Jun 05, 2024, 05:14:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 773590 puta)

Van mreže markovic17

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: KREATIN
« Odgovor #1770 poslato: April 11, 2010, 10:33:40 posle podne »
ma i ja bi uzeo labradu...al ocu da kupim vise stvari zato mi je tih 800 din razlike bitno:)

al ako je THE farmaceutske cistoce i lepo se rastvara onda je ok:)

sad nzm dal postoji neka razlika izmedju THE i Labradinog???

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: KREATIN
« Odgovor #1771 poslato: April 11, 2010, 11:07:51 posle podne »
ma i ja bi uzeo labradu...al ocu da kupim vise stvari zato mi je tih 800 din razlike bitno:)

al ako je THE farmaceutske cistoce i lepo se rastvara onda je ok:)

sad nzm dal postoji neka razlika izmedju THE i Labradinog???
Hoces sad da ti i kazemo koja tvrdoca vode mora da bude da bi se rastvorio brate zar ne vidis da ti svi kazu da su oba ok ja labradu koristim i odlicno se rastvara fino ga izmutis i to je to...
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.559
Odg: KREATIN
« Odgovor #1772 poslato: April 12, 2010, 11:33:53 pre podne »
ma i ja bi uzeo labradu...al ocu da kupim vise stvari zato mi je tih 800 din razlike bitno:)

al ako je THE farmaceutske cistoce i lepo se rastvara onda je ok:)

sad nzm dal postoji neka razlika izmedju THE i Labradinog???
Hoces sad da ti i kazemo koja tvrdoca vode mora da bude da bi se rastvorio brate zar ne vidis da ti svi kazu da su oba ok ja labradu koristim i odlicno se rastvara fino ga izmutis i to je to...

teske su to odluke u zivotu , nemoj tako  ;D
@markovic17

uzmi Utlimate :)
zasto da se dvoumis kad mozes i da se troumis ! ;D

Van mreže markovic17

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: KREATIN
« Odgovor #1773 poslato: April 12, 2010, 03:04:57 posle podne »
uzecu labradu...ipak je proveren ;)

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: KREATIN
« Odgovor #1774 poslato: April 12, 2010, 03:24:45 posle podne »

sada radi pedje i marketinga rece ti svi THE  :P ja bih uzeo labradu:))


sto jel mi imamo procenat od svakog prodatog the prozivoda  ? ili popust ako ga preporucimo  ?

mislim ne znam  odakle ti ovakve glupsti
For me , life is continously being hungry.

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: KREATIN
« Odgovor #1775 poslato: April 12, 2010, 07:48:41 posle podne »
 :P to je bila zafrkancija a sto se mene tice gore sam lijepo napisao nemas ali dosta se ljudi uvalic pedju u guzu kao ti hahahahha pa reci THE :-*
ja koristim weider i dajem 41euro za 240 kapsula MAXIMUM KREA-GENIC al sad trenutno pijem od SCI nutritiona creatin kosta 23eura 500grama!!
al koliko para toliko muzike.... :P uvijek bilo sada slozio se netko s ovim ili ne to je tako;))
jeli a od samog kreatina nema nista treba se puno stvari poklopiti trenig,prehrana,suplamenti,odmor i opet tesko ide i opet treba DECA i opet nista :PP
nepravi kreatin hulka od nikoga tako kupi sto mozes kupiti mislim da je svaki dobar najgore nikakav!!
al meni je najbolji MAXIMUM KREA-GENIC a pio sam i labradu i Sictec i biotech i SCi mentor itd....ako imasn ovce uzmi MAXIMUM KREA-GENIC nes pogrijesiti (nisjednim)hahhaha pa ja.... :P

