Mart 28, 2024, 10:39:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: CELULIT- new by natasha  (Pročitano 95292 puta)

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #30 poslato: Januar 29, 2008, 02:06:29 posle podne »
Da da,klasicne masaze su super i trudim se da idem 2xmesecno.od skoro sam promenila maserku(stara se odselila) i u toku masiranja butina,gluteusa uopste tog problematicnijeg dela kod zena,vise puta me je pitala da li me boli?I ja onako u cudu je pitam "jer treba da me boli-posto me ne boli tj jel to dobro ili lose",ona kaze naravno da je dobro,jer da imam celulita morala bi  dosta slabije da me masira.Eto to sam od skoro naucila:)))

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #31 poslato: Januar 29, 2008, 02:21:08 posle podne »
J...s zenu bez imalo celulita
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #32 poslato: Januar 29, 2008, 02:30:55 posle podne »
ivane svaka zena ali ama bas svaka ima ga bar malo.ovo o cemu sam ja u prethodnom postu pisala odnosilo se na onu kolicinu celulita koja je vec problematicna a samim tim i bolna.tako da eto misterija je resena:)

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #33 poslato: Januar 29, 2008, 02:49:01 posle podne »
Znam Nato,salim se ja malo.
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #34 poslato: Januar 29, 2008, 03:04:52 posle podne »
J...s zenu bez imalo celulita

Druze, o ukusima se ne raspravlja ... ima muskaraca koji vole i zene sa cupavim nogama ;)

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #35 poslato: Januar 29, 2008, 06:47:37 posle podne »
J...s zenu bez imalo celulita

ma i bez i sa....ma sve!!!!!
hahahaha

Van mreže minica

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 3
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #36 poslato: Maj 15, 2008, 06:05:13 posle podne »
Da li je tacno da body building nije dobar za celulit? Negde sam procitala da se celulit veze za misice (ili nesto slicno).
Hocu da povecam misicnu masu a imam celulit (nemam visak kilograma, mozda manjak) pa se plasim da se celulit ne pogorsa.
Da li moze da se pogorsa body buildingom?

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #37 poslato: Maj 16, 2008, 09:36:03 pre podne »
Mora da si pogresno protumacila, ili je to opet napisao neki samozvani ekspert ;)
Nema sanse da body building nije dobar za celulit. Svaki sport je dobar za eliminaciju tog 'zla'.

Bavljenje sportom + korekcija ishrane + unos velikih kolicina vode + redovna masaza = smanjenje i eliminacija celulita :)

Van mreže bosko97

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 310
  • Pauljicic
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #38 poslato: Decembar 07, 2008, 10:57:14 pre podne »
O celulitu je ovde sve lepo objasnjeno,od ishrane,tretmana,vezbanja-samo,drage moje,krenite u borbu i budite istrajne.Detoksikacija organizma putem ishrane,unosa odredjenih cajeva,i pravilno "prociscavajuce disanje"takodje pomazu.

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #39 poslato: Februar 22, 2009, 09:02:12 posle podne »
Ja sam vrlo podložna celulitu kao i većina žena. Radila sam raznorazne masaže, odlazile u salone na razne terapije, sa folijama, sa blatom i možda se malo smanjio ali ništa posebno. Dok pre dve godine nisam počela da unosim po 3 litra vode dnevno. Naravno, pridržavala sam se i zdrave ishrane ali nisam trenirala. Moram reći da je ta voda odnela sav celulit za tri meseca. Nisam mogla rođenim očima da poverujem. Evo sada to ponovo primenjujem(iako bi trebalo da bude stalno bez prekida) i već se vide rezultati.

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #40 poslato: Februar 23, 2009, 02:01:52 posle podne »
Pa mi onda dodje neki dr i kaze "ne treba da se 'nalevas' vodom kao deva, pij kad si zedna" ;)
Ovo je ociti dokaz da zaista treba da se pije minimalno 2 litre vode dnevno.
Bravo, Maso! :)

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #41 poslato: Februar 23, 2009, 02:11:04 posle podne »
Svaki zdrav čovek treba da popije minimum 2l. vode dnevno. Ovo ne važi za ljude koji imaju problema sa krvnim pritiskom ili radom bubrega.
I još nešto, treba izbegavati so u potpunosti i masno jer onda džaba pijete toliku vodu. Ne da neće imati efekta nego će doći do kontraefekta - gomilanje vode u organizmu, otečenost i pojava celulita.

Hvala Tanja ;)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #42 poslato: Februar 23, 2009, 02:14:21 posle podne »
I drugi put ;)

Nego, i za sol ima leka, hehehee. Morska sol. Ona ne zadrzava vodu u telu kao sto to cini obicna, kuhinjska sol. Ne kazem sad da se treba opustiti i sa morskom soli, i sa njom treba da se pazi odnosno da se ne preteruje.
I, kao sto je Masa vec napomenula... evo i ja cu jos jednom, jer zaista jeste jako bitno: osim soli, treba pripaziti i na unos masnoca.

Van mreže flytomin

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #43 poslato: Jun 18, 2009, 06:09:41 posle podne »
Zeleo bih da se nadovezem na ove vase zadnje komentare u vezi unosenja vecekolicine vode odnosno caja...
Posto se bavim masazom(Anticelulit-relax)Znam da se savetuje veci unos vode i plus bar jos 1,5L do 2L caja od rastavica ili zelenog caja sto zbog detoxikacije sto zbog izbacivanja  stetnih materija iz organizma koji se izdvajaju  prilikom masaze...
Plus sve gore vec pomenuto korekcija ishrane+trninzi ili neki vid rekreacije.
Takodje bih zeleo da napomenem da je masaza i ujedno najbolje sredstvo za oslobadjanje efekta narandzine kore ili ti celulita,pored svih proizvoda i cudotvornih masinai kremica pomada i gluposti na koje ljudi bacaju pare...

Vratio bih se na jos jedan deo teme,gore pomenute pa cisto da pojasnim...

Bol koji je ranije pominjan vezan za celulit je veoma bitan za coveka koji radi masazu jer postoji mogucnost usled nestrucnog rada da ostanu podlivi na mestima gde to devojke zene ne bi zelele ...Celulit u kasnijem stadijumu zna da boli i to jako i zavisno od osobe do osobe razlicito se ponasa...(Kod nekih devojaka sam se sretao sa bolom i u ranijim stadijumima)

Eto valjda nisam udavio..:P
NE cekaj cudo da ti se desi,Ti budi cudo i desavaj se swaki dan!!!

Van mreže Vucic90

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: CELULIT- new by natasha
« Odgovor #44 poslato: Jun 22, 2009, 12:09:10 pre podne »
Odlican text. Ali na kraju Timea koja nikada nije imala celulit.... :D