April 28, 2024, 11:29:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Predstavljanje Nikša  (Pročitano 32703 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #60 poslato: Februar 23, 2016, 10:08:59 pre podne »
Hvala Pedja na odgovoru,iskreno nisam znao da ove 3 komponente rade kao cjelina ali eto sad sam i to naučio.Bili bio problem kad bih te zamolio ako bi mi mogao staviti link od teme plyometrijske vježbe i vježbe za snagu da vidim kako bi to trebalo izgledati jer nisam baš puno informiran o ovim vodama.

Ps.Nebitno o cilju,prehrana je na prvom mjestu te bi tako i meni prijatelj s obzirom na cilj trebao promijeniti prehranu za 360 stupnjeva jeli tako ?

Imas dole u video sekciji dosta klipova kako terorise sina i drugare mu iz kluba,pa pogledaj  ;D ;D ;D

upravo tak
i svi su 98-99 godiste kao i momak koji je postvio pitanje ;)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #61 poslato: Februar 23, 2016, 10:24:01 pre podne »
Slobodane i Pedja hvala puno.Pogledat cu klipove pa iskoristiti za pomoći prijatelju :)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #62 poslato: Maj 20, 2016, 10:20:40 posle podne »
Bok ljudi treba mi mala pomoc posto vise nemogu ici u teretanu jer mi je gotova skola znači planiram raditi kod kuce bodyweight vjezbe i napraviti cu si od cementa utege,probat cu napravit i klupu i razne vrste amo reci sprava cu probati napraviti da mogu raditi mrtvo dizanje,bench,biceps pregib,za noge itd..E sad dok to ne napravim zanjima me ako bi mi mogli pomoci kako složiti program za trenirati kod kuce.Dali da se baziram na recimo marince,mountain climbers i takve vrste vježbi ili sklekovi,propadanja i takve vrste vježbi.Također ću početi raditi kardio na tašte lagani intenzitet za početak 30 min pa ako moze mala pomoć bio bih zahvalan :)

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #63 poslato: Maj 20, 2016, 11:27:08 posle podne »
Bok ljudi treba mi mala pomoc posto vise nemogu ici u teretanu jer mi je gotova skola znači planiram raditi kod kuce bodyweight vjezbe i napraviti cu si od cementa utege,probat cu napravit i klupu i razne vrste amo reci sprava cu probati napraviti da mogu raditi mrtvo dizanje,bench,biceps pregib,za noge itd..E sad dok to ne napravim zanjima me ako bi mi mogli pomoci kako složiti program za trenirati kod kuce.Dali da se baziram na recimo marince,mountain climbers i takve vrste vježbi ili sklekovi,propadanja i takve vrste vježbi.Također ću početi raditi kardio na tašte lagani intenzitet za početak 30 min pa ako moze mala pomoć bio bih zahvalan :)
to za bodyweight vezbe nzm, ali evo kako najlakse mozes da napravis neku malu kucnu teretanu :) https://www.youtube.com/watch?v=7rSnJ09e4-A

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #64 poslato: Maj 20, 2016, 11:43:20 posle podne »
Hvala puno,pogledam pa iskombiniram nesto :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #65 poslato: Maj 21, 2016, 12:03:38 pre podne »
to za bodyweight vezbe nzm, ali evo kako najlakse mozes da napravis neku malu kucnu teretanu :) https://www.youtube.com/watch?v=7rSnJ09e4-A

Nebuloza,da te dragi Bog sacuva :)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #66 poslato: Maj 21, 2016, 12:50:46 pre podne »
Možda čak već sutra pravim utege Slobodane a ovaj video sam već vidio prije i znam za kompleksaša odavno ali eto imat cu priliku da napravim utege od cementa pa mi onda nece biti potrebne "bukare" xD :D

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #67 poslato: Maj 21, 2016, 01:02:46 pre podne »
Možda čak već sutra pravim utege Slobodane a ovaj video sam već vidio prije i znam za kompleksaša odavno ali eto imat cu priliku da napravim utege od cementa pa mi onda nece biti potrebne "bukare" xD :D

