Mart 28, 2024, 09:07:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: "novi"  (Pročitano 5883 puta)

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: "novi"
« Odgovor #15 poslato: Jun 06, 2007, 11:06:05 posle podne »
odlicno za "rekreativca".koje vjezbe radis za trapez?pozz
Pa radim isto sto i drugi...Izvlacenje do brade...Izdizanje i spustanje ramena sa buckama...i letenje me tu isto gadja...ali radim "krvavo" te vezbe-dok ne pocne da pece....

Van mreže MALI

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 724
  • YOU CAN'T FLEX FAT!
Odg: "novi"
« Odgovor #16 poslato: Jun 07, 2007, 07:15:13 pre podne »
Strasno mi je krivo sto sam ko najveci klipan povredio rame..Taj dan u teretanu dodje neka xtra riba-a ja da pokazem kako sam jak i spretan  :?-naglim cimom okrenem rame...I tako,sledecia tri meseca sam plakao pri nekim vezbama...Ravni bench nisam mogao ni sa sipkom,propadanja ni da pomislim....Pa je doslo dotle da izgubim dosta na grudima i ramenima...Ali jebi ga...Ill be back  :)

3 meseca nije nista za povredu ramena. Rame je najslozeniji zglob u telu, tako da cuvaj se od povreda.
Ja sam godinu dana patio od povredu ramena...
Super izgledas, trapeziusi su ti najbolji. Samo napred, ovo je previse za rekreativca:)
Pozdrav

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: "novi"
« Odgovor #17 poslato: Jun 07, 2007, 11:04:57 pre podne »
3 meseca nije nista za povredu ramena. Rame je najslozeniji zglob u telu, tako da cuvaj se od povreda.
Ja sam godinu dana patio od povredu ramena...
Super izgledas, trapeziusi su ti najbolji. Samo napred, ovo je previse za rekreativca:)
Pozdrav
[/quote]
Godinu dana...uzas covece...mogu da zamislim...
Meni je bas mnogo tesko palo jer sam zbog toga,kao sto rekoh,izgubio na ramenima a posebno na grudima-ali dok je leto u toku,tesko da mogu nesto znacajnije da povratim masu...
Pozdrav i tebi i hvala...

Van mreže MALI

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 724
  • YOU CAN'T FLEX FAT!
Odg: "novi"
« Odgovor #18 poslato: Jun 07, 2007, 11:07:35 pre podne »
Ostavi sada msau. Koristi ovo vreme za saniranje svih eventualnih povreda, za kompletnu regeneraciju, pripremaj se za sledecu sezonu, onda kad prodje leto navali na masu, imas vremena, treba ti samo volja, i naravno pare:))
Pozdrav