Mart 19, 2024, 07:47:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.021 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: Robertimige
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 945828 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.286
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2460 poslato: Jul 16, 2020, 10:41:48 pre podne »
BCAA or fat-burner za gubljenje kilograma? Trenutno sam na rotacijama, prva sedmica. I ad li uzimati l carantin?

PS. Moze li samo da se prebaciti u blic pitanja, posto sam slucajno fulio...


neka ostane ovde
bcaa nema NIKAKVE veze sa gubljenjem kg osim sto moze da sluzi da ne izgubis misic (ali to je neka druga tema i mnogo si daleko od toga)

tako da svakako neki dbobar fat burn..

Van mreže ekakoje?

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2461 poslato: Jul 16, 2020, 02:02:59 posle podne »
BCAA or fat-burner za gubljenje kilograma? Trenutno sam na rotacijama, prva sedmica. I ad li uzimati l carantin?

PS. Moze li samo da se prebaciti u blic pitanja, posto sam slucajno fulio...


neka ostane ovde
bcaa nema NIKAKVE veze sa gubljenjem kg osim sto moze da sluzi da ne izgubis misic (ali to je neka druga tema i mnogo si daleko od toga)

tako da svakako neki dbobar fat burn..

Hvala Pedja!

Yamamotov fatburner ili neki drugi brand?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.286
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2462 poslato: Jul 16, 2020, 03:11:00 posle podne »
BCAA or fat-burner za gubljenje kilograma? Trenutno sam na rotacijama, prva sedmica. I ad li uzimati l carantin?

PS. Moze li samo da se prebaciti u blic pitanja, posto sam slucajno fulio...


neka ostane ovde
bcaa nema NIKAKVE veze sa gubljenjem kg osim sto moze da sluzi da ne izgubis misic (ali to je neka druga tema i mnogo si daleko od toga)

tako da svakako neki dbobar fat burn..

Hvala Pedja!

Yamamotov fatburner ili neki drugi brand?

pa ako ti je yamamoto ai burn dostupan onda svaka preporuku i zbog kolicine i zbog toga kako RADI!
Ako nije,
ima nekoliko sagorevaca koji nisu bacanje novca.......

Van mreže Cebara

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2463 poslato: Septembar 12, 2020, 09:16:35 posle podne »
Ovo cu da krenem od pon. da probam :D
Jel sme(ako sme) da se ubaci cheat meal(ako sme kad bi bilo najbolje?) hvala pozz
« Poslednja izmena: Septembar 12, 2020, 09:49:26 posle podne Cebara »

Van mreže RockNroll

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2464 poslato: Septembar 18, 2022, 08:03:22 posle podne »
Pozdrav!
Imam nekoliko pitanja za ovu 1,2,3 dijetu što je Pedja napisao.
Opis mene: 186cm visina, 108kg, BMI 31,2%, opseg struka 105cm…

Znači PON UTO SRI - bjelančevine 2gr*108kg=216grama
koliko obroka trebam imati u danu i dal je bitno koliko proteina u kojem obroku uzmem ili je bitno da samo raspodjelim jednako?

UGLJIKOHIDRATI 50g i to cim zavrsim s treningom uzimam ili nekad malo kasnije u nekom od obroka poslije treninga?
I kakvi ugljikohidrati, od jela nekog ili neki pripravak odnosno dodatak?

Uz tih 50UH nakon treninga se koriste i proteini skupa, npr ako UH se koristi suplement onda sve s proteinom pomjesam? Ili se UH sam uzima u ovoj dijeti bez proteina nakon treninga?

I sta jesti prije treninga i koliko vremenski prije treninga? (Slobodno navedete i dodatke pa cu kupiti nije problem).
Posto nisu spomenute masti, masti posebno ne unosim uz protein?

A sta se tice za cetvrtak, petak, subotu i nedjelju jos par pitanja.
Posto se tu podize kolicina UH-a, znaci tu uzimam onda u vise obroka.
E sad, kad u tim danima uzimam UH, uzimam od suplementa nekog kojeg cete mi vi preporuciti ili od hrane? Posto u tim danima prije treninga uzimam UH, koliko vremenski prije treninga taj obrok sa UH mora biti? (Pretpostavljam da i protein ide prije treninga uz UH ili nejde?)

I na kraju u subotu i nedjelju se koristi najvise UH, a to je u mom slucaju 3g*108kg=324grama.
U kojem obroku zadnje uzimam UH?