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: KREATIN
« Odgovor #1776 poslato: April 12, 2010, 07:58:37 posle podne »
 ;D wasel na svim forumima tako i na ovome forsiraju se i imaju cijene proizvoda tako ovaj forum ima od THE proizvode!!budi realan malo ;)) nekazem da su losi da ih imam kupiti ovde kod sebe po toj vasoj cjeni ja bi ih kupovao;) a to gore sam se zafrkavao  sad kako si ti to shvatio neznam ali tu ima malo i istine ali nisma nsita lose mislio to je sve prirodno!!
ako pedja otkriva nama tajne i daje odgovore na nasa pitanja nemislim ovim njega kuditi ili nesto samo ti napominjem daj pedji da ga sponzorira WEIDER dizao bi ga do neba to ti je tako il wasel kupi ti mene sleper proizvoda i da sam ja admin ja bi rekao WASEL da si ti  KRALJ!!pa ja :PP pustimo marketing sada....to je bila sala na marketing da meni neki politicar napravi kucu i kupi auto ja bi bio u nekoj poitickoj stranci i dizao bi je do nebesa ovako nema niodkoga koristi svoje novce ulazem tako da pijem i kupujem sto ja hocu i govorim samo svoje misljenje  weider je preskup al je meni osobno najbolja marka sto sam piopreparata WEIDER i All STAR!!to je moje misljenje sad nemoras ga ti uvaziti najvece smece sto sam pio jeste american muscuke.scitec,universal;),biotech!!to se meni nesvijda SCi mentor mi je OK...a velim dosta sam toga oprobao od supsa a sad ce netko reci mozda i jesam gurman al sam placam i sam pijem i radim ono sto meni pase i bas me briga kaj ces ti tu reci i kako ces nesto shvatiti...nisam nista lose mislio lipi pozdrawww  :-*

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: KREATIN
« Odgovor #1777 poslato: April 12, 2010, 08:14:43 posle podne »
druze ja ne znam ni jedno BB koji deli savete kao PEDJA;) te stvari treba da se cene,90% nas ovde izgleda odlicno zbog PEDJE zar ne,moj izlged sse  promenio za 3 godine od kada sam ovde za 180 stepeni,pogledaj 20000 postova ima PEDJA,napusava naravno ali to je jedini nacin da nas nauci necemu,ja sam sa pedjom imao puno napusavanja PA STA...nisam balavac pa da se durim i da dizem nos(kao puno ljudi pedja ih napusi oni odu;))
ostali takmicari CAST IZUZECIMA nece da beknu za DZABE;)
tako da ako neko pita izmedju NUTRABOLICA i THE ja cu reci THE,samo zbog postovanja prema pedji i to je jedna mala stvar koju mi mozemo da uradimo za njega,a on je za nas uradio VERUJ MI MNOGO!!!!!!!!!!!!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: KREATIN
« Odgovor #1778 poslato: April 12, 2010, 08:30:05 posle podne »
naturalni cjenim to i vjeruj mi boljeg foruma nema....onim nisma nista lose mislio ali eto svi nekako pogresno shvate preko poruka kako da objasnim trebao pisati sada vam 3 dana ovde:))) ja velim da pejda ima najbolje cjene i u njega bi kupovao ali ja zivim u maloj sredini i nema nista samo weider i musculetech!!dosta o tome:)))
meni je forum puno pomogao i ljudi na njemu i rekao sam i opet govorim boljeg foruma nema i ljudi sto pisu po njemu stvarno im se divim....ja sam isto dosta toga naucio i zato i jesam ovdje!!
pozdrawww weiliki  WWWELIKOM PEDJI!!
i 100x sam rekao svaki sups je dobar najgore nikakav!!radi ovoga sto se dvoumi pa pise onaj ili ovaj kupis sto imas novca pokrijes se najbolje sto mozes!!
ako si gurman gledaj okus.....ako si bodybuillder gledaj da DJELUJE moje misljenje;))
nist lose nisam mislio nego sam htio da recem samo normalno da ce ti reci svi THE a dobar je svaki neka sam procjeni jeli bolji onaj ili ovaj ko sta kome pase ko sto hoce i koliko moze ...ako shvacate...o tome je meni glupo pricati koji je bolji samo to sam htio da kazem!!
NAJGORI ako se bavis ovim sportom jeste nikakav!!ako pijes dobar je i labradin i the ima efekta svaki neseboj ba bre:))):)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.559
Odg: KREATIN
« Odgovor #1779 poslato: April 12, 2010, 08:48:40 posle podne »
uzecu labradu...ipak je proveren ;)
da da da vazno da  nije fake ;)   ;D  jeli koliko meseci unazad se dvoumis troumis jaoooo brate mili od takvog pristupa nema nista ... ali neka skapiraces i sam ...
@opaquer

Weider je ne oduvek bio preskup  , stvar je u tome sto je weider ime koje se placa, mada to dosta ljudi vec zna...
A sto se tice The proizvoda Pedja ih i sam koristi tako da ako je to izbor shampiona sigurno postoji razlog ... naravno da postoje bolje firme nije The najbolji ...ali je realno jako dobar i imaju bas siroku paletu proizvoda i prate trend kako sa ukusima,novitetima tako i sa tehnologijom sto je vrlo bitan pokazatelj kvaliteta !

