Maj 22, 2024, 04:29:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.149 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?  (Pročitano 211572 puta)

Van mreže Zof

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #510 poslato: April 01, 2013, 10:03:25 pre podne »
Ove sto sam kupio jesu instant, pa cu samo preliti vrucom vodom i malo sacekati, dodam malo zasladjivaca i cimeta...i pomozi boze :)

Van mreže riddler

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #511 poslato: April 01, 2013, 03:30:42 posle podne »
E kakvi kraljevi... Ne kazem ja da ce da narusi formu ili da ce da umre ako popije casu mleka, ali ako hoces nesto da radis kako treba, radi to do kraja. A s obzirom da se ishrana svima bazira na 10 namirnica, moze tih 200 ml vrlo brzo da se pretvori u 2L

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #512 poslato: April 01, 2013, 04:34:11 posle podne »
moze tih 200 ml vrlo brzo da se pretvori u 2L
Kako? :D

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #513 poslato: April 01, 2013, 08:03:37 posle podne »
Au brate pa ima mleko bez laktoze u njemu nema UH ko zeli da isposhtuje 100% ishranu , ja cu biti zadovoljan sa 95% ishrane , jer sam doshao na forum da bih smrshao i u tome sam uspeo , i sigurno necu da se opterecujem sa chashom mleka , jednim pivom nedeljno ili tortom jednom u sto godina ... ako se zdravo hranim i dovoljno vezbam te namernice ce se potroshiti lako ... nisu ovde svi takmichari ...

ali svaka chast onima koji se takmiche i drze do forme ...

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #514 poslato: April 01, 2013, 08:19:36 posle podne »
mleko bez laktoze ima poente piti jedino ako si netolerantan na laktozu, u suprotnom ti je samo bacanje para... ono ima hidrate i dalje, samo je laktoza kao disaharid razbijena na glukozu i galaktozu zbog ljudi koji ne mogu da je vare...

2dl se pretvori u 2l jedino ako se zaje.be pa umesto jedne čaše popije 10, a to se ne dešava baš često... :)


p.s. kako su na forumima svi posvećeni i hardcore do koske, a na bini nemamo ni 5 ozbiljnih bildera... :)
« Poslednja izmena: April 01, 2013, 08:42:39 posle podne filip85 »

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #515 poslato: April 01, 2013, 08:36:49 posle podne »
p.s. kako su na forumima svi posvećeni i hardcore do koske, a na bini nemamo ni 5 ozbiljnih bildera... :)

to jeste. a svi kao tiganj sto pece bez ulja, na meso stavite salvetu da upije itd itd.
ni ovde u slikama nema nikog
mada nema ni mene  :)

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #516 poslato: April 01, 2013, 09:18:34 posle podne »
p.s. kako su na forumima svi posvećeni i hardcore do koske, a na bini nemamo ni 5 ozbiljnih bildera... :)

to jeste. a svi kao tiganj sto pece bez ulja, na meso stavite salvetu da upije itd itd.
ni ovde u slikama nema nikog
mada nema ni mene  :)

Ja pržim na ulju. S obzirom da nijesam takmičar i da ne težim nekom savršenstvu, uopšte mi ne smeta. Ovo na forumu je više preseravanje. Čast izuzecima, tipa onima koji se takmiče ili bi da skinu kilograme.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #517 poslato: April 01, 2013, 09:21:24 posle podne »
Pa sada, i ja sipnem dve-tri kapi kada hocu omlet da pravim, ali kada pecem piletinu ne stavljam ulje i ne smatram to bas preseravanjem...


Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #518 poslato: April 01, 2013, 09:40:38 posle podne »
Pa sada, i ja sipnem dve-tri kapi kada hocu omlet da pravim, ali kada pecem piletinu ne stavljam ulje i ne smatram to bas preseravanjem...



Ja evo i kada pržim piletinu, sve na ulju :) To je jedan od mojih da kažem ''eksperimenata'' posle toliko dijeta koje sam držao i propisa koje sam poštovao tj robovao pravilima.. i mogu ti reći period kada nijesam pržio na ulju i period kada jesam, nemaju uopšte neku primjetnu razliku na moj BF.

