Mart 29, 2024, 10:18:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: ficicaaa - slike :/  (Pročitano 14412 puta)

Van mreže ficicaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
ficicaaa - slike :/
« poslato: Mart 02, 2016, 03:38:08 posle podne »
Kao shto sam vec pisao....

radim 3x nedeljno sa tegovima vec oko 10meseci ali ne vidim neki spec napredak, kapiram da je do ishrane ali jednostavno nemam naviku da jedem striktno jaja, pirinac, belo meso, curetinu i ovsene non stop :)
visok 184, tezak 105kg...
Zanima me gde gresim...jer u danima kada ne radim sa tegovima vozim sobni bajs po 30min i petkom imam basket u sali od satipo to je sve shto se aktivnosti tice...

Pon:biceps i grudi
2 vezbe za grudi, 4 vezbe za biceps i to sve sa 10 ponavljanja u 4 serije....sa tezinom od 30 do 40kg

Sreda:noge i ramena
2 vezbe za noge i 3 za ramena isto kao u pon shto se tice serija i vezbi

Petak:ISKLJUCIVO triceps
4-5 razlicitih vezbi isti broj ponavljanja i serija kao i pon i sreda...


Pauze pravim od 1min do 5min u zavisnosti koju grupu misica forsiram...
Radim i planiram da nastavim da radim ISKLJUCIVO u kucnim (garaznim) uslovima, pa me od vas zanima konkretno za vezbe ili i/za ishranu saveti kako bi isao shto vishe u obim :)

Najvishe me zanima
za sve grupe radim 3-5 razlicitih vezbi sa po 10 ponavljanja, jel to ok ili nije ?

naravno ishrana koliko mogu da platim i priustim
« Poslednja izmena: Maj 02, 2016, 09:49:33 posle podne mica86 »

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: ja :/
« Odgovor #1 poslato: Mart 02, 2016, 03:51:30 posle podne »
Sto se ishrane tice procitaj ovo pa sastavi jelovnik koji ce neko od nas sa foruma da koriguje
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,25311.0.html
Ako zelis masu gledaj da ti proteini budu 2gr po kg,UH sam procijeni i masti 1gr po kg.

Sto se treninga tice tu mnogo grijesis
Za noge 2 vjezbe za ramena 3? Za grudi 2 za biceps 3?
Ja bi ti preporucio da ides ovako za pocetak
grudi-tirceps
ramena-biceps
noge
ledja
pauza

radi osnovne visezglobne vjezbe,benc,veslanje,mrtvo,cucanj,zgibovi,propadanja,potisci imas tu razne varijacije itd...
Za vece misice (ledja,noge,grudi) radi vise vjezbi a za manje misice (biceps,triceps,ramena) vise vjezbi.
List radi 2 puta nedeljno,ako ti je genetski slabiji.

Eto ti je kako bih te ja savjetovao ako te nesto jos zanima pitaj

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: ja :/
« Odgovor #2 poslato: Mart 02, 2016, 03:51:42 posle podne »
Pa problema IMA DOSTA..

Pre svega ishrana,lepo si rekao "NEMAM NAVIKU DA JEDEM STRIKTNO" e pa neces imati ni naviku nekog rezultata.. :)

Dalje...

Split kao split solidan,ali LEDJA nigde ? Ne radis ledja ili sta?


I onda sam trening,biceps koji je mali misic pumpas 4 vezbe,a grudi i noge po 2 vezbe koji je tu fazon ?

Nogama kao najvecoj grupi misica pridajes najmanje znacaja,a bicepsu kao jednoj od najmanjih najvise.. Kontam i ja da hoces da biceps raste,ali to se ne radi tako... :)

PS: Sta smo mi na ovoj slici tacno trebali da vidimo ? Da imas lepu majcu ?

Van mreže ficicaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: ja :/
« Odgovor #3 poslato: Mart 02, 2016, 04:09:23 posle podne »
Pa problema IMA DOSTA..

Pre svega ishrana,lepo si rekao "NEMAM NAVIKU DA JEDEM STRIKTNO" e pa neces imati ni naviku nekog rezultata.. :)

Dalje...

Split kao split solidan,ali LEDJA nigde ? Ne radis ledja ili sta?


I onda sam trening,biceps koji je mali misic pumpas 4 vezbe,a grudi i noge po 2 vezbe koji je tu fazon ?

