April 28, 2024, 08:13:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.105 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Povreda ramena  (Pročitano 141736 puta)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #30 poslato: Decembar 27, 2006, 04:04:58 posle podne »
Pa da te je pregazio tramvaj nebi bio tako sjeban...

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #31 poslato: Decembar 27, 2006, 04:06:07 posle podne »
Da ne otvaram novu temu.


U Ponedeljak sam bio kod Hiroprakticara, vecina vas zna da sam imao problem sa ledjima. Otisao sam tamo zbog toga i covek mi je rekao da imam ukljestenje nerva u karlici, izvukao ga je i prikljucio me na neki uredjaj...mislim da je pustio neku struju...rekao mi da uzimam B komplex i nesto protiv bolova par dana i da en treniram do posle NG.

Pitao em je sta me jos muci...rekao sam rame, a vidite da sam ovde postavio to pitanje...covek mi cimnuo ruku ja poceo da se derem...kaze pa tebi je rame !!!!!iscaseno!!!!!  :shock: ...mislio sam da niej normalan!! Namestio mi je rame u dva pokreta i ponovo je bilo kao pre 5 meseci, a popio sam tri tone glukosamina i namazao isto toliko masti i gelova! Kako sam to uradio: radili smo potisak za zadnje rame na smitu...dosta uzak raspon...ne zagrejan...neadekvatna kilaza...teg sam spustio skroz do vrata i tras! Nije mi na kraj pameti bilo da mi se to  desilo. Kada se to desi, kost koja spaja podlakticu i rameni zglob nema mogucnosti da se vrati u zglob dok je neko ne namseti! Rame je sada kao pre pet meseci, nikakav bol-nista!

Onda me je pitao da li imam nesvestice i glavobolje i pokazao mi grudvu ispod samog vrata...to ej bilo jako neprijatno..cimao mi je glavu, a pucalo je kao da mi lomi svaku kost! Kada ej namestio rekao je da pipnem, grudve nije bilo, a ja sam je vukao jako dugo-godinama! Istog casa sam se ispravio??? Oni koji me poznaju znaju da sma bio prilicno povijen...nikako nisam mogao prirodno da se ispravim...vikao sam ramena nazad...izbacivao grudi, ali nisam bio prav. Rekao je da cemo zbog toga morati da se vidimo jos par puta!

Onda me je pitao da li imam problema sa stomakom-gasovima...aj rekao da, ali da mislim da je to zato sto sam dugo bio na dijeti...
Kaze covek imas pomeren zeludac zbog velikog fizickog napora...to je trajalo kratko i rekao da vise necu imati te probleme...

Eto toliko, mislim da ce nekome mozda posluziti ovo moje iskustvo. A, ja bi hteo da porucim svima da se ne privikavaju ni na sta i da i najsitniji problem treba da se resi, a ne da se upravlja i prilagodjava njemu-problemu!  :wink:
e pa drago mi je da ti je sada bolje! a i eXtra sto je utvrdjeno da je lekar dobar... :wink:
Liberte toujours

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #32 poslato: Decembar 27, 2006, 04:08:31 posle podne »

Rasa:
Aj sve sve, ali reci za rame! Ja sam mislio da je to to i da vise nikada necu moci da radim bench kako treba, propadanja, potiske za rame...u principu na svim vezbama zam izgubio snagu...a kako i ne bi sa iscasenim ramenom????

Hvala ti Pit!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #33 poslato: Decembar 27, 2006, 04:12:50 posle podne »
Jbt iscasio rame... A treniras... Terminator...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #34 poslato: Decembar 27, 2006, 04:17:52 posle podne »
Nije to klasicno iscasenje. Kaze covek da kost hoce da se vrati na mesto, ali da ne moze da legne od hrskavice, mora neko da ga namesti! zato je meni kruzio bol...nikada nisam znao gde me ustvari boli...cas prednje, cas zadnje, cas srednje rame... Nista do nove godine, zato 2007 je moj broj!!!!!

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #35 poslato: Decembar 27, 2006, 04:21:32 posle podne »
Nije to klasicno iscasenje. Kaze covek da kost hoce da se vrati na mesto, ali da ne moze da legne od hrskavice, mora neko da ga namesti! zato je meni kruzio bol...nikada nisam znao gde me ustvari boli...cas prednje, cas zadnje, cas srednje rame... Nista do nove godine, zato 2007 je moj broj!!!!!

cekaj  zar ti nisi radio neke snimke toga, ne mogu da se setm sta smo bese pisali a mrzi me da citam sve iz pocetka..

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #36 poslato: Decembar 27, 2006, 04:24:43 posle podne »
Ma ne druze, kazem popio kilo Glukozamina i na kraju poceo da mazem Veyxat-krema za spoljasnju upotrebu kod goveda, krava, svinja, konja, ovaca, koza...

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #37 poslato: Decembar 27, 2006, 04:27:02 posle podne »
e jbg da si snimio znao bi odmah ...sada znas za sledeci put...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #38 poslato: Decembar 27, 2006, 04:29:59 posle podne »
Glup i tvrdoglav covek! Necu ja da idem kod lekara,  recice mi da prestane da treniram...

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #39 poslato: Decembar 27, 2006, 04:38:27 posle podne »
ja sam pre jedno 6 meseci povredio rame (iscasio)i nisam ga pustio lepo da zaraste i na rvanju mi je ispadalo sve po malo par puta i sad u subotu mi je ispalo i to gadno ispalo...remetik kako je tvoje rame?jel si isao na neke terapije?
al se nekad dobro jelo

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #40 poslato: Decembar 27, 2006, 04:41:09 posle podne »
ja sam pre jedno 6 meseci povredio rame (iscasio)i nisam ga pustio lepo da zaraste i na rvanju mi je ispadalo sve po malo par puta i sad u subotu mi je ispalo i to gadno ispalo...remetik kako je tvoje rame?jel si isao na neke terapije?
PA GORE JE NAPISAO STA MU JE BILO I STA JE LEKAR URADIO!
Liberte toujours

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #41 poslato: Decembar 27, 2006, 04:42:12 posle podne »
aha...sad sam video..mozda da ja odem do tog coveka...ali pre toga idem na ultra zvuk i rengen u petak
al se nekad dobro jelo

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #42 poslato: Decembar 27, 2006, 04:45:13 posle podne »
Idi na ultra zvuk..nemoj da razvlacis nista!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #43 poslato: Decembar 28, 2006, 01:27:40 posle podne »
odlican taj hiropraktichar
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Povreda ramena
« Odgovor #44 poslato: Decembar 28, 2006, 05:45:31 posle podne »
Brate, ja cu da ga uramim!