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: KREATIN
« Odgovor #1780 poslato: April 12, 2010, 08:53:30 posle podne »
jao jao nisam govorio ja uopce protvi the proizvoda nego covjek se dvoumi a takvih je danas 90% pocetnika nemas se tu sto dvoumiti lijepo sam gore rekao svaki je dobar najgore nikakav kreatin:))

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: KREATIN
« Odgovor #1781 poslato: April 12, 2010, 09:00:41 posle podne »
kupis ono za sta imas para, bilo da je labrada ili the, ili nesto peto..
ja ti preporucujem oba a i petrovic ce ti preporuciti oba bez obzira sto prodaje the
sta god da uzmes neces se nabildovati :)

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: KREATIN
« Odgovor #1782 poslato: April 12, 2010, 09:02:27 posle podne »
Pa to ti tako razmisljas ...

sta me briga ko je admin ? Ja imam neke koristi od toga ?? aj  razmisli

Ja nisam nigde rekao uzmi the obavezno .. rekao sam oba su dobra tako da je pitanje glupo i da uzme sta god oce ...



po toj logici mogu i ja : Jooooo Weider tata bodybuldinga te je i arnold uzimao pa zato i ti uzimas .... da je arnold uzimao neke druge i ti bi samo da im se uvuces u dupe ....


zar nije isto a ???



nemoj da pricas o necemu sto ne znas
ako mislis da bi ovde ako The nevalja i dalje bi ga svi preporucivali zbog Pedje haahahah bi malo sutra

« Poslednja izmena: April 12, 2010, 09:07:22 posle podne weasel »
For me , life is continously being hungry.

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: KREATIN
« Odgovor #1783 poslato: April 12, 2010, 11:52:32 posle podne »
 ;D hahahha lijepo sam rekao ja zivim u maloj sredini i nemam drugi prozivode za kupiti ''prisiljen'' kupovati weidera kad odem u sarajevo namirim se sa SCi mentor nutrition ....
THE proizvode nisam nikad probao kada podjem u kupovinu ako ih nadjem iz znatizelej cu ih oprobati da vidim kakvi su;))
ja sam samo reko
NIJE BITNO KOJI KREATIN KUPUJE NEMA SE STO MISLITI KUPIO THE ILI LABRADU ILI WEDIERA SAMO SAM REKAO NA OVOM FORUMU CE SVI RECI ZA THE A ISTO JE ON SE MISLIM IMA 60 DANA STO DA KUPI LABRADU ILI THE ISTO MU JE TO KOLIKO IMA NOVACA NEKA PRISUTI SEBI STO HOCE....
AJMO RECI DA JE GLUPO PITANJE POSTAVIO KOJI DA UZME!!
JA SAM DAO ODGOVOR SAMO DOBAR JE SVAKI NAJGORE JE NIKAKAV NEUZETI!!
oprostite na velikm slovima :)) :-*
svaki je dobar ja sada trenutno pijem 2 firme nikad nepijem sve od jedne firme
uzimam od weidera: premium whey,hardcore whey,bcaa
od Sci mentora:creatin i ZMA
kad nemam creatina meni je onda dobar i od bio techa samo daj da pijem samo sipaj i nestedi :))
« Poslednja izmena: April 12, 2010, 11:54:11 posle podne opaquer »

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: KREATIN
« Odgovor #1784 poslato: April 13, 2010, 01:00:12 pre podne »
pa slazem se
 idi na proslu stranu i ja sam  isto rekao : "oba su dobra neces pogresiti koji god da zumes , i ne ocekuj odgovor OVaj je mnogo bolji " - to samnapisao ...

al opet mi je smesna ta izjava svi ce ovde reci THE ... zasto bi svi rekli .. Jel imam neke koristi od reklamiranja ? nemam bukvalno nikakve ..

jednostavno koristim i znam da je dobar tako da sam i reko :oba su dobra ...
For me , life is continously being hungry.