Jun 07, 2024, 12:39:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.166 poruka u 18.755 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Oralni aas  (Pročitano 31333 puta)

Van mreže nikola93

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Oralni aas
« Odgovor #45 poslato: April 03, 2011, 09:56:01 pre podne »
Postovani Pedja meni je jako zao zbog ovoga sto je ispalo ali nisam imao nameru nikoga da provociram i da nerviram..Svako od nas je drugaciji i ima drugacije posmatranje,naprimer za tebe je nagruvati se dobiti sto vise gustih i izdefinisanih misica,dok je za mene a verujem i za vecinu ovo sto kaze Filip povecati ruku...Ali svako kako radi tako ce mu se vratiti...
p.s.Ja se izvinjavam Pedji i svima sto sam ne namerno isprovocirao i iznervirao clanove...:)

Van mreže nikola93

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Oralni aas
« Odgovor #46 poslato: April 03, 2011, 09:59:52 pre podne »
poenta je u tome sto NAGRUVAN danas znaci sledece-poveco sam BICEPS za 3cm i dizem 20kg vise na benchu.Eto to danas znaci nagruvati se za dve nedelje.
Upravo tako to sam ja mislio,naravno niko nezna sta sam ja mislio ali to je ovo...

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Oralni aas
« Odgovor #47 poslato: April 03, 2011, 12:07:46 posle podne »
To Pedja, to je ziva istina. :)
Samo sto netko nikada nece moci podnijeti istinu..... :D

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Oralni aas
« Odgovor #48 poslato: April 03, 2011, 02:07:03 posle podne »
poenta je u tome sto NAGRUVAN danas znaci sledece-poveco sam BICEPS za 3cm i dizem 20kg vise na benchu.Eto to danas znaci nagruvati se za dve nedelje.
Upravo tako to sam ja mislio,naravno niko nezna sta sam ja mislio ali to je ovo...

Imas bas pogresan pristup svemu ovome onda.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Oralni aas
« Odgovor #49 poslato: April 03, 2011, 03:23:47 posle podne »
poenta je u tome sto NAGRUVAN danas znaci sledece-poveco sam BICEPS za 3cm i dizem 20kg vise na benchu.Eto to danas znaci nagruvati se za dve nedelje.

Meni kad neko kaze upoznacu te s ortakom,on se nagruvo od anadrola za 3 nedelje i sad ja ocekujem bizona,kad ono nista,lik ima 80kg 20%bf...al kaze eee al imo sam 73 pre 3 nedelje!I eto,7litara vode je ekvivalent nagruvanosti.

 necu da imenujem,al naravno mesto dogadjaja famozni beogym :D Samo sam rekao,svaka cast brale,ja 7 kila nisam uspeo za godinu dana dodati,ocigledno si potencijal!Sledeci put dodaj jos 50mg drola i teraj 12 nedelja.   Stvarno mi se vise jebe da nekom objasnjavam kako i sta ako to udje i izadje odma.I treba da bude takvih,kako drukce da drzimo steroJJJide u zoni zabranjenih supstanci od kojih ljudima otkazuju jetre ako nema debila koji ce rokati 6 anadrola uz pljesku i pivo.
jel to ovaj beogym :)
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Oralni aas
« Odgovor #50 poslato: April 03, 2011, 03:25:06 posle podne »
prosle godine sam poslovno bio u BG i bio sam u ovoj teretani, stvarno je cudnih ljudi bilo ...
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Oralni aas
« Odgovor #51 poslato: April 03, 2011, 04:25:02 posle podne »
Hammette tebe jebu ocigledno kompleksi i nadas se da je hemija lek tome..
:S

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Oralni aas
« Odgovor #52 poslato: April 03, 2011, 05:25:39 posle podne »
uzas...
fico vam je sve objasnio kljucajte temu...
katastrofa ovakav forum da se ovaka sranja pisu jbte...

evo sad sam bio na kavi i rugaju mi se trosim sile novaca na supse i hranu  neki preko puta mene 19 mu godina ide dvije godine u teretanu uzeo je metan ima ogromne ruke 45cm koliko li vec i u kaficu on je glavni crna uska majica strasno...
ja mu velim kad se skine nikad nebi rekao da se bavi sportom? al on misli da je coleman i jbga...
dok mene zanimaju druge stvari simetrija...kvalitet cvrstoca i gustoca muskulature a to bez adekvatne prehrane neide jer ti metanci su primjer pravi MAJICARI(samo u majici kofol izledaju okejy)
a nemaju pojma ni ocemu samo znaju za taj METAN i DECU i ta dva steroida rijese sve probleme puknes se time i to je to...savsrenstvo mozes si misliti hahahhahah
dosta laprdanja gluposti :D
fico je sve objasnio!!

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Oralni aas
« Odgovor #53 poslato: April 03, 2011, 06:35:49 posle podne »
uzas...
fico vam je sve objasnio kljucajte temu...
katastrofa ovakav forum da se ovaka sranja pisu jbte...

evo sad sam bio na kavi i rugaju mi se trosim sile novaca na supse i hranu  neki preko puta mene 19 mu godina ide dvije godine u teretanu uzeo je metan ima ogromne ruke 45cm koliko li vec i u kaficu on je glavni crna uska majica strasno...
ja mu velim kad se skine nikad nebi rekao da se bavi sportom? al on misli da je coleman i jbga...
dok mene zanimaju druge stvari simetrija...kvalitet cvrstoca i gustoca muskulature a to bez adekvatne prehrane neide jer ti metanci su primjer pravi MAJICARI(samo u majici kofol izledaju okejy)
a nemaju pojma ni ocemu samo znaju za taj METAN i DECU i ta dva steroida rijese sve probleme puknes se time i to je to...savsrenstvo mozes si misliti hahahhahah
dosta laprdanja gluposti :D
fico je sve objasnio!!

