April 29, 2024, 06:02:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: L.V. predstavljanje  (Pročitano 31521 puta)

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #30 poslato: Mart 29, 2016, 07:32:20 posle podne »
pirinac sam poceo nocu da sanjam oce da me ubije u snu iz zasede.


Promasice pirinac u snu,ali na javi ti pogadjas,samo napred drugar... ;)
Naravno  ::)

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #31 poslato: April 05, 2016, 08:54:42 posle podne »

Van mreže AcoBB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #32 poslato: April 05, 2016, 11:42:25 posle podne »
Jedi,jedi i jedi!
Instagram: Aco_1007

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #33 poslato: April 06, 2016, 12:40:17 pre podne »
Pozz druze ,kao sto ti svi ovdje govore da jedes , i jedi , i baci akcenat vise na uh , proteine svakako moras unostiti ako ti je cilj izgradnja misicne mase sto mislim da jeste. imas 15 godina tako da ne ocekuj da ces izgledati veliko i ogromno , u tim godinama je to sasvim normalno osim ako nisi ektomorf, ali realno gledajuci nisu ti se ni svi misici dovoljno razvili. ako nemas bas apetita , mene sto je poguralo jeste whey protein , iskreno sam dobio apetit od njega i poceo bas da unosim hrane u sebe , ali opet nije bitan kvantiet koliko kvalitet. i trebas fino te obroke da ti bude tipa 6-7 jaja , pola kile piletne da fino rasporedis , i to je za tebe taman, cak i previse proteina za jedan dan , i OBAVEZNO ubaci uz svaki obrok , jednu casu punu rize (ovo govorim ovako iz razloga lakse orjentacije) , i ovo bi ti moglo biti oko 5-6 obroka dnevno , sasvim dovoljno da se pocnes debljati. i DA , ubaci mrtva i cucanj, ali akcenat stavljam na NE veeliku kilazu, to tek za jedno 2-3 godine. Poz , ako treba sta , tu smo. ;)
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #34 poslato: April 06, 2016, 07:19:54 pre podne »

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #35 poslato: April 06, 2016, 07:24:44 pre podne »
Pozz druze ,kao sto ti svi ovdje govore da jedes , i jedi , i baci akcenat vise na uh , proteine svakako moras unostiti ako ti je cilj izgradnja misicne mase sto mislim da jeste. imas 15 godina tako da ne ocekuj da ces izgledati veliko i ogromno , u tim godinama je to sasvim normalno osim ako nisi ektomorf, ali realno gledajuci nisu ti se ni svi misici dovoljno razvili. ako nemas bas apetita , mene sto je poguralo jeste whey protein , iskreno sam dobio apetit od njega i poceo bas da unosim hrane u sebe , ali opet nije bitan kvantiet koliko kvalitet. i trebas fino te obroke da ti bude tipa 6-7 jaja , pola kile piletne da fino rasporedis , i to je za tebe taman, cak i previse proteina za jedan dan , i OBAVEZNO ubaci uz svaki obrok , jednu casu punu rize (ovo govorim ovako iz razloga lakse orjentacije) , i ovo bi ti moglo biti oko 5-6 obroka dnevno , sasvim dovoljno da se pocnes debljati. i DA , ubaci mrtva i cucanj, ali akcenat stavljam na NE veeliku kilazu, to tek za jedno 2-3 godine. Poz , ako treba sta , tu smo. ;)
Hvala na savetima, jedem 400g mesa (juce je bilo 200g svinski but, 200g jetrice), 4 jaja, sardinu,150g ovsene,50g rice cakes i 200g pirinac. Iskreno plasim se mrtva da radim, a cucanj radim bez kilaza na jednoj nozi (smesno, znam) :)

