April 23, 2024, 05:48:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: nemanjazw - Ishrana i Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)  (Pročitano 13046 puta)

Van mreže nemanjazw

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
  • POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!
nemanjazw - Ishrana i Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« poslato: Septembar 18, 2014, 03:11:12 posle podne »
Pozdrav svima . Nisam bas siguran da je ovo pravo mesto za ovu temu , ne znam gde drugo da postavim ...

Veoma je zanimljiva tema , molio bih vas da mi pomognete sto vise :)

Pre 3 dana sam kupio Lipo 6 Black i odlucio se da skinem nekoliko kg :)
Malo sam ze zbunio , neki mi kazu da vreme izmedju doza treba da bude 8 sati , a ne sme da se konzumira 6 sati pre spavanja ... Ako bi' neko mogao da mi pomogne oko ovoga :) (ISPISACU MOJ PLAN ISHRANE)
I takodje ishrana , mnogo me muci to , sredio sam je ili bar ja tako mislim , nisam siguran . Visok sam 169 tacnije godinu dana ni 1 cm nisam uspeo da se izvucem , i imam 87 kg-a , obim ruke 42 , zvuci gojazno ali ja nemam sala u gornjem delu tela , bio sam kod doktora u vezi visine , i rekao mi je da nemam problema sa tim i da  imam savrsenu genetiku za gornji deo tela (ruke , grudi i siroka ramena ) samo mi stomak kvari sve ,cak sta vise trener rukometa me je molio da igram pivotmena , ali ja taj sport ne volim , jedino sto me muci jeste STOMAK  , tu imam najvise , preko majice se ne vidi , trenirao sam kik boks , karate , i sad idem u teretanu  . Ovo mi je 4. dan treniranja , mada isao sam i ranije , nego me preko raspusta mrzelo da idem , pa sam radio kucne vezbe ...

ISHRANA -

Sto se tice ishrane , uvek mi je bila prejaka , iako sam ja mislio da nije , pa kasnije kad sam malo "progledao" , shvatio sam da apsolutno nista ne valja :D

Ovako sam od prilike radio ----

Dorucak (9 sati ) - Tortilja ( Nesto kao pica preklopljena , puna kackavalja i majoneza ) - ali sam ja isao na onu foru kao dorucak mora biti jak ... + sok , uz to neka cokoladica , da vam ne pricam dalje :D

Rucak mi je uvek bilo mesoo , to najvise volim , imao sam cak obicaj po 500g belog mesa :D

Vecera - e za veceru sam uvek pomalo obracao paznja i kao posle 6 eventualno 7 sati ne valja , ali po nekad iskrsne pa sa drugovima na picu -_-

Sve u svemu , nesto najgore . I uvek sam bio 87 kg-a , nikako preko nikako ispod .

ISHRANA trenutna .

Sa obzirom na prethodnu ishranu , (to cak nije ni bila ishrana nego nesto tipa sto lepsi ukus) , ova mi je barem ja tako mislim dobra , a i neki mi kazu da nisam trebao bas toliko da smanjim hrane od jenom nego postepeno :D

Ovako

Ustanem u 6 , dok se rassanim znaci negde 6 i 30 , popijem 3 kap lipo 6 .

Oko 6 i 45 , odem na belo meso imam jednog prijatelja drzi tu brzu hranu i poverio mi se da je kvalitetno , i ne stavljam zacine ili prelive , znaci samo belo meso , malo lepinje i jogurt 100g , posle toga ako mi se pije nesto uzmem vodu .

Rucak
Oko 1 - 2 idem na trening , 1 sat pre treninga , ako sam gladan , posto sam cuo da ako ne jedem dovoljno pre treninga mogu pasti u nesvest . Uzmem neku manju jabuku ili krusku (obicno tako neku sitnu vocku) , 15 minuta pre treninga Lipo 6 . Znaci popijem u 6 , pa u 2 ili 1 (to je 7-8 sati izmedju doza) . Odradim full trening , jake kilaze tako sam poceo + dzak , trcanje , sve samo da bi sto vise trenirao i oznoijo . Posle treninga uzmem mericu wheya ili pro lean 8 , samo belo meso ili teletinu  , sve to na zaru polupeceno nesto kao biftek . Posle toga pijem vodu , i uvece ako sam bas gladan uzmem malo jogurta , kupim onaj niskomasni , i to popijem 100g - 200g (male flasice ) , i nastavim sa vodom. Pred spavanje uzmem jedan limun i samo tecnost iz njega popijem .