Jel mi se cini ili se ti nerviras?  :D Pazite ovo, ima nas na forumu mnogo, svi pazimo na ishranu koliko mozemo, trosimo na suplemente koliko imamo, trudimo se da budemo napredni u treninzima itd itd. Ako neko na ovom svetu treba da uzima steroide to su ljudi koji se posvete sportu, rade sve kako treba 3, 5 i vise godina... I onda vidim kako vas nerviraju klinci balavci ko sto kaze Pedja, koji nemaju pojma o steroidima, a gutaju nesto i dok su na ciklusu naduva im se ruka i budu veiliku (u majici  :D ) Ja tek kad sam poceo da posecujem forum, i citam po netu, i knjige i sve (a ima bogami evo skoro 3 godine) prvo sam shvatio koliko ljudi grese... Pa sam onda dobre volje kao krenuo da im pomazem, delim savete itd.... Koji sam ja magarac ispadao. Pricas o whey-u magarcu koji kaze ZA MASU POSLE TRENINGA JE NAJBOLJE BELO SA SLANINE, i ne sali se!!!
I mnogo slicnih prica. Pa objasnjavaj deci po teretani, koja kad podju da kupe whey od gazde, on ih nagovori : pa znate kako, za whey treba ishrane, treba para da se hranis, mi svi jedemo pitu, i onda im proda tablu anadrola. po 3x ceni, naravno. EEEEJ

A sto meni nije prodao? Nudio mi je. Pa ljudi moji uvek ce biti takvih ljudi, morate da naucite da vas boli kurac za ostale  :D   Sad, kad vidim ljude po teretani kako se nagutaju neceg, pa tvrde da su dobili 10 kila misica itd itd, BAS ME BRIGA. Onaj ko me nesto pita (nije da sam ja sad neki autoritet, ali boze moj, znam nesto) rado mu pomognem. A da se vi petljate drugima, i da se cimate, pa ovaj uzima, veci je. okanite se na vreme. To samo proizvodi dodatni kortizol  :P

Sebe gledaj, znas sta radis, znas da ce uspeh doci, sta te briga za druge. Ko ovo radi zbog drugih ima 99% sanse da ne uspe. Ko trenira zato sto voli, zato sto mu je u krvi, mora uspeti u svom cilju, kakav god bio.
« Poslednja izmena: April 03, 2011, 06:37:21 posle podne Stevcho »
No curling in the squat rack!

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Oralni aas
« Odgovor #54 poslato: April 03, 2011, 07:00:01 posle podne »
Price tipa, da su neki veliki u majici i da su "zajebani" svi znamo, hvala bogu, koliko su smjesne, ali tuzno je da puno danasnje omladine na to gleda drugacije, a razlog je naravno - NEZNANJE!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Oralni aas
« Odgovor #55 poslato: April 03, 2011, 07:01:13 posle podne »
prosle godine sam poslovno bio u BG i bio sam u ovoj teretani, stvarno je cudnih ljudi bilo ...

o da :D mislim ruku na srce ima i normalnih ljudi,ima onih koji na 200mg propija nedeljno solo prave rezultate,a imas onih koji sa 2-3gr depoa ne lice ni na sta jer nemaju blage sta rade...nazalost vise je ovih drugih.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Oralni aas
« Odgovor #56 poslato: April 03, 2011, 07:17:02 posle podne »
a btw ne znam sto vas ti likovi tangiraju,to ce otici brzo kolko je i doslo.Sto kazu kad se skinu ne lice ni na sta,dzaba im vodena ruka.To je kao da guraju carapu u cega a kad se skinu ono japanci ;D :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Oralni aas
« Odgovor #57 poslato: April 03, 2011, 10:23:42 posle podne »
ljudi ja neznam kako vas nije strah tako jednostavno se upustati u te ljetne avanture sa AAS ...samo zato sto se vidjeli nekoga ko je veci od vas..a juce vam nije bio ni do koljena...mislim ne  kontam taj psihicki,mentalni sklop..kako i na koji nacin razmislja???Kako nemozete da razumijete da su to ljekovi??nije to kinder cokolada jbt.......pa zbog 2-3 mjeseca ljeta dovodite sebi dalji zivot u opasnost.....ja jedino sto znam o lijekovima je to da kad se nepravilno koriste da ostaju posljedice.....a izgleda o posljedicama niko nevodi racuna i boli vas briga sta ce sutra biti(kakvi cete biti psihicki,fizicki,jetra,akne,cice,mice)....zarad cega??zarad 2 mjeseca bicepsa,tricepsa...vrijedli li???
cast izuzetcima!!

Van mreže nikola93

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Oralni aas
« Odgovor #58 poslato: April 03, 2011, 10:48:30 posle podne »
Hammette tebe jebu ocigledno kompleksi i nadas se da je hemija lek tome..
:S
da jebu me kompleksi..a hemija mi nije lek tome...;)

Van mreže nikola93

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Oralni aas
« Odgovor #59 poslato: April 03, 2011, 10:50:37 posle podne »
jebo te ja ispade ovde najgori a samo sam pitao koji je oral najslabiji...