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #36 poslato: April 06, 2016, 05:59:24 posle podne »
Pozz druze ,kao sto ti svi ovdje govore da jedes , i jedi , i baci akcenat vise na uh , proteine svakako moras unostiti ako ti je cilj izgradnja misicne mase sto mislim da jeste. imas 15 godina tako da ne ocekuj da ces izgledati veliko i ogromno , u tim godinama je to sasvim normalno osim ako nisi ektomorf, ali realno gledajuci nisu ti se ni svi misici dovoljno razvili. ako nemas bas apetita , mene sto je poguralo jeste whey protein , iskreno sam dobio apetit od njega i poceo bas da unosim hrane u sebe , ali opet nije bitan kvantiet koliko kvalitet. i trebas fino te obroke da ti bude tipa 6-7 jaja , pola kile piletne da fino rasporedis , i to je za tebe taman, cak i previse proteina za jedan dan , i OBAVEZNO ubaci uz svaki obrok , jednu casu punu rize (ovo govorim ovako iz razloga lakse orjentacije) , i ovo bi ti moglo biti oko 5-6 obroka dnevno , sasvim dovoljno da se pocnes debljati. i DA , ubaci mrtva i cucanj, ali akcenat stavljam na NE veeliku kilazu, to tek za jedno 2-3 godine. Poz , ako treba sta , tu smo. ;)
Hvala na savetima, jedem 400g mesa (juce je bilo 200g svinski but, 200g jetrice), 4 jaja, sardinu,150g ovsene,50g rice cakes i 200g pirinac. Iskreno plasim se mrtva da radim, a cucanj radim bez kilaza na jednoj nozi (smesno, znam) :)
Vidi ako mozes da umjesto svinjskog buta ubacis 200g piletine radije ili 200g nekog crvenog mesa :)
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #37 poslato: April 06, 2016, 07:04:07 posle podne »
Ne jedem ja svaki dan svinjski but, ovo sam samo naveo kako je juce izgledalo, ubacujem i ribu i pilece meso :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #38 poslato: April 06, 2016, 07:16:26 posle podne »
Samo jedi...

Jako je bitno da odredis kolicinu UH koja te tera u suficit kako bi dobijao na kilazi :)

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #39 poslato: April 06, 2016, 09:13:03 posle podne »
Samo jedi...

Jako je bitno da odredis kolicinu UH koja te tera u suficit kako bi dobijao na kilazi :)
Unosim oko 280-300 UH, vidim promene na sebi ali kilaza ista  ???

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #40 poslato: April 06, 2016, 09:20:05 posle podne »
Samo jedi...

Jako je bitno da odredis kolicinu UH koja te tera u suficit kako bi dobijao na kilazi :)
Unosim oko 280-300 UH, vidim promene na sebi ali kilaza ista  ???

Polako,ako su promene pozitivne ici ce i kilaza u pravom smeru samo strpljivo. :)

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #41 poslato: April 06, 2016, 09:28:37 posle podne »
Samo jedi...

Jako je bitno da odredis kolicinu UH koja te tera u suficit kako bi dobijao na kilazi :)
Unosim oko 280-300 UH, vidim promene na sebi ali kilaza ista  ???

Polako,ako su promene pozitivne ici ce i kilaza u pravom smeru samo strpljivo. :)
Naravno, znas kako kazu strpljenje je vrlina velikana :D :D ;D ;D

Van mreže Treniram_roletne

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
  • Nindza dijeta 😂
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #42 poslato: April 06, 2016, 11:39:05 posle podne »

[/quote]
Hvala na savetima, jedem 400g mesa (juce je bilo 200g svinski but, 200g jetrice), 4 jaja, sardinu,150g ovsene,50g rice cakes i 200g pirinac. Iskreno plasim se mrtva da radim, a cucanj radim bez kilaza na jednoj nozi (smesno, znam) :)
[/quote]

Jetrice bi mogao da zamjenis, jako puno holesterola bez razloga.
I workaut out because its good for me.
Also, because I like to eat. A lot.

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #43 poslato: April 06, 2016, 11:42:02 posle podne »
Zaboravih ti napisati , za mrtva nemas sta da se bojis a ni cucnja , prvo pocni s nekih 10 kila , cisto da osjetis kilazu , ali prije toga zagrij donji dio ledja, i tako vjezbaj formu jedno mjesec dana dok se ne ustelis i slobodno rokaj onda , ali ne preveliku kilazu ! i ne stavljaj pojas odmah ! nece ti trebati zadugo jos hehe :)
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #44 poslato: April 07, 2016, 08:58:20 pre podne »
Zaboravih ti napisati , za mrtva nemas sta da se bojis a ni cucnja , prvo pocni s nekih 10 kila , cisto da osjetis kilazu , ali prije toga zagrij donji dio ledja, i tako vjezbaj formu jedno mjesec dana dok se ne ustelis i slobodno rokaj onda , ali ne preveliku kilazu ! i ne stavljaj pojas odmah ! nece ti trebati zadugo jos hehe :)
:)