Maj 16, 2024, 06:59:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Povrede  (Pročitano 14104 puta)

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Povrede
« Odgovor #45 poslato: Januar 03, 2010, 11:35:32 posle podne »
Pa ne bih bas da izbacim, sta mislis jedanput mjsescno da radm pa da vidim kako ledja reaguju na promjenu???

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Povrede
« Odgovor #46 poslato: Januar 08, 2010, 05:17:25 posle podne »
Pa, mogao bi da napravis pauzu od par nedelja...pa lagano se vracaj u ritam i prati povredu. Za vreme pauze se potrudi da sto vise tretiras to mesto sa kremama nemenjenim za to.

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Povrede
« Odgovor #47 poslato: Februar 08, 2011, 11:19:38 pre podne »
Gurke imam isti problem kao ti, neki dan sam fasovao kad sam radio stojeci pregib za biceps ravnom sipkom...Sevnulo je i od tada boli kad radim biceps, i kao sto Vandeta kaze kad spustam teg i otvaram saku cekam koji sekund ili drugom rukom smaknem saku sa sipke heehehe bol je u predelu podlaktice kao gore na slici...ovo zna da skenja trening i vežbača jbga. Mazem KAMFART mast, ali bol je tu i mislim da ce biti prisutan duze vreme :(

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Povrede
« Odgovor #48 poslato: Februar 08, 2011, 12:01:36 posle podne »
Uzmi Glukosamin, jos bolje elaste joint od labrade ;) izbaci sipku i radi samo sa bucicama ;)

smanji kilaze i radi ultra,mega giga spora ponavljanja ;)) i ima da raste biceps ojhaaaaa
« Poslednja izmena: Februar 08, 2011, 12:03:31 posle podne Gurke »

Van mreže shpongle

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Povrede
« Odgovor #49 poslato: Februar 21, 2011, 05:20:13 posle podne »
Pozdrav svima.
Imam problema sa levim ramenom. Bol se oseca kada ispravim ruku iznad glave i uhvatim se za stok od vrata i krenem napred tako da mi ruka ostaje iza ledja, onda pocne da me boli rameni zglob, osecam kako me zateze unutra negde u centru ramenog dela....nije ovo toliki problem mogu da radim sve vezbe bez problema i ne osecam bol dok radim ali ovo uzasno iritira i nikako da prodje a pravio sam pauzu od mesec i po dana i pio sam diclo rapid i mazao sa deep relief masti i lioton 1000....interesuje me zna li neko sta mi je ciniti da ova bol nestane skroz? da li da nastavljam da radim, da li da forsiram zglob da ga istezem na stoku od vrata i namerno izazivam bol nebi li prosla? ne pauzira mi se vise. hvala unapred

Van mreže VladimirUgr

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Povrede
« Odgovor #50 poslato: Februar 21, 2011, 05:43:09 posle podne »
Si bio kod doktora?
“The fight is won or lost far away from witnesses - behind the lines, in the gym, and out
there on the road, long before I dance under those lights.” - Muhammad Ali

Van mreže shpongle

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Povrede
« Odgovor #51 poslato: Februar 21, 2011, 06:36:35 posle podne »
jesam i on mi je rekao da pijem diclo rapid da mazem te masti i prestalo me je ne boli me vise kada rotiram ruku ali ostala je ta povreda sto sam naveo gore, necu prestajati da vezbam 3 meseca bole me uvo ako prodje prodje....istezacu tu grupu misica vise, mazacu masti i stavljacu led pa cemo videti dal ce proci, ne znam sta drugo da radim

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Povrede
« Odgovor #52 poslato: Februar 21, 2011, 06:52:01 posle podne »
nemoj istezati
nemoj trenirati
otidji da snimis da ti se postavi tacna gijagnoza
VAZNO
nemoj da se igras,jer igrati sa povredom ramena nije ni malo bezazleno

Van mreže shpongle

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Povrede
« Odgovor #53 poslato: Februar 21, 2011, 07:46:27 posle podne »
hvala na odgovorima ali ja ne prestajem sa vezbanjem taman mi ruka otpala jer mi uopste ne smeta i nije neka ozbiljna povreda...ako kroz 3 meseca ne prodje skroz onda cu napraviti pauzu do kraja leta....valjda samo treba zglob malo da se navikne na jaci trening ;)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Povrede
« Odgovor #54 poslato: Februar 21, 2011, 10:54:46 posle podne »
hvala na odgovorima ali ja ne prestajem sa vezbanjem taman mi ruka otpala jer mi uopste ne smeta i nije neka ozbiljna povreda...ako kroz 3 meseca ne prodje skroz onda cu napraviti pauzu do kraja leta....valjda samo treba zglob malo da se navikne na jaci trening ;)

Bravo majstore. :D

Van mreže VladimirUgr

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Povrede
« Odgovor #55 poslato: Februar 22, 2011, 12:10:00 posle podne »
hvala na odgovorima ali ja ne prestajem sa vezbanjem taman mi ruka otpala jer mi uopste ne smeta i nije neka ozbiljna povreda...ako kroz 3 meseca ne prodje skroz onda cu napraviti pauzu do kraja leta....valjda samo treba zglob malo da se navikne na jaci trening ;)
Ma bravo sine samo ti udri po treningu pa kad se budes sjebao za ceo zivot bice kasno!
“The fight is won or lost far away from witnesses - behind the lines, in the gym, and out
there on the road, long before I dance under those lights.” - Muhammad Ali

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Povrede
« Odgovor #56 poslato: Februar 22, 2011, 12:50:20 posle podne »
jbt meni nije jasno...ako ja nisam docarao svoje probleme sa ramenom na ovom forumu nisam nigde...malo search i pronacice se
al se nekad dobro jelo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Povrede
« Odgovor #57 poslato: Februar 23, 2011, 05:37:52 pre podne »
jbt meni nije jasno...ako ja nisam docarao svoje probleme sa ramenom na ovom forumu nisam nigde...malo search i pronacice se

x2

Van mreže shpongle

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Povrede
« Odgovor #58 poslato: Februar 23, 2011, 02:24:58 posle podne »
Ok resio sam da napravim jednomesecnu pauzu...nasao sam izvestaj ortopeda i pise na njemu biceps braci ili bochij (stvarno ne mogu da protumacim ovu drugu rec :) )...ne boli me uopste kada radim vezbe ali kada se ohladi ruka i pogotovu izjutra osecaj je veoma cudan u ramenu, kao neko blago zatezanje, ne boli me i ne znam kako ovo bolje da objasnim valjda neko zna o cemu se radi...mislim da povreda nije mnogo ozbiljna i nastavicu da stavljam led i da mazem lioton1000 i picu diclo rapid....ae neko da mi kaze samo kakva je ovo povreda u pitanju biceps braci :) i koliko bi trebalo u mom slucaju od prilike da se ona potpuno sanira?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Povrede
« Odgovor #59 poslato: Februar 23, 2011, 05:45:59 posle podne »
nije povreda koja se zove biceps brachialis,vec je to latinski naziv za taj misic i verovatno je u pitanju pripoj izmedju bicepsa io prednje glave ramena
pametan izbor si napiravio sto ces da uradis pauzu