Znam da je puno pitanja, ali to su sve pitanja meni od velike vaznosti.
Sve to sta pitam sam nesiguran i ne znam i nebi htio trositi vrijeme i novac i trud i onda od rezultata nista. A volje stvarno imam jer sam odlucio promjeniti zivot!
Sta znaci PWM? To je jelo nakon nekog vremena poslje treninga ili odma cim zavrsimo trening?

Zahvaljujem ko ce mi odgovoriti na to da mogu krenuti rijesavat se masnih naslaga i kg!

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2465 poslato: Septembar 18, 2022, 08:32:40 posle podne »
Pozdrav!
Imam nekoliko pitanja za ovu 1,2,3 dijetu što je Pedja napisao.
Opis mene: 186cm visina, 108kg, BMI 31,2%, opseg struka 105cm…

Znači PON UTO SRI - bjelančevine 2gr*108kg=216grama
koliko obroka trebam imati u danu i dal je bitno koliko proteina u kojem obroku uzmem ili je bitno da samo raspodjelim jednako?

UGLJIKOHIDRATI 50g i to cim zavrsim s treningom uzimam ili nekad malo kasnije u nekom od obroka poslije treninga?
I kakvi ugljikohidrati, od jela nekog ili neki pripravak odnosno dodatak?

Uz tih 50UH nakon treninga se koriste i proteini skupa, npr ako UH se koristi suplement onda sve s proteinom pomjesam? Ili se UH sam uzima u ovoj dijeti bez proteina nakon treninga?

I sta jesti prije treninga i koliko vremenski prije treninga? (Slobodno navedete i dodatke pa cu kupiti nije problem).
Posto nisu spomenute masti, masti posebno ne unosim uz protein?

A sta se tice za cetvrtak, petak, subotu i nedjelju jos par pitanja.
Posto se tu podize kolicina UH-a, znaci tu uzimam onda u vise obroka.
E sad, kad u tim danima uzimam UH, uzimam od suplementa nekog kojeg cete mi vi preporuciti ili od hrane? Posto u tim danima prije treninga uzimam UH, koliko vremenski prije treninga taj obrok sa UH mora biti? (Pretpostavljam da i protein ide prije treninga uz UH ili nejde?)

I na kraju u subotu i nedjelju se koristi najvise UH, a to je u mom slucaju 3g*108kg=324grama.
U kojem obroku zadnje uzimam UH?


Znam da je puno pitanja, ali to su sve pitanja meni od velike vaznosti.
Sve to sta pitam sam nesiguran i ne znam i nebi htio trositi vrijeme i novac i trud i onda od rezultata nista. A volje stvarno imam jer sam odlucio promjeniti zivot!
Sta znaci PWM? To je jelo nakon nekog vremena poslje treninga ili odma cim zavrsimo trening?

Zahvaljujem ko ce mi odgovoriti na to da mogu krenuti rijesavat se masnih naslaga i kg!
Vidi ja cu ti odgovoriti. Previse komplikovanja.
Jednostavno samo kreni. Najbitnije je da samo krenete i da u glavi donesete odluku za promenu. Za pocetak je dovoljno full body 3x nedeljno, da naucis da pratis makronutrijente i da ih podesis za svoj cilj. Za pocetak je i vise nego dovoljno da se samo kontinuirano drzis osnova i ovladas njima. Ono sto moras shvatiti da neovisno o tome jesi li rekreativac ili ozbiljan takmicar osnovi principi treninga, prehrane, kontinuitet i disciplina moraju biti zadovoljeni.

Van mreže RockNroll

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2466 poslato: Septembar 18, 2022, 08:41:08 posle podne »
Sve to stoji.. samo ja bi stvarno htio znati odgovore na moja pitanja, od velike vaznosti mi je.
U svakom slucaju hvala ti sto si se potrudio dati svoje misljenje.

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2467 poslato: Septembar 18, 2022, 08:56:46 posle podne »
Sve to stoji.. samo ja bi stvarno htio znati odgovore na moja pitanja, od velike vaznosti mi je.
U svakom slucaju hvala ti sto si se potrudio dati svoje misljenje.
Ja sam ti dao najbolji moguci odgovor.
Zar ti stvarno hoces da ti odgovorim na pitanje koliko obroka moras da imas u danu i da li je bitno koliko proteina u kojem obroku...