Nogama kao najvecoj grupi misica pridajes najmanje znacaja,a bicepsu kao jednoj od najmanjih najvise.. Kontam i ja da hoces da biceps raste,ali to se ne radi tako... :)

PS: Sta smo mi na ovoj slici tacno trebali da vidimo ? Da imas lepu majcu ?

majca je od 100 kinti, ne zaebavaj :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: ja :/
« Odgovor #4 poslato: Mart 02, 2016, 04:19:07 posle podne »

majca je od 100 kinti, ne zaebavaj :)

Pa pitam,mislim poenta slike na ovom forumu je da se vidi forma,a ti se slikas u majici i ne spustis trenerku dovoljno da se vidi separacija quada od kolena da se stekne neki utisak..  Pa me interesuje sta smo trebali na slici da zapazimo ? :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: ja :/
« Odgovor #5 poslato: Mart 02, 2016, 04:21:38 posle podne »
Druze kao sto rekose ne valja ovo..Sto se tice majice,kao sto rekose, poenta je da se vidi celo telo ili dredjeni deo tela koji je,da kazemo problematican i kakvo je stanje sa masnim naslagama..

Van mreže ficicaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: ja :/
« Odgovor #6 poslato: Mart 02, 2016, 04:28:20 posle podne »
Druze kao sto rekose ne valja ovo..Sto se tice majice,kao sto rekose, poenta je da se vidi celo telo ili dredjeni deo tela koji je,da kazemo problematican i kakvo je stanje sa masnim naslagama..
truba mi je da se skidam go...i ovo sam jedva...ne volim da se slikam :)

Van mreže ficicaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: ja :/
« Odgovor #7 poslato: Mart 02, 2016, 04:34:44 posle podne »
zab da dodam da koristim samo whey ovaj od 3.5kg za 6500din i neku nakazu od kreatina...kao monohidrat a nece da se rastvara u vodi od fazon 2k din...to unosim samo danima kada vezbam, pa nakon treninga...

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: ja :/
« Odgovor #8 poslato: Mart 02, 2016, 04:52:59 posle podne »
Druze kao sto rekose ne valja ovo..Sto se tice majice,kao sto rekose, poenta je da se vidi celo telo ili dredjeni deo tela koji je,da kazemo problematican i kakvo je stanje sa masnim naslagama..
truba mi je da se skidam go...i ovo sam jedva...ne volim da se slikam :)
pa realno uslikao si gace vec ;D

Van mreže dzoni_rus

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: ja :/
« Odgovor #9 poslato: Mart 02, 2016, 04:56:41 posle podne »
kapiram da je do ishrane ali jednostavno nemam naviku da jedem striktno jaja, pirinac, belo meso, curetinu i ovsene non stop :)

Zanima me gde gresim...


Van mreže ficicaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: ja :/
« Odgovor #10 poslato: Mart 02, 2016, 04:57:40 posle podne »
blam me, shta da radim :(
jel imate neke sugestije...?
jel vam trebaju obimi?
Jel moze ovakvim tempom npr za duplo vishe vremena da se postigne zejleni cilj ili MORAM da krenem da zestoku promenu dijete + ishrane (ogroman br proteina masti i vitamina)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: ja :/
« Odgovor #11 poslato: Mart 02, 2016, 05:03:27 posle podne »
blam me, shta da radim :(
jel imate neke sugestije...?
jel vam trebaju obimi?
Jel moze ovakvim tempom npr za duplo vishe vremena da se postigne zejleni cilj ili MORAM da krenem da zestoku promenu dijete + ishrane (ogroman br proteina masti i vitamina)
Ne vidim razlog za kreatin a cilj je skidanje masnih naslaga.Da,MORAS  da redukujes ishranu ukoliko zelis da napredujes..Nije potreban ''OGROMAN BROJ PROTEINA'' vec adekvatna kolicina..

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: ja :/
« Odgovor #12 poslato: Mart 02, 2016, 06:14:07 posle podne »
blam me, shta da radim :(
jel imate neke sugestije...?
jel vam trebaju obimi?
Jel moze ovakvim tempom npr za duplo vishe vremena da se postigne zejleni cilj ili MORAM da krenem da zestoku promenu dijete + ishrane (ogroman br proteina masti i vitamina)

Druze cimnjenica je da ces morati da se 'navikavas' da jedes samo jaja,meso,pirinac... kako ti kazes ako hoces rezultat..

Jel idealno bi bilo da jedem sta mi srcu drago i da imam rezultate... Zar ne ? :)

Obimi ne igraju nikakvu ulogu.. :)

Van mreže ficicaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: ja :/
« Odgovor #13 poslato: Mart 02, 2016, 07:01:00 posle podne »
Ok,znaci uslovi i sam koncept vezbi je ok?sad je ostalo da napisem neeki predlog na bazi 7 dana pa da me vi korigujete?

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: ja :/
« Odgovor #14 poslato: Mart 02, 2016, 07:08:40 posle podne »
Ok,znaci uslovi i sam koncept vezbi je ok?sad je ostalo da napisem neeki predlog na bazi 7 dana pa da me vi korigujete?

Sta je ok? Vjezbe koje radis?
Ajde molim te procitaj opet svi su istu stvar napisali vezanu za trening koji si naveo