+ Uvek kad osetim glad , ja uzmem casu vode . Tako da sigurno preko 3 l na dan popijem.

HVALA !

« Poslednja izmena: Septembar 19, 2014, 04:22:23 posle podne mica86 »
POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« Odgovor #1 poslato: Septembar 18, 2014, 03:21:12 posle podne »
premalo jedes,treba da imas bar 4-5 obroka na dan (limun se ne racuna, ni voda  ;D)

Van mreže nemanjazw

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
  • POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!
Odg: Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« Odgovor #2 poslato: Septembar 18, 2014, 03:25:56 posle podne »
premalo jedes,treba da imas bar 4-5 obroka na dan (limun se ne racuna, ni voda  ;D)
Da to znam :D Ali sad kad sam gladan uopste mi se ne jede , ili je to od lipo 6 ili sam ja istripovao da je to efekat od lipo 6 , jer bas imam zelju da smrsam , a pritom ne izgubim misic , zato samo protein i proten + kilaze .

+ Zanima me da li smem da spavam posle treninga , posto lipo 6 ne uzimati 6 sati pred spavanja , pa po nekad se osecam umorno  , barem 45 min dremke :D
« Poslednja izmena: Septembar 18, 2014, 05:06:57 posle podne mica86 »
POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« Odgovor #3 poslato: Septembar 18, 2014, 03:40:50 posle podne »

 Ali sad kad sam gladan uopste mi se ne jede
kako ovo mislis?

Van mreže nemanjazw

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
  • POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!
Odg: Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« Odgovor #4 poslato: Septembar 18, 2014, 03:43:09 posle podne »

 Ali sad kad sam gladan uopste mi se ne jede
kako ovo mislis?

Pa recimo , pre dijete , uvek kad sam bio gladan morao sam da jedem , znaci gladan sam uzmem nesto jedem . A sad kad sa m gladan ne obracam paznju i nzm kako da ti to opisem , ali jednostavno ne vuce me da jedem iako sam toliko gladan.
POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!

Van mreže Dzon90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« Odgovor #5 poslato: Septembar 18, 2014, 04:36:53 posle podne »
Premalo hrane, prevelika pauza izmedju obroka, vrlo malo hidrata. Skinuces ti kile siguran sam a sta ces sa hranom kad potrosos taj lipo? Vracanje na staro? Nastavices isto? Mora vise mesa, vise povrca, malo hidrata i posle treninga (msm na obrok)..

Ako mozes da dremnes, onda slobodno.

Ja kad uzimam belo u brzoj hrani ja trazim urnebes i sve od salata sto imaju.

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« Odgovor #6 poslato: Septembar 18, 2014, 04:56:47 posle podne »
Dva saveta.
1. Zatvori sagorevec i skloni ga jer ti ne treba.
2. Pocni da citas o ishrani jer ce ti ona pomoci da resis svoj problem, a ne sagorevac. Stara ishrana ti je katastrofa, a ni nova nije mnogo bolja.
Kreni odavde: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,25311.0.html
Iako je ovde pisano o ishrani za masu gotovo isti princip je i za skidanje kilograma.

Van mreže nemanjazw

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
  • POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!
Odg: Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« Odgovor #7 poslato: Septembar 18, 2014, 04:59:35 posle podne »
Premalo hrane, prevelika pauza izmedju obroka, vrlo malo hidrata. Skinuces ti kile siguran sam a sta ces sa hranom kad potrosos taj lipo? Vracanje na staro? Nastavices isto? Mora vise mesa, vise povrca, malo hidrata i posle treninga (msm na obrok)..

Ako mozes da dremnes, onda slobodno.

Ja kad uzimam belo u brzoj hrani ja trazim urnebes i sve od salata sto imaju.

Hvala ti na pomoci :) Ovako radim vec 3 dana i ne smeta mi ... Znaci od sad cu da pravim po 4-5 obroka ili cu jednostavno da dodam uzinu , pa mu to dodje .

Dorucak , uzina , rucak , uzina , vecera  . Dorucak (hidrat , protein) . rucak (visokoproteinski) , vecera samo u slucaju gladi  , a uzine neka budu vitamini i hidrati , naravno mali sadrzaj :) Je l' dobro ovako ? :D


Dva saveta.
1. Zatvori sagorevec i skloni ga jer ti ne treba.
2. Pocni da citas o ishrani jer ce ti ona pomoci da resis svoj problem, a ne sagorevac. Stara ishrana ti je katastrofa, a ni nova nije mnogo bolja.
Kreni odavde: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,25311.0.html
Iako je ovde pisano o ishrani za masu gotovo isti princip je i za skidanje kilograma.