Imaj samo na umu da ni to nece piti vode dugo,i da je to sve samo ne trajno resenje,zasto onda ne bi sebi skratio muke i isao u neku teretanu ? :)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #68 poslato: Maj 21, 2016, 01:08:08 pre podne »
Vjeruj mi da bi bio najsretniji da mogu ici u teretanu ali kod nas na selu nema teretana tako da mi je to jedino rjesenje :)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #69 poslato: Maj 21, 2016, 07:13:10 posle podne »
Evo ljudi samo slikice da vidite trenutno stanje,moglo je to bolje ali odustajao sam par puta malo bio mentalno slab sto se tiče da ne odustanem ali radim na jačanju te mentalne snage pa evo ja sam zadovoljan posebno sto se tiče leđa pa evo vi prokometnriajte i slobodno kritizirajte prihvaćam i pohvalu i kritiku ali sad guram jos jače i postavljam iduce slike za mjesec dana pa slobodno napisite sto mislite :)








Bit ce to jos bolje i jedva čekam da vidim kako cu izgledat kad maknem ovo suvišno masno tkivo ja mislim da ce to bit bombon :D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #70 poslato: Maj 21, 2016, 10:04:01 posle podne »
Samo guraj..
Prioritet skidanje masnih naslaga pa pakovanje kvalitetne mase..

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #71 poslato: Maj 21, 2016, 10:17:30 posle podne »
Hvala Voja to mi je cilj samo treba biti strpljiv :)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #72 poslato: Maj 26, 2016, 11:11:41 pre podne »
Evo ljudi htio sam napisati ovo da me ispravite ako gdje griješim i da vidim jeli to kako treba i biti.
Što se tiče ishrane ishranu baziram na proteinima i zdravim mastima.Pošto su financije uvijek problem iskorištavam sve najbolje što mogu.Pošto nemam bagu doma za izvagati hranu a opcenito i novci su manji problem onda gledam da se hranim zdravo a kad budem na faksu onda cu imati novaca pa cu pocet i brojat kalorije i opcenito se hraniti preciznije i točnije ali do tada da napisem kako je sada pa da vidim jeli to ok.
Znači za doručak pojedem 3 cijela jaja i zobene s mlijekom.Za ručak uvijek gledam da bude salata + meso ili ako nema mesa onda napravim sebi jaja i salatu prije treninga gledam opet pojesti proteine i neko povrce iza treninga popijem mjericu wheya te navecer pojedem opet proteine + salata ili neko povrce.Znam da bih trebao vise hrane unositi ali jednostavno nemaju moji trenutno novaca za tu kolicinu pa onda radim najbolje kako mogu i kombiniram.UH unesem ujutro i ne unasam ih vise u toku dana,nekako mi tako odgovara pa sad ako nije ok slobodno napisite a što se tiče treninga kombiniram sve bodyweight vježbe,kardio i sad pravim utege pa cu onda moci to jos kvalitetnije odraditi.
Vagao sam se nakon 6 dana imao sam 108 kg što je vjerovatno ispočetka voda pa ja se nadam da ce to ici dobro.
Slobodno recite vase misljenje i savjete. :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #73 poslato: Maj 26, 2016, 11:30:07 pre podne »
Greska je sto izbegavas uh a nisu tako skupi.Krompir,pirinac i ovsene su mozda i najjeftinija stvar u celoj prici..

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #74 poslato: Maj 26, 2016, 11:40:05 pre podne »
Voja hvala na odgovoru,nisam mislio na uh da su skupi što se tiče kompleksnih uh nego nekako imam strah od njih pa ih zato unesem samo ujutro pa ako ti se da napisi svoj prijedlog i savjet nego konkretno kad sam pisao da je skuplje mislio sam na orašaste plodove,piletinu tj količina hrane koja bi mi trebala :)

Išao sam teorijom da su uh za energiju za aktivnost a posto imam masnog tkiva za skinut nekoliko onda sam kontao da energiju za trening crpim iz masnog tkiva ali opet ako nisam u pravu slobodno napisite :)
« Poslednja izmena: Maj 26, 2016, 11:42:12 pre podne niksav98 »