Mart 28, 2024, 11:36:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 947646 puta)

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #120 poslato: Avgust 13, 2008, 11:37:41 pre podne »
Ajde i ja da kazem da sam imao jako dobar rezultat sa ovim nacinom ishrane 4,5- 5 kg sam skinuo za 5 nedelja tacno . Isao sam na provereni sistem 1 kg nedeljno . Obim struka sam svukao za nekih 7-8 cm .  Sve pohvale za ovaj program i naravno preporuka svakom da proba .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #121 poslato: Avgust 13, 2008, 11:55:37 pre podne »
bravo X

Van mreže URAGAN

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #122 poslato: Avgust 13, 2008, 02:18:44 posle podne »
Cao svima!  :D

Ja imam 100 kg... i ono... dosta sala oko struka, zadnjica... gore sam onako.. prizategnut solidno...
Drug mi je reko kada idem na skidanje masti(cilj mi je da spustim na recimo 80-85 kg, i da to izgleda onako lepo... ravan i cvrst stomak, i ostalo da bude normalnih dimenzija(normalnih-nista preterano i nabudzeno previse)), da recimo trebam da unosim proteine kao da imam 80-85 kg , tako da bu u prva 3 dana, po tom principu trebao da unesem oko 160-170 g proteina... da li je to ok, ili da unosim 200g p( sada imam 100 kg x 2g= 200g proteina)

Jos jedno pitanje, kao izvor ugljenih hidrata u prva 3 dana, koristicu zobene pahuljice, one imaju u 100g  60 ili 75 g UH?
Kad dodju  6. i 7. treba uneti dosta vise UH,   da li se tada pored zobenih, pirinca i krompira , mogu jesti i MAKARONE(one klasicne iz prodavnice, fiedlinkine(makarone sa jajima-tako pise)  :) )  Valjda 100g sirovih makarona(NEkuvanih)  ima 75g UH...

hvala unapred na pomoci!  ;)


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #123 poslato: Avgust 13, 2008, 03:31:36 posle podne »
kao zivor UH trebalo bi ipak da se drzis pirinca i krompira,a jako malo testenina

Van mreže URAGAN

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #124 poslato: Avgust 13, 2008, 03:46:41 posle podne »
hvala na odgovoru Pedja...

Koliko pijete vode vi dnevno, koliko bi uopsteno, trebalo da se pije vode, kod ovakve ishrane i ovolikog unosenja proteina...
ja sam cuo ok 3-4 l dnevno, jel to ok?

sto se masti tice ja sam kupio one OMEGA 3 u apoteci, jedna kapsula je 500mg,  popijem 2-3 dnevno, jel to ok, i inace, da li je bitno toliko voditi racuna da li se dovoljno masti unese?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #125 poslato: Avgust 13, 2008, 03:58:31 posle podne »
vode treba da unosis najmanje toliko koliko si naveo....

sto se tice masti..nemoj bas da se opterecivas ukoliko si na nekoj od ovih dijeta...nije ovo cettonic dijeta,ali mi se sve cini da nisi procitao od samog pcoetka ceo ovaj topic...zar ne??

Van mreže URAGAN

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #126 poslato: Avgust 15, 2008, 11:30:20 pre podne »
Procitao sam Pedja, nemoj da se ljutis  :)...naravno moguce da mi je nesto promaklo, ali izvinjavam se na tome

Cak sam i odstampao neke delove , da bi bolje prokljuvio.... jer od ponedeljka planiram da krenem ! :D

Cinimi se da vecina vas ovde izgleda fino, nema previse viska sala, pa vam je dovoljno da sprovodite ovaj program 4-6 nedelja... Sta bi mi ti Pedja preporucio, ja bi trebao da skinem jedno 15 kg... da li nije 'stetno' (da li se preporucuje) i duze da se sprovodi ovakav vid treniranja i ishrane, recimo 2-3 meseca? 

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #127 poslato: Avgust 15, 2008, 11:41:18 pre podne »
Procitao sam Pedja, nemoj da se ljutis  :)...naravno moguce da mi je nesto promaklo, ali izvinjavam se na tome

Cak sam i odstampao neke delove , da bi bolje prokljuvio.... jer od ponedeljka planiram da krenem ! :D

Cinimi se da vecina vas ovde izgleda fino, nema previse viska sala, pa vam je dovoljno da sprovodite ovaj program 4-6 nedelja... Sta bi mi ti Pedja preporucio, ja bi trebao da skinem jedno 15 kg... da li nije 'stetno' (da li se preporucuje) i duze da se sprovodi ovakav vid treniranja i ishrane, recimo 2-3 meseca? 


  U principu nije stetno , ali 2-3 meseca na jednom te istom rezimu je malo mnogo nadji pored ove jos neku varijantu ishrane . Sve sto je istovetno i ponavlja se svaki dan posle jednog perioda dosadi i organizam posle ne reaguje ili reaguje ali slabo u smislu rezultata . Bar je kod mene tako bilo da je trening ili ishrana u pitanju , pa i cardio zna da mi dosadi kad je stalno isti .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #128 poslato: Avgust 15, 2008, 12:01:51 posle podne »
upravo ovako kao sto FRAME rece...

ovde odista ima jako mnogo textova veznaih za razno razne diejte a pogtovo mnogo recepta ili recepata ili jelovnika..kako god...koji ti sigruno mogu pomoci ,tako da...variranje..menjanje..to donosi rezulatete..
na jednom programu se drzi 4-6 nedlja...to je to

Van mreže URAGAN

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #129 poslato: Avgust 16, 2008, 01:29:13 pre podne »
hvala na savetima!  :)

pozdrav!

Van mreže dekibilder

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #130 poslato: Oktobar 06, 2008, 09:10:34 posle podne »
ZAMOLIO BIH ZA POMOC
Jel su UH o kojim se prica (ZOB,OVAS,INTEGRALNI PIRINAC)ili neki drugi.
I u tom periodu sta je pametno od suplemenata uzimati
npr:BCC,GLUTAMIN i WEY I u kojim kolicinama

Van mreže dekibilder

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #131 poslato: Oktobar 06, 2008, 10:09:13 posle podne »
Ovde u tekstovima vidim da su razlicita misljenja o uzimanju BCC,i Glutamina,pa bih zamolio Pedju ako moze da mi objasni kad je naj bolje uzimati i koliko.HVALA PEDJI UNAPRED

Van mreže bulaja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #132 poslato: Oktobar 07, 2008, 09:57:08 pre podne »
Mene zanima u ove dane kad se uh dize na 3 gr po kilogramu , dali tada ukupnu kolicinu uh podjeliti na 5,6 djelova pa unositi u svakom obroku , ili je bolje ujutro kao dorucak unijeti 60,70 grama  , pa onda recimo 2 obroka nesto mesa i povrce , pa trening sa tegovima , pa ostatak uh podjeliti u dva obroka nakon treninga , i zadnji obrok navece nesto proteina i zdravih masti bez uh.  Koje od ovo dvoje ?
Specialization is for insects.

Spartak

  • Gost
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #133 poslato: Oktobar 07, 2008, 10:00:51 pre podne »
rasporedi uh u vise obroka

Van mreže bulaja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #134 poslato: Oktobar 07, 2008, 10:05:25 pre podne »
Zar ne bi to bilo provociranje gushterache i insulina kroz cijeli dan ?
Specialization is for insects.