Van mreže RockNroll

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2468 poslato: Septembar 18, 2022, 09:27:30 posle podne »
Nisi, apsolutno nigdje nema odgovora u vezi UHa itd… ne moras odg, u redu je. Tvoja volja.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.517
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2469 poslato: Septembar 18, 2022, 09:44:17 posle podne »
Drzi se osnova

Van mreže Nikopolidis

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2470 poslato: Februar 19, 2023, 02:00:16 posle podne »
Pozdrav svima, pre nego sto postavim par pitanja samo da znate da me ne mrzi da citam 165 stranica nego hteo bih bukvalno od sutra da krenem na ovu dijetu.
Sto se tice hrane i suplementacije sve znam radio sam ovu dijetu 2016 i brutalno sam smrsao nesto neverovatno kako su kile padale. Tada nisam nista radiio i imao sam svo vreme ovoga sveta pa sam mogao da ispostujem trening kako je Pedja napisao.
Sada sam smenski radnik i skoro da i nemam vremana znaci katastrofa.

Evo pitanja i mog problema pa ako moze neko da me ispostuje i odgovori bio bih mu zahvalan.

- U mogucnosti sam samo 1x dnevno da idem u teretanu.

1. Kako radim kardio ako ne uspem da radim na prazan stomak (sto znaci ako radim prvu imacu par obroka pa tek onda slobodan za trening)

2. Kako radim Intezivni, kako umereni kardio? (po pravilu)

3. Posto ne mogu 2x da treniram u toku dana da li raditi uopste tagove ili ici samo raditi taj kardio?


Eto neka pitanja koja me muce, ipak je ovo ozbiljna stvar i ocu da radim tih 4ned kako treba.

Ako je neko voljan moze da i ispise plan treninga za ovu moju situacju.


Sta da Vam kazem nego pomazite braco!  ;D





Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.517
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2471 poslato: Februar 19, 2023, 07:43:28 posle podne »
da li iko od vas ko se zalepi za ovu temu i dijetu razmisli i pogleda da je taj post pre ravno 15 godina... Ne kazem da ne radi ali daleko je od svetog pisma skidanja kila. Ali dobro, secam se da je nekada bas u to vreme najvecu posast izazvala tema o KREATINU hhahahahhaha 133 stranice, ok ok , ipak je ova tema pobedila !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.286
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2472 poslato: Februar 21, 2023, 02:53:48 posle podne »
Pozdrav svima, pre nego sto postavim par pitanja samo da znate da me ne mrzi da citam 165 stranica nego hteo bih bukvalno od sutra da krenem na ovu dijetu.
Sto se tice hrane i suplementacije sve znam radio sam ovu dijetu 2016 i brutalno sam smrsao nesto neverovatno kako su kile padale. Tada nisam nista radiio i imao sam svo vreme ovoga sveta pa sam mogao da ispostujem trening kako je Pedja napisao.
Sada sam smenski radnik i skoro da i nemam vremana znaci katastrofa.

Evo pitanja i mog problema pa ako moze neko da me ispostuje i odgovori bio bih mu zahvalan.

- U mogucnosti sam samo 1x dnevno da idem u teretanu.

1. Kako radim kardio ako ne uspem da radim na prazan stomak (sto znaci ako radim prvu imacu par obroka pa tek onda slobodan za trening)

2. Kako radim Intezivni, kako umereni kardio? (po pravilu)

3. Posto ne mogu 2x da treniram u toku dana da li raditi uopste tagove ili ici samo raditi taj kardio?


Eto neka pitanja koja me muce, ipak je ovo ozbiljna stvar i ocu da radim tih 4ned kako treba.

Ako je neko voljan moze da i ispise plan treninga za ovu moju situacju.


Sta da Vam kazem nego pomazite braco!  ;D







1.radi posle treninga sa tegovima
2.kardio radis prema SVOJIM mogucnostima. Nesto nisam siguran da ces nakon toliko neaktivnosti mocu da radis intezivni ili HIT kardio i to ti moze onda samo stetu da nanse

3.tegove


Van mreže madafazzzz

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2473 poslato: Februar 11, 2024, 09:28:48 pre podne »
S obzirom da sam vec par mjeseci na dosta clean bulk-u i da sam dostigao optimalni iznos kilaze, krenuo bih polako sa cut-om, da li bi preporucili da se ide sa rotacijama par mjeseci pa polako dizanje (dakle malo agresivnije) ili da se ide svaki dan sa malim kalorijskim deficitom, ako uzmemo da je konacni cilj da se skine 7-9kg u naredna 4 mjeseca.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.517
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2474 poslato: Februar 11, 2024, 09:39:56 pre podne »
kaloriski deficit, cist jelovnik i dobar si...