je jasno, cim stigne Beast pokusacu da izvucem max od agmatina, necu da se stedim 😃 💪
Hvala sto ste izdvojili vreme da mi pomognete

ma nema na cemu da hvalis bre

a 10 gr (dve pune merice) u 1 dcl vode,15-20 min pred treninga i trening ce ti imati neku novu dimenziju
javi ;)

Van mreže Brandy93

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #179 poslato: Jul 22, 2016, 12:17:20 posle podne »
Je li mozda neko koristio Mr.Hyde od ProSupps proizvodjaca?Neka iskustva?Je li bolje uzeti Beast ili Mr
Hyde?
Pozdrav