Platio sam 5900 za sagorevac tako da mi se ne prestaje  :P Neka ga dok se ne istrosi i to je to . Hvala ti za ovaj link , sada cu moci da malo vise poradim na ishrani . :)
« Poslednja izmena: Septembar 18, 2014, 05:06:30 posle podne mica86 »
POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« Odgovor #8 poslato: Septembar 18, 2014, 05:09:14 posle podne »
zasto vecera samo u slucaju gladi? jedi svaki dan i ima da se naviknes, a i nije mi jasno kako mozes da ne budes gladan ako ovako malo jedes  ;D

Van mreže nemanjazw

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
  • POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!
Odg: Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« Odgovor #9 poslato: Septembar 18, 2014, 05:17:36 posle podne »
Pa pazi ja sam gladan , evo i sad sam gladan :D Pa nzm ako ovo budu malo jaci obroci i tako to onda veceru necu , trenutni cilj mi je samo ali samo -kgggg :P
POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« Odgovor #10 poslato: Septembar 18, 2014, 05:19:40 posle podne »
i na dijeti se ne preskace "vecera" a kilogrami idu u minus  :D

Van mreže nemanjazw

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
  • POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!
Odg: Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« Odgovor #11 poslato: Septembar 18, 2014, 05:21:27 posle podne »
Hahaha , tek sad vidim koliko je narod u mom okruzenju glupp , jedino covek koji radi u prodavnici suplemenata se razume u to , a ja mu nisam verovao ... :)
POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!

Van mreže nemanjazw

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
  • POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!
Ishrana pomoc :)
« Odgovor #12 poslato: Septembar 19, 2014, 11:03:48 pre podne »
Pozdrav svima , ovih dana dosta stvari gledam u vezi ove teme  ,ali nikako da dodjem do resenja i da ga pratim ... Do sad sam radio na neki svoj nacin i to je bilo mnogo lose , tacnije mnogo sam hrane izbacio od jednom .
Voleo bih ako moze neko da mi pomogne u vezi ishrane , cilj mi je da smrsam i ujedno odrzim misic kol'ko tol'ko :D
Dijeta mi je visokoproteinska , a nisko uh i nikako masti . Racunao sam bmi itd.. I od prilike bi mi trebalo 1800kcal za gubljenje kilaze , visok sam 170 i imam 85 kga , jedino mi se vidi malo u stomaku . Poceo sam sa teretanom (nakon sto sam uzeo pauzu od kik-boksa (Sala se renovira -_- ) , i to jaki treninzi (Visoke kilaze) + kardio . Bio bih prezadovonjan ako bi skinuo nekih 5 - 10 kg ako je ikako moguce za mesec dana ili vise ... Kupio sam sagorevac , jos samo ishrana .

Ovako sam ja sastavio ishranu .

6:00 - Lipo 6 - doza 3 kap.

7:00 ili 9:00 (Sve zavisi od profesora ako me puste da jedem ranije) - Belo meso 200g (Lepinja) + jogurt .

12:00 - ovsene pahuljice dve kasike , jogurt (niskomasni) (mnogo se bunim oko UH posto 4,5 * 85 = 382  to je mnogo uh, pa cu smanjiti na 100 ili 50g dnevno , ukoliko gresim ispravite me .

1:00 - 2:00 Trening teretana - posle treninga, doza lipo 6 , merica wheya ili lean pro 8, meso 200g , znaci samo meso .
4:00 - neka vockica (najcesce jabuka) .

6:00 - ovde stvarno ne znam sta bih mogao , jer sam do sad preskakao veceru .

+ ako moze pomoc - ishrana danima kad ne treniram .

Hvala .
POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: nemanjazw - Ishrana i Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« Odgovor #13 poslato: Septembar 19, 2014, 05:19:19 posle podne »
Cekaj,ti govoris o gubljenju kg,sagorevacu,a na drugoj strani pricas o 4.5g/kg uh...
Sta ce tebi 4.5g/kg uh,ako zelis da smrsas?
Odluci se gubljenje kilograma ili masa...

Van mreže nemanjazw

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
  • POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!
Odg: nemanjazw - Ishrana i Lipo 6 Black (MRSAVLJENJE)
« Odgovor #14 poslato: Septembar 19, 2014, 05:28:16 posle podne »
Pa napisao sam ispod da sam smanjio na 50g po danu ...
POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!