Zadnjih 10 nedjelja dijete sam konstanto po par puta na dan pržio piletinu na ulju + omlet (namjerno).. popravio sam formu bolje nego li nekoliko mjeseci unazad kada sam se držao propisa kao pijan plota + đe sam izgubio oko 8 kilograma jer sam zarazio stomak itd itd.. nebitno sad.... imam slike, pa se i sam napredak može ocijenit na osnovu njih.. kao rekreativac sam skroz zadovoljan uz finansije koje sam mogao sebi da priuštim..

Dok ovdje mnogi sve znaju, sve su probali (ovo sve pod znacima navoda), a nigdje niti ijednog dokaza za to njihovo znanje i to njihovo robovanje svemu ovome. Zaključak svega bi bio - opusti te se ljudi, uživajte u životu.. samo jednu šansu za to imate.. :)

Da ne idem više u off, da mi neko ne zamjeri, pišem za rekreativce, ljude koji nemaju ama baš nikakvih ambicija po pitanju ovog sporta.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #519 poslato: April 01, 2013, 09:57:17 posle podne »



Zaključak svega bi bio - opusti te se ljudi, uživajte u životu.. samo jednu šansu za to imate.. :)

.

Iz koje je ovo pesme?

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #520 poslato: April 01, 2013, 10:44:05 posle podne »
A bilo je dana kada se mast nije smela mesati sa uh... full retard staff :D.
« Poslednja izmena: April 01, 2013, 10:45:53 posle podne Edge »

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #521 poslato: April 01, 2013, 11:15:09 posle podne »



Zaključak svega bi bio - opusti te se ljudi, uživajte u životu.. samo jednu šansu za to imate.. :)

.

Iz koje je ovo pesme?

Stvarno bi trebao da budeš loš poznavaoc muzike pa da ovo povežeš sa pjesmom. :) Možda neki citat.. ovo je došlo u trenutku inspiracije na sve te virtuelne znaoce i poznavaoce materije.. pa da pokušam da im olakšam..
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #522 poslato: April 01, 2013, 11:56:03 posle podne »
Немам никакав проблем да једем овсене и када су само преливене врелом водом, али сам јуче и данас одлучио да мало експериментишем, па сам искористио пар рецепата који су овде написани.

Овсене прелијем врелом водом, сачекам да упију и да постану мекане. Убацим их у блендер, додам мало цимета, какаа, стевие, 2 цела јаја, изблендам и направим палачинке на тави за палачинке  :) Нисам мислио да ће ми се свидети, али је укус одличан. Јоше боље је када сам уместо какаа, убацио Дајматајз XT, али сада чекам да ми стигне нова кутија.

Ујутру ћу да пробам и слану палачинку са ориганом и Ела сиром, са стране туњевина, па сигурно не може да буде лоше  :)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #523 poslato: April 02, 2013, 04:24:48 pre podne »
Ja ne znam za razliku pecenja piletine na ulju,pohovanja,przenja ili slicno. Ali je mnogo lakse isecene snicle 300-500g zaciniti sa vegetom,so,grcki giros, ubaciti u kesu za pecenje bez ulja ,kesu polozit u tepsiju i na 200stepeni 15 tak min peci. Mnogo je lakse,bez dodatnog sudja i zajebanja,da ne pominjem da je ukusno .
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Zof

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Kako pripremate vase Ovsene Pahuljice?
« Odgovor #524 poslato: April 02, 2013, 11:37:38 pre podne »
Немам никакав проблем да једем овсене и када су само преливене врелом водом, али сам јуче и данас одлучио да мало експериментишем, па сам искористио пар рецепата који су овде написани.

Овсене прелијем врелом водом, сачекам да упију и да постану мекане. Убацим их у блендер, додам мало цимета, какаа, стевие, 2 цела јаја, изблендам и направим палачинке на тави за палачинке  :) Нисам мислио да ће ми се свидети, али је укус одличан. Јоше боље је када сам уместо какаа, убацио Дајматајз XT, али сада чекам да ми стигне нова кутија.

Ујутру ћу да пробам и слану палачинку са ориганом и Ела сиром, са стране туњевина, па сигурно не може да буде лоше  :)

Gde si nabavio Steviu? Ja sam trazio, ali nesto mi ne polazi za rukom...koristim neki vestacki zasladjivac za ovsene trenutno.
Koji kakao je bezmasni, da probam i ja da ga stavim u ovsene?